mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 16:01 
 
Magicznie wystarczy zwykły czar cure do wyleczenia tej trucizny. W buteleczce zwykły już nie starczy, i to jest dziwne... ale zaznaczam, że w ogole nie znam się na alchemii, a na magii się znam, i może to jest przyczyna?

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 17:26 
 
Ja jak mowielm nie mam zielonego pojecia :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 17:10 
 
ehmm problem polega na tym ze po poisonie nie pomaga buteleczka nawet greater cure. mialem takich 6 i dopiero szosta zatrzymala.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 18:22 
 
Cytuj:
2002-01-08 17:10, lobo_17 napisał:
ehmm problem polega na tym ze po poisonie nie pomaga buteleczka nawet greater cure. mialem takich 6 i dopiero szosta zatrzymala.


Mogłes dostac deadly poison - jak ktos jest GM magery i GM poisoning to ma 5% szansy (chyba) na to ze zamiast great poison wyjdzie my deadly.
Poza tym nie zawsze cure musi dzialac - czasami trzeba własnie kilka łyknąć.

A teraz moje pytanie:
czy jak ktos nasaczy miecz 3 x poison - przyłozy komus tym mieczem to ten ktos otrzyma dawke trucisny trzykratna?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 18:54 
 
Karanira --> Masz racje. Jesli pisalo Forged by oznacza to ze owy kolo ja wykul. Sorx jesli nie dopatrzylem sie tej informacji w poprzednich twoich wypowiedziach zanim umiescilem swoja.
Co do najezdzania na Pirotress... no coz to delikatnie jego/ja/onego/bi objechalem bo nie chce go bluzgac. Bo texty typu "na CL masz bana", "daj mi cos panie GM to ci dam cos na CL" mnie po prostu rozkladaja na lopatki.
Co do kwestii kto to bisex to wiem :] A przytaczac nie bede bo ktos chyba pare postow wczesniej to zrobil.
Buziaczki :wink:


Posty: 38
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 11:14 
 
Moim zdanim GM bysię zanudzili gdyby sobie tak chodzili i do kazdego mówili w czym ci pomuc? Stwierdzam jesdnogłośnie że mogą należeć do gildi, i innych takich!!Mnie to nie przeszkadza!!

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 12:00 
 
Powiem tak w kwesti wszytkich jak sadze z ekipy GM SC ludzie my przedewszytkim wam pomagamy. co do postaci Gm-gracz to jest to tak jesli któryś Gm sobie zyczy pooglądac grę oczami gracza, to własnie tylko w ten spoób ma szanse poprzez granie na tych samych zasadach co Wszyscy inni. dzieki temu jest tez duzo większa szansa na odnalezienie wszelich bugów. Co do ugesti ze pomagamy innym graczom czyt naszym znajmomym to musze wyprowadzic z błędu nie pomagamy. Tj nie dajemy nic chyba ze sprawdzimy ze naprykald faktycznie postac na pocztku miala stay inne a w wyniku buga znikly rzeczy kazdy musi sam odzyskać poprostu ja to szerszeń mói musi je dopracować i wszystko
pozdrawiam


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 14:58 
 
Wilk a wiec ty byles graczem i przeszedles na ciemną stroen mocy?:) jak jeszcze nie widziales to dedykuje ci ten filmik http://files.hemligt.net/metaluohigh.swf

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.