mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 09:34 
Cytuj  
Witam!

Mozliwe, ze wroce do gry. Dlatego tez mam konkretne pytanie - kto gra w Ultime i na jakich serwerach? Jak w ogole duzo ludzi gra jeszcze w ta gre? Czy cos sie dzieje w samej grze? Czy po 7 latach nie jest juz przypadkiem na wymarciu? :)


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 23:53 
Cytuj  
Des napisał(a):
Mozliwe, ze wroce do gry. Dlatego tez mam konkretne pytanie - kto gra w Ultime i na jakich serwerach? Jak w ogole duzo ludzi gra jeszcze w ta gre? Czy cos sie dzieje w samej grze? Czy po 7 latach nie jest juz przypadkiem na wymarciu? :)


Listę wmiare aktualnych graczy na serwerze Europa masz w pierwszym poście na tym forum... Wiele się zmieniło, niekoniecznie na lepsze, ale trudno się z UO rozstać :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:18 
Cytuj  
To znaczy, ze teraz wlasciwie ludzie tylko graja na Europie? Bo na moim starym, odblokowanym niedawno koncie mam tylko postacie na Catskills (GM mage/fencer) oraz na SP (GM mage healer - ale hybryda ;)

Duze sa roznice w szybkosci grania? Jakie sa aktualnie Pingi?


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:32 
Cytuj  
Tak, teraz raczej tylko na europie. Na cats kogoś byc może jeszcze byś spotkał ale większość już dawno przeniosła się na europe. Na SP już dawno nikt nie gra od nas... a i wogóle niewiele kto tam gra :(.
Z tej listy oprócz tych co są RIP na niej sporo osób też albo nie gra wcale albo bardzo mało. Mimo wszystko jeszcze kilka.. kilkanaście w sumie osób gra.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:19 
Cytuj  
Mozna transferowac postaci miedzy shardami.
A czy warto wracac... IMO OSI popelnilo duzy blad. Gra zrobila sie mocno item based co eliminuje skutecznie nowych gracz. Jesli myslisz powaznie o pvp to musisz miec na PS i items jakies 100 mil na wstepie :<. Nie chce Cie straszyc ale tak to wyglada. Zawsze mozesz sprobowac pograc miesiac i sam ocenisz

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:52 
Cytuj  
Heh, a ja myslalem, ze jak mam w banku jakies 500k to duzo. Kiedys to byl niezly majatek. Zreszta nawet najlepsze bronie chodzily po okolo 50k najwyzej i to byly naprawde super cacka.

Ale jak widze ceny sprzetow poszly niezle w gore. A to pewnie przez to, ze teraz mozna je ubezpieczac, czyli wlasciwie nie da sie ich tak latwo stracic...

Kiedys kazda smierc = strata calego praktycznie ekwipunku. To bylo niezle pomyslane.


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 14:50 
Cytuj  
ja tam zawsze mam kolo 500k na all charkach i jakos idze :P

z tymi 100 mil towarzyszu Bel przesadziliscie i to bardzo mocno :<

Power Scroll 110 kosztuja od 20k do 200k , 115 PS kosztuja od 200k do 1.5 mil

yewerly dla maga 1/3 set ring i branzoletke widzelm ostanio za 100k

itd itd itd
dla kogos kto kocha bic innych i wie jak to robic wcale nie trzeba miec w h..fsfsdf dobrego sprzetu :)
naturalnie z czasem mozna inwestowac w bardzo dobry sprzet ktory faktycznie moze i kosztowac 100 mil, lecz wiele razy mozna zobaczyc jak gosc ktory "umie" pvp dostaje w dupe od goscia ktory UMIE pvp a ma sprzet dostepny w sumie za niewielkie kwoty :<
inna sprawa ze w zaleznosci od sprzetu robi sie odpowiednie charki do pvp
i sa bardzo fajne mozliwosc ktore faktycznie wymagaja duzych nakladow finansowych :<

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 15:40 
Cytuj  
Ale zawsze wyjscie tak jak Towarzysz Wybuch kupowac gold na EBuy za irl gotoweczke :P


Posty: 2
Dołączył(a): 31.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 20:55 
Cytuj  
Hej ho.

A podepne sie pod ten topic by nie smiecic forum....

Ile kosztuje teraz 1 miesieczny kod, i czy jestem w stanie zarobic tyle by w 2tyg trialu tyle zlota zdobyc?


No i jak sie ksztaltuje rynek smithowych bod'ow - polepszyl sie pogorszyl....Da sie jeszcze na tym zarobic?


_________________
Jesteśmy karłami, które stoją na ramionach olbrzymów, i w naszej małości potrafimy czasem wypatrzyć dalszy niż oni horyzont

*

Posty: 187
Dołączył(a): 11.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 10:44 
Cytuj  
Sl3py napisał(a):
Hej ho.

A podepne sie pod ten topic by nie smiecic forum....

Ile kosztuje teraz 1 miesieczny kod, i czy jestem w stanie zarobic tyle by w 2tyg trialu tyle zlota zdobyc?


No i jak sie ksztaltuje rynek smithowych bod'ow - polepszyl sie pogorszyl....Da sie jeszcze na tym zarobic?


na wszystkim idzie zarobic :)
jak masz jakies gotowe chary to pewnie przyrobisz cos w tyg., gorzej jak masz gole konto...


_________________
darkness befell,
and then he emerged from hell,
and behind him hordes of undead stood

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 12:45 
Cytuj  
Ja gram! a wlasciwie egzystuje btw.. na cats to chyba tylko polko z iza jeszcze jest aktywny. pozdrowka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.