mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 10:55 
Cytuj  
Recenzja

Jestem ciekawy na ile mineli sie z prawda. ;)


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:34 
Cytuj  
Cytuj:
Grafika jest jednym z najmocniejszych punktów Everquest 2 i chyba tylko zbliżający się World of Warcraft może okazać się ładniejszy.


:) I to jest imo racja, nie chodzi tu o zaawansowane technologie, czy ilosc polygonow, ale o sam wyglad gry i plastycznosc swiata, ktore w WoW wydaja sie o wiele lepsze.

Cytuj:
Everquest 2 ma tyle samo wad, co zalet. Gra nie wnosi nic nowego do gatunku i zaawansowani gracze szybko odstawią ją na półkę.


:D


_________________
.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 16:08 
Cytuj  
Cytuj:
Jesteśmy zmuszeni do wykonywania zadań zlecanych nam przez komputer. Tych w Everquest 2 jest bez liku. Okazuje się jednak, że są one podobne do siebie niczym bliźniaki jednojajowe - trzeba zabić określoną liczbę potworów, dojść z punktu A do punktu B albo dostarczyć przedmiot innej osobie. Po parunastu godzinach zabawy zaczyna wiać nudą.


Mam takie wrazenia , ze to wyszlo z pod reki P.Marka :D (bez obrazy oczywiscie)

Cytuj:
Graczy na serwerach miejskich jest na razie niewielu i ciężko sformować drużynę. A trzeba powiedzieć, że samotne granie w Everquest 2 jest naprawdę trudne.


Nastepny zawiedzony polak z jednego z najbardziej pustych serwerow jaki jest Oggok :wink:

Poza tym tego napewno nie pisala osoba ktora zajmuje sie recenzjami na codzien .
ps.Nie zacztnajcie tylko bitwy kolejnej bitwy nad wyzszoscia jednej gry nad druga

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:31 
Cytuj  
Cytuj:
:) I to jest imo racja, nie chodzi tu o zaawansowane technologie, czy ilosc polygonow, ale o sam wyglad gry i plastycznosc swiata, ktore w WoW wydaja sie o wiele lepsze.



Tak jak piszesz nie chodzi o poligony ale o wygląd i plastyczność świata. Tyle że jednym sie podoba Picasso a innym Rubens. Mi opobiście bardzoej podoba się EQ2. :D


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 11:08 
Cytuj  
Hehe, mnie to też wyglądało normalnie jakby spod pióra Marka ;) Ale jakby co odpowiedniego posta umieściłem już w dziale Flame ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 14:45 
Cytuj  
niech sobie pisza co chca - na oggok jest i tak duzo Polakow (grajacych czesto i regularnie) wiec jak kilku nie przybedzie nie bede plakal

Po pierwsze te gry sa tak rozne ze trudno je nawet porownywac - wybor to tylko kwestia gustu - tak jak z luksusowymi samochodami


Posty: 21
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:39 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
Po pierwsze te gry sa tak rozne ze trudno je nawet porownywac - wybor to tylko kwestia gustu - tak jak z luksusowymi samochodami


i to wszystko co mozna powiedziec w tamacie :wink:

ps. a ja bez EQ2 od kilku dni i jeszcze dluuga droga przede mna :har: :cry:


_________________
Cherubin/Dwarf/Defiler/Freeport

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.