mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 105
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 09:04 
Cytuj  
Można już sobie spokojnie wbijać z tym, że do loginu trzeba dodać końcówkę "_eur" chyba, że login jest bardzo długi około 20znaków wtedy samo "_".

Ten "patch" 10gb to tylko file check więc nie ma się co martwić.

Jeśli ktoś nie może się zalogować, a ostatnio zmieniał hasło na war-europe.com, to żeby zagrać musi wpisywać stare, albo zmienić na warhammeronline.com.

enjoy.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 12:56 
Cytuj  
Galandi napisał(a):
Ten "patch" 10gb to tylko file check więc nie ma się co martwić.


FileCheck z ponad godzinnym updatem przy laczu 6mb :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 16:33 
Cytuj  
Mi dociągało jakieś 3gb, albo trochę ponad.
Poza tym jak ktoś dawno nie grał i ma charki na nieistniejących już serwerach tj. k8p to na razie nie pogra, bo nie przetransferowało ich na nowe serwery, ma to nastąpić w przyszłości..

http://forums.warhammeronline.com/warha ... 708#M19708


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2010, 11:27 
Cytuj  
Jakby kogoś jeszcze interesowało to od dzisiaj możliwe są transfery z zamkniętych serwerów np. k8p na obecne jak karak-azgal, north.
Można sprawdzić swoje stare charki i do 20 lipca pograć za free z 100% bonusem do renowna i xp. 8)


_________________
@polygamia

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2010, 14:43 
Cytuj  
Ostatnio tyle luda ze z serwa wywala z 10 razy

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 07:35 
Cytuj  
taaa... danie 3 darmowych tygodni gry wszystkim to nie był najlepszy pomysł - serwery nie wytrzymują ilości osób, która wróciła sobie popatrzeć na zmiany... powini dać te 2 tygodnie aktywnym subskrybentom - nie byłoby takich problemów.
w efekcie crashe, wywałki do character screena - co na pewno nie zachęci do odnowienia subskrybcji.
ale po 23 powinno wszytsko się zmienić, darmowych graczy wywieje, serwery powinny być stabilne.


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 07:49 
Cytuj  
Lawl. A ja wczoraj wpadam moim magusem, ptrze znowu destro dostaje po dupie i IC jest oblezone. No to co wchodze, wygrywamy i zgarniam trzu gold bagi, invadera, warlorda i sovergina. Zeby to ja to totolotku mial takiego farta..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 12:28 
Cytuj  
sivar napisał(a):
taaa... danie 3 darmowych tygodni gry wszystkim to nie był najlepszy pomysł - serwery nie wytrzymują ilości osób, która wróciła sobie popatrzeć na zmiany... powini dać te 2 tygodnie aktywnym subskrybentom - nie byłoby takich problemów.
w efekcie crashe, wywałki do character screena - co na pewno nie zachęci do odnowienia subskrybcji.
ale po 23 powinno wszytsko się zmienić, darmowych graczy wywieje, serwery powinny być stabilne.


Przynajmniej na KA sc wyskakuje dosłownie instant po stronie orderu, później już może nie być tak ciekawie. :]

Mi crashe i logouty może kilka razy wciagu tych 7 dni się zdarzyły, przenosiny na nowy serwer itp. a lagi w sumie są podobne jak były na sprzęcie goa, więc ja zbytniej różnicy nie widzę.

Dobrze, że dali darmowe granie dla wszystkich, na pewno część os. odnowi subs, jak inaczej mogli by zobaczyć, jakie zmiany zaszły w grze ?

Sivar darmowych wywieje i będziesz sam ze sobą latał. :]
Teraz wszelakie pq, sc robi się przyjenie, bo wszędzie jest mnóstwo ludzi a to, że serwery mają za mało mocy/soft jest kiepsko napisany to już wina twórców i tłumaczenie, że "serwery nie wytrzymują ilości osób" jest śmieszne w przypadku gry mmo...


_________________
@polygamia

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 15:34 
Cytuj  
spokojnie.. przed zmianą serwerów z GOA na Mythica było wystarczająco luda aby się fajnie pobić, po daromwym okresie też zostaną...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:38 
Cytuj  
Wg. mnie klient jest teraz dużo stabilniejszy, nie mam też specjalnie uciążliwych lagów, ale mam porównanie jedynie z tym co się działo po premierze. Ważne, że cały czas coś się dzieje i nie ma nudy (narazie).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 18:45 
Cytuj  
Ten "nieskończony" trial do 10 lvlu nadal aktualny ? Jest sens się w to bawić, czy nie dzieje się za dużo ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 19:23 
Cytuj  
Aktualny. Całkiem sporo się dzieje, szczególnie w t1 i t2, w sumie w t4 i lotd też non stop biegają tabuny, może to z okazji 2 tyg. darmowej gry, ale jest co robić. :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 23:11 
Cytuj  
a w ogole jak ktos umie ocenic to co jest ciekawsze, aoc czy war? mniejsze zlo :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 23:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a w ogole jak ktos umie ocenic to co jest ciekawsze, aoc czy war? mniejsze zlo :P

Morrison ma pomysl jak rozwijac AoC, nawetjesli ten kierunek moze sie nie podobac. Mythic nie ma pojecia co robic z WAR, a bieganie w zergu ciagle po tych samych zonach moze sie naprawde zaczac nudzic ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 11:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a w ogole jak ktos umie ocenic to co jest ciekawsze, aoc czy war? mniejsze zlo :P


Aktualnie mam aktywne te dwie gry, charki w fazie levelingu i powiem tak. Aoc bardziej traktuję jako takiego gothica, fajny klimat, super grafa, inny niż w większości mmo system walki. Biegam sobie solo, bo jakoś nie czuję potrzeby szukania party w tej grze.

W te wszystkie mini gierki pvp się nie bawię, bo średnio ten cały system pvp mi podpasił w tej grze, pewnie wbiję max lvl i na tym się skończy.

Co do warka to nawet robiąc "głupie" pve tj. public questy skazany jesteś na żywych towarzyszy, wszędzie pełno ludzi, możesz też robić same scenariusze i tak levelować zarówno rank jak i rr.

W aoc z pvp i innych eng-gamowych rzeczach nie mam za bardzo pojęcia, ale wiem, że mnie to bardziej kręci na solo niż multi, więc nie mam co się tutaj wypowiadać. Ale reasumując od pierwszych minut w grze w warku czuje się więcej mmo w mmo, że tak powiem.

A czy się nudzi ? Wszystko się nudzi. Ta gra jest schematyczna jak każda, ciągłe przepychanki o zdobywanie stolic, zajmowanie lotd, obszarów, trzeba po prostu lubić młucenie i nie doszukiwać się w tym większej ideologi, po prostu fun ma być.

War oferuje o wiele więcej w tej chwili i jeśli miałbym oceniać, która gra jest ciekawsze to właśnie tak bym zdecydował. Potencjał jest na prawdę ogromny tylko nikt nie ma pomysłu jak to dobrze wykombinować.


_________________
@polygamia

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 15:44 
Cytuj  
Jak wyglada teraz kwestia wplywu gearu na pvp? Kiedys wszyscy latali w anihilatorze i ogolnie dzieki temu byl balans. Jak jest teraz? Jest sens wracac czy to samo zrobili co z Conanem gear=godmode?

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 22:31 
Cytuj  
Ci co grali dorobili się ~80 i best gearu. Różnica między anni a sovem jest znaczna.Wnioski można wyciągnąć samemu.
Natomiast całe RvR w T4 opiera się na zergach i kto ma większą bombe, więc nawet w devastatorze pewnie da się grać.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 10:09 
Cytuj  
mi ta gra teraz przypomina takiego quake 3 arena w świecie warhammera...

sc*... sc... sc... sc... sc... sc... land of dead pq... sc... sc... sc... sc... stolica sc... sc... sc... land of dead pq... sc... sc... sc...

*sc = scenario

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 20:20 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):
mi ta gra teraz przypomina takiego quake 3 arena w świecie warhammera...

sc*... sc... sc... sc... sc... sc... land of dead pq... sc... sc... sc... sc... stolica sc... sc... sc... land of dead pq... sc... sc... sc...

*sc = scenario


No niestety nuda... Wbiłem niedawno 40 sorcem i odechciało mi się grać. Zrobiłem alta zaelota, ale wyszedł SCII więc bez żalu quitnąłem...


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 10:42 
Cytuj  
Jako że planuje powrót do młotka (chociaż na jakiś czas) to mam kilka pytań do osób które grają lub niedawno grały w warhammera, oto kilka z nich:

- Jaki serwer polecacie i stronę na nim tak aby nie latać po pustych zonach i nie było totalnej dominacji jednej ze stron w każdym z tierów?

- Na którym z serwerów znajdę najlepsze polskojęzyczne gildie i po której ze stron konfliktu?

- Czy endgame pve jest jakiś bardziej urozmaicony niż tylko tank and spank bossa w jednym miejscu i od czasu do czasu jakiś dispell?

- Jak wygląda sytuacja z latency? Od jakiegoś czasu gram w endless trial i zauważyłem że jest opóźnienie około pół sekundowe na castach spelli i to nawet jak nie ma zamieszania (mam nadzieję że w jakimś oRvR sytuacja się nie pograsza) - aha no i z góry mówię że to nie jest wina mojego internetu, bo w innych grach jest spokój w takim wow'ie na rajdzie ~80ms.

- No i tak na konieć czy spodziewany jest jakiś dodatek który wiązałby się z poprawą/zmianą engine'u?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.