mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 17:47 
 
Ludzie opamiętajcie się Tibia to jeden wielki bug!!!.Zacznijmy od początku.
1.klimat najważniejsza rzecz a wogule tego nie ma pewłno ludzi, którzy biegają tylko dla koxu i co chwile słychać:lol,np,zonk itp.
2.Grywalnośc to tylko pozory że niby tak wciąga, naprawdę jest żenujące przez początek siedzimy na rotach i koxujemy postać.
3.Grafika słaba ale do tego sie nie przyczepie bo mnie osobiście nie to nie obchodzi więc niech będzie tak jak jest
4.Dźwięk wogóle nie ma a w ilu to grach muzyka tak doskonale podkreśla klimat.
5.Błędy są na każdym kroku, przykładowo PALLADYN najlepiej włada brońmi dystansowymi przecież to jest śmieszne, z runów się strzela przykładów mógłbym podawać dużo (naliczyłem około 70 :smile:
Więc ludzie obudźcie się nie widzicie, że tracicie tylko czas na ta śmieszną gre a można go wykorzystac lepiej np do Ultimy Online.


_________________
Three Rings for the Elven kings under the sky,
Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone,
Nine for mortal Men, doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne,
In the land of Mordor, where the shadows life.
One Ring to


Posty: 27
Dołączył(a): 22.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 19:59 
 
Omg tobie sie nie podoba tibia ale sa tacy ktorzy widza cos w tym nie anrzucaj nikomu swoich pogladow. i nie kaz im zmieniac gier tylko proponuj !!


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 21:28 
 
Nazgorg zgodzę się z tobą. A pozatym Mistic każda gra ma swoje wady i zalety
(wow gratuluje spostrzegawczości 70 błędów ciekawe jak długo nad tym myślałeś :razz: )


Posty: 27
Dołączył(a): 22.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 21:54 
 
Pewnie ze 100 lat :grin:
albo ktos za nia myslal xD


Posty: 39
Dołączył(a): 15.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2004, 18:53 
 
ja osobiście uważam tibię za jedną z gorszych darmowych mmorpg. gry robione na darmowym enginie PlayerWorlds mają większą grywalność od niej (a są delikatnie mówiąc cieńkie....)


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 18:29 
 
No lol :] Ludzie zaraz będzie wojna :]


15 lvl
22 mlvl

chyba beda mnie huntować :/


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."


Posty: 2
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2004, 15:50 
 
jeżeli Tibia jest taką beznadziejną grą, denną, z wieloma wadami (których jest więcej niż zalet), to... dlaczego na jej temat jest aż tak dużo postów (może najwięcej)?

Mnie osobiście tibia wciągnęła, więc jej bronię :wink:

Plusy:
-dobra grywalność (cecha trudna do zmierzenia)
-duża złożoność "społeczeństwa" (thiefy, pk, power abusers, wojny, koalicje, gildie, domy, questy itp.)
- niewielkie wymagania systemowe i podłączenia do internetu

Minusy:
- cienka grafika - wygląda jak sprzed kilku lat
- sporo thiefów, pków, PA
- częste lagi, kicki
- brak dźwięku

Czy gra staje się bardziej nudna na wyżyszch lev? To zależy. Tibia to nie tylko expienie czy trenowanie, ale także bogate (ach te wojny ;D ) życie "towarzyskie". Zależy, ilu ma się "znajomych" i przyjaciół. Dla mnie czasami gra w Tibię przypomina "obrazkowy czat" :wink:


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2004, 16:55 
 
21 lvl
30 mlvl
:]


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."


Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 18:42 
 
Do Shavera i innych zakochanych w pristontale czy MU. Mam pytanie? Ile gracie w te gry? rok,dwa? nie sądze...
Ja gram w tibie 2,5 roku i jak sie umie grac to nie widzisz pk czy thiefow tylko przyjaciol z ktorymi jest dobra gra zespolowa. Gralem w MU miesiac...60knight i znudzilo mi sie bo zero andrenaliny i innych emocjonalnych przezyc - nie to co w Tibi oczywiscie. Z Priston Tale tez nie jest lepiej..Gralem 3tyg 51lv i taka stypa ze wytrzymac nie moglem.Fakt, grafika jest na poziomie ale ona jest grą dla dzieci ktorzy sa fanami pokemon. Potworki-najlepszy to jakis grzybek ala'bulbasaur czy jakos tak. W grach mmorpg liczy sie grywalnosc a inne rzeczy są na 2miejscu. Dla mnie Tibia i tak bedzie najlepsza.

Yours Hildek


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 18:54 
 
Każdy ma swoje zdanie i swoje poglady nic na to nie poradzisz.
Dla mnie najważniejsze w grach jest klimat anie liczba graczy.
Lubie gry mmorpg takie w których można się wczuć w postać i odgrywać ją a nie racenie czsu na bezsęsowne zbieranie expa czy ciągły trening by być najlepszym.


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.


Posty: 25
Dołączył(a): 17.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 21:15 
 
Mi sie np. podoba Tibia mój ranking to:

1.MU
2.Tibia
3.Ragnarok
4.HB

Każdy ma swoje zdanie ja nie lubie takich n00b'ów którzy krytykują tylko po to by kogoś rozwścieczyć i po to zakładają temat n00by do domu :grin:

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 06:59 
 
Wiesz co hildek powiem ci tyle ja grauem w tibie 2 lata (postać z duużym lvl nie będę się chwalił jak chesz to sibie sprawdz deatch) i jednego towjego kłamsta nie rozumiem jak zdołałeś ubić w pristonia 51 w 3 tygodnie bo ja gram od około pół roku i mam 45...i coś mi nie pasuję. A co do tibi gierca ma swój klimat ale mnie zaczął dobijać brak muzyki i cinka grafika. W pristonie jest i klimat jest i grafa... czyli wszystko co każdy dobry rpg powinien mieć. Z jednym sie nie zgodzę że tibja jest lepsz od mu czy pristontale bo teraz wiem że tibia to jest mała strata czasu...

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 08:39 
 
shaver zgadzam się z tobą w 100% :smile:


Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 21:01 
 
@Shaver
To zależy w jakim stopniu na codzien grasz w priston tale i czy twoj kolega da ci sprzet i duuuuuzo kasy na rozpoczecie:]

Dla mnie najlepszy byl w sumie Mu ale to na krotka mete wiec cuz.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 17:43 
 
KOLEJNE KŁAMSTWO SPOKO oki załużmy że dostaueś od jakiegoś kumpla srzęt tylko powiedz mi w jaki sposób go wykożystaueś a co do kasy to byś musiau dostać chyba z 20 trasów a żeczy hmm ciekjawe w jaki sposób wykożystau byśclean great exe na magiem na 4lvl? NIe wiem jak ty to zrobiłeś ale asz nie che się wieżyc w to co opowiadasz. Co do czasu to w ciągu roku szkolnego grauem tak ze 2h dzienni z małymi przerwai (czasamu dzień lub 2 nie grauem) a teraz rąbie tak z 6-7h dzinni i ledwo co udaje mi sie ubić jeden lvl na dzień. Przy twoim graniu musiałbyś nieodchodzic od komputera nawet na odlanie sie więc NIE TUTAJ TAKIE KITY.............

hmm jak pet sie zropi puatny to wruuuuce do TYBI od nowa chyba zaczne

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shaver dnia 2004-06-30 18:44 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 18:27 
 
Boze czy naprawde nasze spoleczenstwo cofa sie w rozwoju ? o0

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 19:47 
 
zjebałem posta, można go wywalić =/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aeroth dnia 2004-06-30 22:34 ]</font>

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 19:48 
 
Cytuj:
2004-06-30 20:47, Aeroth napisał:
Cytuj:
2004-06-30 18:43, Shaver napisał:
załużmy ... dostaueś ... wykożystaueś ... musiau ... żeczy ... ciekjawe ... wykożystau ... asz ... che ... wieżyc w... grauem ... przerwai ... zropi puatny
<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shaver dnia 2004-06-30 18:44 ]</font>


translate, anyone? rotfl, można by zrobić taki topic "złote posty" ten byłby chyba w czołówce.


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 7.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 20:05 
 
Ludzie przerażacie mnie :]
Każdemu podoba się co innego i każdy próbuje udowodnić na swój sposób, że "jego" jest najlepsze. Dajcie sobie siana już z tym "a to jest takie a to takie, a to jest be bo tego czy tamtego nie ma". Jak ktoś chce grać to będzie grał mimo wszystko co mu nagadacie. I koniec.


_________________
"...i tak wszyscy zginiemy..."


Posty: 48
Dołączył(a): 30.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2004, 13:09 
 
I ja dodam moje trzy grosze.Tibia to moja pierwsza MMORPG, przyznam poczatkowo gdy kumple mi ją pokazali, wyśmiałem ich. W dobie nowoczesnych układów graficznych mam grac w taki coś.Jednak pewnego dnia na lekcji informatyki tak mi sie nudziło ze pomyślałem co mi szkodzi zagrać,noi wpadłem na 2 miechy. Poczatkowo bajkowy świat, ludzie ci pomagają, ty pomagasz innym.W koncu nadszed dzien wyboru :razz: .Wybrałem Palldka. Noi od tego momentu tibia juz nie była taka przyjazna. wszędobylni PK, kradzierze, oszustwa, chamstwo zupełnie zmieniły moje spojrzenie na tą grę. Gra sama w sobie jest OK, Miło sie gra ale na Rooku, na Main tragednia ustukasz jakiś sensowny lev podejdą do ciebie kolesie i cie skroją myśląc ze masz jakieś ciekawe Itemy. Ty stracisz exp i pewnie jedną z lepszych rzeczny. I co ważniejsze ten proceder sie powtarza. Dlatego tez zostawiłem Tibie na rzecz Priston Tale (jak narazie czekam na Auth.no. ii jakoś niemoge sie doczekać) i Helbreath.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.