mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 14:26 
Cytuj  
Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 127 from table handler

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM posts p, users u, posts_text pt WHERE p.topic_id = 10139 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time ASC LIMIT 20, 20

Line : 398
File : /home/users/mmorpg/viewtopic.php


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 17:05 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Ja jak narazie nie narzekam na specjalne lagi. Gram na dimension: Rubi Ka 1 i jest calkiem komfortowo. Nawet specjalnie duzo ludzi nie ma.
wyproboje ten serwer :wink:

Mr.FooT napisał(a):
nawet sobie nie wyobrazasz jak players object collision by spierdolilo poruszanie sie (i nie tylko) w swiecie gry

no i co z tego? jak dla mnie to w lineage 2 bylo calkiem spoko w AO odbiera klimat ;(
edit.
/nie jeden free mmo ma lepsza grafike od AO /gram bez lagow :)) <pozmienialem w opcjach jakosc tekstur, rozdzielczosc itd.> jak bede mial wiecej czasu to potestuje :)

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 00:06 
Cytuj  
Czy ktoś ciągnął gierke z ausgamers.com? Poniżej podaje adres:
http://www.ausgamers.com/files/details/html/14886
Nie jestem pewny czy to jest ten sam klient co ten który idzie przez download z Bittorenta albo programik ściągający...
Jak ktoś ściągnął to mógłby dać znać czym się różnią oba instale...

Pozdrawiam

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 00:20 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Nie jestem pewny czy to jest ten sam klient co ten który idzie przez download z Bittorenta albo programik ściągający...


Ten sam ...

T.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 00:49 
Cytuj  
THX...

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 01:34 
Cytuj  
Yeah bejbe! Ściągnelo sie :) Zaczalem grac ale kompletnie nie wiem o co chodzi :) jest dobrze!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:15 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
/nie jeden free mmo ma lepsza grafike od AO /

Ktory? Free, nie kradziony, ani nie beta? Pozatym AO to nie grafika, tylko pograj dluzej niz 3 dni. A potem pokaz mi jakiegokolwiek mmoga z taka iloscia itemow, z takim duzym swiatem i z takim contentem. I nie zapominaj, ze nie zobaczysz nawet 2/3 gry, jesli nie wykupisz dodatkow NW i SL.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:40 
Cytuj  
tibia i Mu online

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:42 
Cytuj  
diablo 2


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 09:45 
Cytuj  
to jest syndrom przydługiego babrania się w gównie.
Jak ktoś przez całe życie wsuwa gówno na kolację, to potem nawet po spróbowaniu czekolady powie: "hmm... myślałem, że lepsze, a wygląda i smakuje gorzej niż gówno".

Kwestia przyzwyczajenia imho ;)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 16:32 
Cytuj  
Zaden darmowy mmorpeg nie moze sie rownac z platnymi grami...


_________________
Obrazek

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 18:10 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Zaden darmowy mmorpeg nie moze sie rownac z platnymi grami...
akurat sniegu ty to k***a wiesz

Xanth napisał(a):
Ktory? Free, nie kradziony, ani nie beta?


lepsza grafa:
xiah
project-entropia
kilka 'wiecznych' open beta

Xanth napisał(a):
Pozatym AO to nie grafika, tylko pograj dluzej niz 3 dni.
spoko mowimy o grafice a nie ilosci itemowm /czytajcie uwaznie! wcale nie napisalem ze ta gra jest do dupy! /przywiazuje duza wage do grafiki i jak po raz pierwszy zagralem w ta gre i zobaczylem brak kolizji to mnie zdeczka zrazilo do AO <ale teraz juz sie przyzwyczailem>

Mark24 napisał(a):
to jest syndrom przydługiego babrania się w gównie.
Jak ktoś przez całe życie wsuwa gówno na kolację, to potem nawet po spróbowaniu czekolady powie: "hmm... myślałem, że lepsze, a wygląda i smakuje gorzej niż gówno".
Kwestia przyzwyczajenia imho ;)
nie obrazaj mnie

/pokoj :wink:

ps. potrzebuje porad dla inzyniera

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 20:19 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
akurat sniegu ty to k***a wiesz

Akurat oxi to jest k*** logiczne


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 20:26 
Cytuj  
project entropia jest mmorpgiem płatnym - płaci sie tam w inny sposób ale cały czas się płaci a granie za darmo nie ma sensu.
Xiah - to jakaś dalekowschodnia klikanka na moby w stylu Mu online tylko w 3d - taaaa :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 20:27 
Cytuj  
Heh oxidze ty chyba oszalales, Xiah?! PE?! Przyjzyj sie highlvl graczom jak wygladaja, albo same graficzne efekty.....chyba ze masz do dupy kompa zeby odpalic AO na max detalach AF i AA (na raidach sie to wylancza).

PS.Nie jestem pewien czy nawet dodatki SL i NW nie polepszaja grafiki. Ale wiem ze Shadowlandy sa 100x lepiej wygladajace od "gruntu" na "dole"

EDIT: A z reszta wcinaj to co mowil Mark

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 20:29 
Cytuj  
NW dodaje ruchome bajery w stylu statki kosmiczne na niebie, latające chmary robicików w mieście itp. nie wiem czy szlifuje samą grafikę. SL to całkiem inny engine gdzie mój ówczesny komp który spokojnie dawał sobie radę na rubika ledwo co wyrabiał w SL. Grafika tam jest podobna do AC2 jak nie lepsza.

Tego ostatniego dodatku nie widziałem na oczy wiec nie wiem czy zmienia coś w kwesti grafiki.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 22:55 
Cytuj  
no dobra z xiah troche przesadzilem <widzialem ja tylko na screenach> :D . entropia jest gra darmowa - nie trzeba placic jednak bez placenia dlugo sie nie pogra. mowiac
Cytuj:
nie jeden free mmo ma lepsza grafike od AO

chodzilo mi glownie o open bety.

co do
Cytuj:
akurat sniegu ty to k***a wiesz
chcialem byc tylko zlosliwy :( o ile pamietam to sam tak napisalem w jednym z twoich topikow

w AO narazie nie moge grac bo mam limit na neo <3kb/s>

Mark i qmple wkorzyli sie bo napisalem prawde o ich ukochanej gierce <tak, tak mark, taki zapizdzialy RYL ma lepsza grafe od Twojego przepieknego AO (i chodzi mi o czysta podstawke bez dodatkow) :))) > <---acha teraz mnie zlinczuja :) <ok to byla taka mala prowokacja z mojej strony ;) peace ludzie ! nie bijcie ;)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 22:56 
Cytuj  
Worst patcher ever. Myslalem ze nie ma gorszego patchera niz w uo.

Wiedzialem ze czeka mnie restartowanie patchera milion razy dlatego posciagalem paczki ze strony.
Nie wiedzialem ze czeka mnie wskazywanie dira ao tyle samo razy.

I przy ktoryms sie posypalo. i dupa

Cytuj:
Mark i qmple wkorzyli sie bo napisalem prawde o ich ukochanej gierce


Jezeli chodzi o AO to on tak zawsze, co nie zmienia faktu ze wie lepiej od ciebie.
Mi sie podoba grafika w AO. Jest w sam raz, absolutne minimum jezeli chodzi o 3d.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Ostatnio edytowano 21 gru 2004, 23:00 przez Koma, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 22:58 
Cytuj  
grałem w RYL i uwierz mi ta gra to dno den - moze konkurować z takimi shitami jak Tibia czy inny syf.
grałem w ao rok i nigdy nie miałem problemu z patchowaniem - u mnie był automat.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 23:07 
Cytuj  
przypominam ze klucimy sie tylko o grafe (nie macie srodkow do obrony to odrazu wymieniacie tibie i jaki to AO jest wielki i rozwiniety <jestem pewien ze tak jest>). nie chodzi o to czy komus grafa sie podoba czy nie <wybacz koma>. chodzi o poziom grafiki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.