mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
... nadal malo ludzi na oczy widzialo SP w BC.


Żartujesz?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:29 
Cytuj  
www.wowjutsu.com

sprawdz sobie

na TVC np. gdzie gralem dopiero pod koniec BC zaczeto "chodzic" do SWP, a Kil'jaeden zostal ubity przez jedna gildie po wprowadzeniu patcha przed WOTLK.

Ja wiem, ze sa serwery jak Stormscale czy BL gdzie ludzie farmowali SWP ale jest to moze 15% calej populacji.

EDIT: Sunwell Plateau 6.91%. Co oczywiscie zostalo podkrecone przez ostatni miesiac z patchem, ktory wywrocil balance gry do gory nogami.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Kabraxis dwa lata czekałeś na WOTLKa? :o


BC - styczen 2007
WOtLK - listopad 2008

Tak prawie dwa lata. Blizzard zapowidal dodatek co rok wiec mamy 9 miesiecy opoznienia - nie widze tego w ilosci contentu a zwlaszcza w jego jakosci.

Cytuj:
No dla ludzi co nie maja co robic w zyciu pewnie tak.


OFC zgadzam sie. Nie zmienia to jednak faktow ze cos tu jest nie tak.


po pierwsze jeśli czekałeś na WOTLKa już przed wydaniem TBC to moje gratulacje! Miłego czekania na world of warcraft III
po drugie wklej blue posta, że dodatki miały być co roku (nie przypominam sobie nic takiego)
po trzecie co konkretnie jest źle z jakością "contentu"?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:48 
Cytuj  
A moze byc COO zamiast blue posta?

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=66979


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:49 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):


może być :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:55 
Cytuj  
Problem z contentem z tego co moge wywnioskowac, jest taki, ze jest go za malo jak na co najmniej 1.5 roku produkcji. 6 dni? Tak, tak wiem, ale czy wczesniej zajmowalo to Nihilum takze tyle czasu?

Niech bedzie 60, bah nawe niech bedzie 160 dni dla zwyklej gildii nastawionej na progress.
Troszke slabo, jak na cos, za co placisz jak za pelny produkt i dodatkowo 12E miesiecznie. Byc moze zmienili strategie i chca dawac wiecej kontentu w patchach, zeby mocniej ludzi trzymac przy grze?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:08 
Cytuj  
Zagraj, skończ w 6 dni, GOOD LUCK!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:15 
Cytuj  
ehh a spodziewalbym sie czego konstruktywnego...

To moze prosciej:
W ile dni najlepsze gildie "skonczyly" TBC?

Swoja droga, czy ktos ma zestawienie ilosciowe instancji w WoW TBC i WOTLK?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:17 
Cytuj  
WOTLK nie zostało skończone.
Goście wyczyścili to samo co czyścili na becie miesiąc temu.
To ich problem.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:23 
Cytuj  
eu.wowarmory.com

tam masz zestawienie instancji.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:31 
Cytuj  
Danke my firend! :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:38 
Cytuj  
1. Moze zle sie wyrazilem z tym "czekaniem" bo nie czekalem od razu po wyjsciu BC tylko chodzi mi o czas jaki Blizzard spedzil na developingu. Nietrudno sie tego domyslec no ale na tym forum tak jest ze jedno zle napisane slowo = 5 stron przyczepiania sie.... /care.

2. Jak na 9 miesiecy opoznienia (bo tak dodatki mialy byc co roku) to ilosc contentu jest mala. Co oni robili tyle czasu? Achievementy? Bez jaj....

Porownujac ilosc instancji BC do WOTLK wychodzi mniej wiecej to samo. Tylko ze WOLTK insty sa latwe i krotkie (latwiejsze i krotsze niz w BC). 90% ludzi ma wyepixowane mainy i ida jak przecinak przez questy i instanty. W TBC nie szlo to tak szybko - wiem bo pamietam i pisze to z perspektywy gracza wlasnie casual.
I to dla mnie jest wlasnie "jakosc" contentu.
DOdatkowo Blizzard liczy sobie za dodatek tyle ile inne firmy (czasem) za dwie dobre nowe gry (70*2=140 za 70 dych kupisz nowke na PC spokojnie i to znane tytuly) + abonament.

I to nie jest wyzalanie sie, wiem ze moge nie grac. To jest poprostu moja opinia. :-)

PS. Insty BC vs. WOTLK to bodajze:
zwykle - BC - 15 WOTLK - 12
raid - BC - 6 WOTLK - 6

w momencie premiery ale liczylem z pamieci.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:45 
Cytuj  
Ja Ci powiem, że Northrend bije na głowę Outlandy, i co? Uwierzysz?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:47 
Cytuj  
Kurcze, az dziwne, ze wiekszosc tego nie zauwaza Kabraxis. Przynajmniej takie wrazenie mozna odniesc. Moze jestes jednak "nol lajfem", skrytym parowkozerca?

Czyli, de fakto, jak sie przysiadzie, to w powiedzmy 10-15 dni idzie wyczyscic caly kontent nie rajdowy + zaczac nadgryzac rajdowke?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 14:48 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:52 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Kurcze, az dziwne, ze wiekszosc tego nie zauwaza Kabraxis. Przynajmniej takie wrazenie mozna odniesc. Moze jestes jednak "nol lajfem", skrytym parowkozerca?


Nie nie jestem - kiedys bylem. :-)

Cytuj:
Czyli, de fakto, jak sie przysiadzie, to w powiedzmy 10-15 dni idzie wyczyscic caly kontent nie rajdowy + zaczac nadgryzac rajdowke?

IMHO wlasnie tak jest. Zwlaszcza za sprawa tego ze wiekszosc graczy ma dobre itemki farmione przez rok w BC i tego ze nie trzeba zmieniac itemow na grreny/blue tak jak w BC. Poprostu idziesz "jak burza" przez to wszystko.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:06 
Cytuj  
Ok jezeli to jest serio, a na prawde licze ze nie, to jest to porazka na pelnej linii IMO. Kurna, Starcraft 2 w 3 czesciach, chujowe ilosci contentu za duza kase...co jest z Blizzem. Mam nadzieje, ze chociaz D3 nie spierdola totalnie :cry:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:17 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ok jezeli to jest serio, a na prawde licze ze nie, to jest to porazka na pelnej linii IMO. Kurna, Starcraft 2 w 3 czesciach, chujowe ilosci contentu za duza kase...co jest z Blizzem. Mam nadzieje, ze chociaz D3 nie spierdola totalnie :cry:

Na to sie mowi skok na kase.
Ja nie mam nic przeciwko temu zeby ktos zarabial na swojej pracy, ale jest granica robienia ludzia kolo dupy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:19 
Cytuj  
Zeby nie bylo - nepewno sa osoby ktore graja naprawde wolno i beda sie WOTLK bawic dlugo i dobrze.

Poprostu ja nie uwazam za dobre jak koles (przyklad autentyczny) 24h po zainstalowaniu WOLTK, grajacy jedynie z Quest Helperem, ktory i tak nie do konca mu cos tam dzialal dobrze mowi mi ze ma 74 lvl.
Gral solo laczac sie w party jedynie czasem jak go ktos invitnal na quest spocie. Powiecie no life, gral cala dobe. Pewnie tak.
Ale IMO jak pomnozymy to razy 3 to max lvl w 72h bez jakis exploitow/pomagania i guidow tak jak np. w przypadku Athene to dla mnie ssie na maxa.

Jako ze wiekszosc ludzi gra wiecej niz te 2h dziennie to content do levelowania przecietnemu graczowi w WoW starczy na 2-3 tygodnie.
Insty sa latwe i krotkie wiec nie ma wyzwania.

W Outland to samo - levelujac DK robisz insty w zajebiscie ciekawym skladzie 5xDK. nie mowiac juz ze klasa jest tak mocna ze mozna je zrobic w 3-4 osoby.

Dla mnie sytuacje moga uratowac heroici i dobrze zrobiony raid content, chociaz zwazywszy ze kazdy inst jest dostepny w wersji 10man to padnie to wszystko raz-dwa. Bo 18 miesieczna farma punkcikow na BG/arenach do nowego dodatku mnie nie bawi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 17:33 
Cytuj  
heh prawda w oczy bole i wycina robalek posty, ktore w niego godza. i jego zachowanie.
pogratulowac.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 17:34 
Cytuj  
zaraz ten temat Robak pewnie zamknie :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.