mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 16:45 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
i pojda na priv serwerki wowa :lol:

Znasz takie, gdzie dziala choc jeden spell, choc jeden quest i jest chociaz jeden mobek do zabicia? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 16:49 
Cytuj  
Cholera a wiesz, zawsze mnie zastanawialo co pociaga gracza jak chodzi i lupie stojace wilki na przemian z odpoczywanie na lonie natury. :lol:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 16:53 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Cholera a wiesz, zawsze mnie zastanawialo co pociaga gracza jak chodzi i lupie stojace wilki na przemian z odpoczywanie na lonie natury. :lol:


Zeby sie jeszcze takiego wilka dalo zalupac :P ...

T.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 17:46 
Cytuj  
Cos mi sie wydaje, ze gra ta jest troszke podobna do BiosFear.(no tylko troszke leprza, bo BiosFear nie jest za nowa)
Tez chodzisz z pistoletami itp.


_________________
make LOVE not WAR

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 17:54 
Cytuj  
Pan i Wladca napisał(a):
Cos mi sie wydaje, ze gra ta jest troszke podobna do BiosFear.
Tez chodzisz z pistoletami itp.


lul, guny moze uzywac tylko jedna rasa mianowicie humanki. :)

Ltt - lv 246 human /retired ;)

i btw, AO jest zdeka bardziej rozbudowane ;] \o/

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 21:12 
Cytuj  
Dlatego napisalem że jest ona Troszke podobna do BiosFear, tyle ze AO jest nowsza, a co za tym idzie wiecej mozliwosci, leprza grafa i bardziej rozbudowana od BiosFear.(a stego co widzialem fotki AO,coprawda malo z niech ogladalem bo juz mi sie wydaje ze mi sie nipodoba :P to AO jest bodobne do biosfear). No a w BiosFear nie tylko sie strzelalo z guna, ale takze byli magowie i wojownicy (tak jak chyba w AO).


_________________
make LOVE not WAR

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 21:38 
Cytuj  
Pan i Wladca napisał(a):
...leprza grafa...


no faktycznie leprza

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 23:02 
Cytuj  
0 podobienstwa
Co do AO to gra ma kilka razacych bugow <min. przechodzenie przez postacie i niektore sciany>. lagi mam tak duze ze chyba zrezygnuje z grania ;( /pozyjemy zobaczymy, jutro weekend to potestuje giere :cry:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 23:26 
Cytuj  
lol chyba nie wiesz co piszesz i nawet sobie nie wyobrazasz jak players object collision by spierdolilo poruszanie sie (i nie tylko) w swiecie gry, cos takiego jest w L2 i w bardziej zaludnionych miejscach to poprostu wqrwia :D


_________________
retired...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 23:28 
Cytuj  
Oj spierdolilo, spierdolilo w UO :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 23:35 
Cytuj  
Pan i Wladca napisał(a):
Dlatego napisalem że jest ona Troszke podobna do BiosFear, tyle ze AO jest nowsza, a co za tym idzie wiecej mozliwosci, leprza grafa i bardziej rozbudowana od BiosFear.(a stego co widzialem fotki AO,coprawda malo z niech ogladalem bo juz mi sie wydaje ze mi sie nipodoba :P to AO jest bodobne do biosfear). No a w BiosFear nie tylko sie strzelalo z guna, ale takze byli magowie i wojownicy (tak jak chyba w AO).


1.Jakie podobienstwo? To tak samo jakbym powiedzial ze NC i AO sa podobne bo tam sa miecze, guny i magia. Przypominasz mi kolesi co na widok Baldur's Gate mowili "Fajne, gierka jak diablo", jaki z tego moral? produkty w obu przypadkach sa bardzo rozne i nie do porownywania, lub stawiania na tej samej polce.
2.AO jest nowsze?! OMG AO jest troche starsze od Biosfear, a co do grafy i contentu wmlodszego to wlasnie jest rozwijajaca sie gra.
3.Oceniasz po screenach? Maly tip, platnych MMO po screenach nei mozna dokladnie,lekko czy tez nijak ocenic.

oxidize napisał(a):
... pozyjemy zobaczymy, jutro weekend to potestuje giere ...

Weekend? WEEKEND?! Powodzenia w ten weekend to WSZYSCY chyba beda testowali wiec se "komfortowo" nie pograsz :lol:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 01:33 
Cytuj  
Akurat przenikanie postaci to imo wielki +. Dlaczego? Wyjasnili koledzy powyzej. Taka mala propozycja. Moze ustalimy realm na ktorym bedziemy grac? Zawsze w kupie razniej :P ...

T.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 01:44 
Cytuj  
Zależy o jakich porach bedziemy grać, bo lagi mnie zabijają w AO.
Ludzi jest teraz tak dużo że niezależnie od pory mam dużego laga! Grałem już w gierke na SDI i na 2MB stałce... i dalej laguje jak cholera.
Narazie psuje mi to całą zabawe...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 09:03 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Zależy o jakich porach bedziemy grać, bo lagi mnie zabijają w AO.

Zabijaja cie lagi w zonie startowej i miejskiej, w pozostalych zonach nadal jest pustka.
No tak, zapomnialem, ze nie masz pojecia, ze w AO kazda zona, to (upraszczajac) oddzielny serwer...

X.

PS. Prawdopodobnie komputer doluje ci duza liczba niezaleznych, ruchomych obiektow na ekranie. Doloz pamieci i lepszego procka ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:07 
Cytuj  
Ja jak narazie nie narzekam na specjalne lagi. Gram na dimension: Rubi Ka 1 i jest calkiem komfortowo. Nawet specjalnie duzo ludzi nie ma. Myslalem, ze zeby dostac sie do quest moba trzeba bedzie campowac 3h, a tutaj kilka osob na krzyz. Moze wybralem zly dimension i na innych jest wiecej graczy...

T.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:12 
Cytuj  
założę się że te lagi to lagi sprzętowe - grałem w AO rok czasu i miałem lagi wtedy jak po lanie u siebie miałem kupę lostów no i wtedy jak AO mi admin puścił przez proxy :/

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zabijaja cie lagi w zonie startowej i miejskiej, w pozostalych zonach nadal jest pustka.
No tak, zapomnialem, ze nie masz pojecia, ze w AO kazda zona, to (upraszczajac) oddzielny serwer...

X.

PS. Prawdopodobnie komputer doluje ci duza liczba niezaleznych, ruchomych obiektow na ekranie. Doloz pamieci i lepszego procka ;)


Nie mam pojęcia o grze bo zaczynam przygode z AO, a że każda zona to inny serv wiem, nie traktuj mnie jak idiote...

P.S. Potrzebuje dobrego kompa do pracy, mam obecnie PIV Prescott HT 3.0GHz i 2x512MB DDRAM, na co proponujesz wymienić ten sprzęt żeby nie "dołował"?
Możliwe że lagi są związane z moim dostępem do netu... W domu mam SDI (troche kiepsko), a w pracy nie mam wpływu na ustawienia dostępu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:26 
Cytuj  
hmm no to masz poblokowane porty innej mozliwości nie widzę.
SDI czy 2Mb/s to nie ma żadnego znaczenia liczy się ping i ilość lostów a nie przepustowość. Pora przyjąć do wiadomości że gry mmorpg praktycznie nie generują ruchu w sieci.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:31 
Cytuj  
No w pracy to rzeczywiście mam bloknięte porty, a może bardziej konkretnie mam ograniczony transfer... A z tym SDI to chyba najwyższy czas powiedzieć "CYa" i zmienić na neo. :wink:

Pozdrawiam...
P.S. OK, mniejsza z tym... Poradze sobie, thx za rozmowe...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:35 
Cytuj  
No wlasnie ja sam jestem w lanie gdzies kolo 450 userkow na 10 mbit na chwile obecna. Ten smiga az milo p2p nawet dziala 6 mbit jest na to przeznaczone. Wszystko ladnie pieknie tylko wlasnie mmo...katastrofa. Kzdy mmo ktorzy probuje zobaczyc na sucho jest nie do przyjecia. Kazdego mmo musze miec ip port i podawac koledze by wporadzil dane do routera, w innym wypadku mam losty jak $%&$%&$. Czasem zdarza sie ze czekam na reakcje mojego chara po 40 sek. Jedno co mnie zastanawiam to WOW dziala bez zarzutu. Mialem problemy z L2, AO, UO, SWG natomiast tylko WOW dzialal bez podawania danych.. ciekawe :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.