mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 14:20 
Cytuj  
Jakbys zaczynal grac na sp to daj znac / icq w profilu albo pm tutaj/ napewno ktos sie znajdzie chetny do pomocy..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 15:06 
Cytuj  
wszystkie super pvp gildie z trammel shardow wynajduja sobie setki wymowek dlaczego nie grac na sp chodz prawdziwym powodem jest brak umiejetnosci
itd.. ;o


Mam dla ciebie propozycje konrador - stworz sobie nowa postac na sp (z rotem). O, nie chce ci sie? Mnie tez nie :/

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 15:21 
Cytuj  
Konrador--> I już mi się to podoba :smile: Dzięki za opis sp.
Kiyote--> Już zacząłem, przed chwilą. Faktycznie pusto tu i bardzo dobrze ;P Nie ma Trammel... i też dobrze. Tylko baaardzo słabiutko chodzi :wink:
Ogólnie moja postać nazywa się "Daktor". Jeśli mnie zobaczy jakiś "przyjaciel" to chętnie przyjmę każdą pomoc.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dupre dnia 2002-01-09 15:22 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 15:43 
Cytuj  
Mam dla ciebie propozycje konrador - stworz sobie nowa postac na sp (z rotem). O, nie chce ci sie? Mnie tez nie :/

wlasnie nie tak dawno jedna skonczylem tworzyc.. jednak mi sie chcialo
teraz przerabiam na inny template :| - takze mnie rot nie ominie
jak zaczynalem grac na sp byl jeszcze stary rot
napewno nie bylo tak trudno na poczatku sp i wiele osob mi pomoglo ale na sp poznawalem uo i wszystkiego sam powolutku sie dorobilem :/ byl pewien okres gdy nie bylo zadnego rota - dobre dla tych leniwych co lubia zgmowac magery w weekend :) trzeba bylo przyjsc i ownowac shard

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-01-09 15:45 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 15:47 
Cytuj  
Dupre, powinies wiedziec o 1 rzeczy, ktora ci raczej zepsuje ten piekny obrazek sp :sad:

Otoz kiedy sp sie pojawilo w '99 rot byl wlaczony od samego poczatku, wiec przyrost skilli byl spowolniony dla wszystkich graczy, co bylo ok... zadnych multi-gm w kilka dni. No ale potem OSI wpadlo na genialny pomysl zeby rot wylaczyc i stalo sie co sie stac musialo - w kilka dni wszystcy mieli 7xgrandmaster (newbies included) i bylo git :sad:
A teraz rot powraca, co to oznacza? Otoz osoby grajace na sp dluzej niz 3 (?) miesiace maja l33t 7gm chary, a newbies dostaja w dupe bo przez pierwsze pol roku grania nawet sie obronic nie beda mogli, nie mowiac juz o jakiejkolwiek rywawlizacji w pvp (sp to pvp shard, no nie?)

To tyle na temat wspanialego sp :sad:

Edit: Pol roku zakladajac ze mozesz siedziec przy kompie 12h na dobe i logowac sie co 30 min do uo zeby dostac gain skilla.. heheh... :/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mac dnia 2002-01-09 15:50 ]</font>

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 15:56 
Cytuj  
Mac--> Nic to :smile: Tak to już w życiu jest. Dlatego na początku może być ciężko i to mnie nie przeraża. Byle bym mógł biegać, bo na razie to troszkę się zacinam :grin: ..heh z czego ja się tak cieszę? :sad:
Edit: Mac--> Aż tak ciężko?! Uch, no toś mnie pocieszył i zachęcił... zobaczymy... zobaczymy...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dupre dnia 2002-01-09 15:58 ]</font>

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 15:56 
Cytuj  
Mac - grales wogole na SP? Zbil Cie ktos za mocno czy co? :grin:
No moze masz racje z tymi newbie 7xGM, ale pamietaj ze tu nie ma tyle wiary co na Euro czy Catsie - nie musisz siedziec pod bankiem zeby przezyc :smile: Pozatym - jesli ktos chce (nawet w przyszlosci) pobawic sie dobrym PvP to i tak bedzie musial zrobic postac first, wiec?
To ze Tobie za duzo razy ktos wpierdolil bo biles koscichy na cmentarzach (l33t spotach PK zreszta :smile: ) to nie znaczy ze regular shard jest lepszy - bo mozesz sobie w raz z 34862346324 innych bic koscichy w tramell i nikt Ci nic nie zrobi :smile:

Jesli ktos chce namiary na dogodne miejsca na "trening" postaci (w miare bezpieczne) i przy okazji nafarmowanie troche gp to post here, dam namiary.

SIEGE OWNS !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 16:27 
Cytuj  
Jak bardzo by sp nie bylo wspaniale to i tak u mnie sie wszystko rozbija o czas, juz mowilem, nie moge siedziec 12h na dobe przy kompie (no i czy w ogole jest sens tyle poswiecac na gre?). Jak bede mial kase na konto to sobie pogram na sp :/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 16:51 
Cytuj  
rofl nie jest az tak zle
on przeciez i tak dopiero zaczyna wiec po paru godzinach nie zorientuje sie o co chodzi z 8x8 nie kupi lodki za 80k i nie bedzie bil ludzi po tygodniu :<

tak poza tym to mamy tu piekne przyklady wspomnianych przeze mnie wymowek hehe

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 18:14 
Cytuj  
Eh Mac pograj troche na sp i dopiero sie wypowiadaj .. Nie jest tak zle jak mowisz i spokojnie z rotem mozna sobie poradzic.. Co do tych newbiaskow bez rotu z 7xgm to grubo sie mylisz. Rot mase rzeczy ulatwia kto robil resista i taming ten wie o co chodzi..

Moze jest to problem jak ktos zmienia shardy ale to ograniczy naplyw takich l33t graczy z 3d klientami pozniej placzacymi, ze ich bija ..

i to na tyle ... tramiel gora


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 18:19 
Cytuj  
a i jeszcze btw sp to nie pvp shard to shard for advanced players a to nie to samo .. :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 20:15 
Cytuj  
Jako ze tematem naczelnym na tym topiku jest teraz SP vs resza swiata chcialbym dorzucic swoich spostrzezen, a raczej wytknac pare wad tram
Gram od niedawna wiec na razie chadzam sobie tylko w tram i pewnego dnia zajechalem do jehlom zeby potrenowac LJ, przez okropnego niefarta zginalem walczac z jakims npc i zanim zdazylem wrocic po moje smieci jakis koles zapieprzyl mi caly sprzet. Wiec pobieglem do banku, wzialem zapasowy i chcialem mu regularnie wpierdzielic i tu zauwazylem napis: You cannot preform negative acts on your target
Wniosek: Jakbym gral na SP to bym mu wpierdolil i odzyskal sprzet, lub on by mi wpierdolil i wiedzialbym przynajmniej ze nie mialem z nim szans - a tak jestem wkurzony jak diabli na to ze nic nie moglem zrobic

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 03:31 
Cytuj  
w tramiel jest fajnie jak to ty lootujesz ciala :>


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 11:28 
Cytuj  
i dlatego jak chce grac naprawde, to przechodze do fell
a jak chce pogadac z kumplami, to ide sobie do tramm

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 13:44 
Cytuj  
Ale lootujac ciala w fell czuje smrod zlota zrobionego w trammel = .

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 20:39 
Cytuj  
Ktos kiedys powiedzial: Pecunia non olet - Pieniadze nie smierdza :grin:


Posty: 29
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 15:30 
Cytuj  
:) ja mam zamiar pograc na siege... a wlasciwie to nie zamiar bo napewno :) hehe
gdyby ktos moglbyc tak mily :) i pomoc troche chociaz na poczatku...
chociaz powiedziec gdzie jest w miare pusto... gdzie mozna isc bez zbytniego narazania sie... zebym mogl troche potrenowac... to byloby fajnie :) bylbym wdzieczny :)
[email protected]
icq# 20806023 tylko z icq mam problem... gdy wiadomosci sa przesylane przez serwer to czasami nie dochodza... wiec jesli ktos pisalby, a nie odpowiem to znaczy ze cos nie doszlo... prosze sie nie zloscic :) tylko sprobowac jeszcze z dwa razy :)
dzieki :)

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 23:38 
Cytuj  
Ja dzieki między innymi temu topicowi trafilem na SP. I polecam na początek cmentarz v Jhelom. Miasto i ochrona strażników jest blisko a i PK tu stosunkowo rzadko zagladają :smile: Jednak i tam trzeba się liczyć z możliwością śmierci z rąk jakiegoś pk... toż to przecie SP !! :evil:
Więcej Ci nie pomogę, ale zapewniam, że Polacy tu są i grają i to jeszcze jak. Już małe co nieco widziałem... :grin: :lol:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 04:08 
Cytuj  
ATJ messnij mnie 2802685 to cos sie wykombinuje i najlepiej jakbys sie zgral z dupre bedzie razniej ehhe.
Co do spotkania z nami to nie jestesmy jasnowidzami wiec jak nie znamy to mozecie tez oberwac hehe wiec radze krzyczec jak zobaczycie gildie =0= / najlpeij zmacrowac hehe/ " Nie bic KURWA" i po klopocie..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 21:20 
Cytuj  
Pare dni temu zaczalem moja przygode z UO wlasnie na Siege. Zarabiam na cmentarzu w Jelholm(?) i w okolicach cmentarza Moonglow, probowalem tez cmentarz w Brytanii ale ciezko i straszna sieczka jest tam czasami.
Polakow zadnych nie spotkalem, ale pomoglo mi pare osob (mam juz 2 koniki :smile:, i jakis super-hiper magiczny miecz na nieumarlych - silver/durable/accurate/... ).
Za dzien lub dwa zadam troszke pytan.
Mam duzo bone armorow, helmow, ... jakby ktos potrzebowal.

ps. chetnie bym dolaczyl do kogos (dupre , ATJ), bo razem to razniej i wiecej mozna zdzialac

pozdrawiam, El Modello

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: El Modello dnia 2002-01-19 21:22 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.