mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 01:23 
 
Mam pytanie do GM-ow - jak to jest. Chce byc drwalem na SC, ale nie moge nic wyrabac. I prosze nie mowic, ze mam za maly odpowiedni skill, bo gdy z glodu zostalem zmuszony lowic rybki, to fishing mialem zerowy, a ryby lowilem. Gdy robie drzewo ( a raczej probuje ), nic nie moge wyrabac i nie ma zadnych komunikatow, ze cos zle wykonuje.
To o co chodzi ? :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 10:10 
 
hmm... sadze iz dobra idea jest
a) zmiana drzewa,
b) dalsze probowanie.

Probowalem z Lumbejackingiem od 0 i dalo sie rabac a w miare przyrostu coraz czesciej i coraz wiecej drewna - fakt na poczatku zwiedzilem pol lasu.
Proponuje zaczac od drzewek wielopiennych... a pozatym obserwowac... obserwowac... jest pewien haczyk (jak w wiekszosci rzeczy tutaj), ktory moze przeszkadzac w osiagnieciu dobrych wynikow... zlaszcza na poczatku...

Ja zwiedzilem pol lasu zanim wyrabalem pierwsze przyzwoite drwa... jak sie okazuje "siekierowanie" to tez sztuka i to spora.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 20:30 
 
Wiesz co? Samym drwalem sie nie opłaca byc, bo sie nie da desek sprzedawac, ewentualnie mozesz robic łuki lub meble. A moze ten problem ze scinaniem drzew wynika stąd ze w złym mijscu na drzewo naciskasz? Trzeba nacisnąc na pien, inaczej sie nie da scinac, przynajmniej u mnie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Pivoo dnia 2002-01-02 20:39 ]</font>

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 21:14 
 
Ja mam problem z wyrąbem jak w opcjach włącze używaj przezroczystości.Jak to jest włączone to niemoge nic sciąć.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 00:37 
 
No tak... . Faktycznie po wylaczeniu przezroczystosci moge cos wyrabac z niektorych gatunków drzew :smile:. Potem zaczynaja sie inne klopoty ze zrobieniem czegos z drewna, ale teraz poeksperymentuje, a potem bede zadawal jakies pytania, o ile jeszcze takowe beda.
Dziekuje wszystkim za odzew.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 01:04 
 
Bo przezroczystosc usuwa jak by pierwszoplanowe obiekty, ktore przeslaniaja podloze. Czyli krotko mowiac, naciskajac kursorem tam gdzie w zasadzie ma byc drzewo, naciskasz na podloze za drzewem. I dlatrgo wyskakuje komunikat podobny do "Try chop on the tree" or sth.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 11:40 
 
Patrzylem na stronkac o kowalstwie i na stronie CL bylo, ze mozna kupic kowadlo i piec u stolarza w formie deeda lub wykonac umiejetnoscia carpentry. U nas na SC stolarz tego nie sprzedaje. A wie ktos cze mozna to wykonac przez carpentry ? I jeszcze jedna rzecz. W sklepie z pochodnia ( obok banku ) postac o imieniu Nina przedaje rozne rzeczy, ale opisy ich nie zgadzaja sie z obrazkami.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zajec dnia 2002-01-05 11:41 ]</font>

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 12:27 
 
Zaraz post zginie... Czy nikt nie umie mi odpowiedzeic ? :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.