mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 17:14 
Cytuj  
http://www.angell.hoot.pl/bambosz/forum ... sc&start=0
wystarczy poczytac wyzej był link do tego forum


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 20:30 
Cytuj  
ej co sie dzieje z kalem bo normalnie nie moge wlaczyc go tzn ne chce mi sie otworzyc okno. Czy to jakas awaria czy co???? a tak na marginesie to szukam gildii co bieze od 22-25 leva narx(mam juz 22 lvl jajko g5:P)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 07:23 
Cytuj  
1. Raczej nikt Cie nie przyjmie na 22lvlu bo tutaj zaczyna się troszke dłuższe bicie lvli :P 22lvl można w tydzień nabić uwierz mi

2. Gildii szukajcie na forum kalonline! tam jest dział Gildie i tam mozesz napsiac topik albo poszukac po gildiach bo tam są wszystkie :P

A co do serwera to była chyba wymiana serwera albo dodawali item g53 i g56 bo w koreańskiej wersji są one od daaaawna


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 18:23 
Cytuj  
A apropos ..
Gram w ta gre jakies 4 dni i tylko 2 polaków poświeciło mi 3 minuty na małe wskazuwki reszta zlała mnie jak jesienny deszcz rolnika na polu..

Ale moj łamany angielski troszke mi pomógł(anglicy chyba lubią gadac z POlakami po ostatnim wyczynie Dudka w FC Liverpoolu :P) i powoli sie wdrażam (w grze nie poddoba mi sie wolne nabijanie kasy i poczatkowe cienkie dropy i ceny przedmiotów[ludzie krzyczą za byle sh1t jak za buraki :D],
a bieganie na 1 spot po śmierci na lagu tez czasami zniechęca).
Ale polecam tę gre dla ludzi którym zbrzydło KO i chcą samemu solować i rozwijać swoją postać ..
Pozdrawiam Gee

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 20:42 
Cytuj  
Wiesz polacy nie chcą za bardzo gadać bo oni stworzyli forum specjalnie do kala gdzie znajdziesz odp na prawie wszystkie pytania :P
A co do tych anglików i polaków to miałeś fuksa bo przeważnie byś uslyszał (jesli masz w nicku PL): Get lost polish noob albo cos w tym stylu


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 21:29 
Cytuj  
Sry ale wydaje mi sie ze Niki z_pl maja tylko dzieci ... albo dzieci .. albo ludzie chcący zucać sie w oczy dla innych polaków .. tzn takie jest moje zdanie ..
Jak ci sie widzi np. Stasiu_PL albo Jasiu_PL
A np. Pipka albo Sunia albo cokolwiek byle w angielski jezyku nieznaczace a w polskim coś znaczące .. co kolwiek !!

Nigdy niegrał bym nawet jak by mi ktoś dał kont z wypasionom postacią jak by miało nickname na koncu PL bo to razi mnie w oczy ..

Troche godnosci i wyobraźni panowie i panie ..
Zresztą nazywajcie sie jak chcecie ... Ja wole swoja postać po ludzku..

Aż sie chce grać - bo to oryginalne i nie kole w oczy !! to nie była aluzja tylko moje skromne zdanie!
Pozdrawiam wszystki z PL i bez :P


Ostatnio edytowano 27 maja 2005, 21:35 przez GeFunk, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 21:33 
Cytuj  
Tu sie zgodzę. A najśmieszniejsze jest to, że często gdy rozmawiam z kimś z _PL na końcu, najczęsciej zostaje nazwany noobem bo nie mam _PL na końcu, że oni to sobie nie wyobrażają gry bez polaków itp... Takich ludzi poprostu olewam i unikam takich ludzi (czyt. Jeśli jest to możliwe - gra i lvl na to pozwala - killuje takich głąbów, jak nie to poprostu uświadamiam kto jest noobem i ide w swoją stronę)


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 17:03 
Cytuj  
Heh ja nie mam PL i jeszcze noobem nie zostalem nazwany :P Ale jak ktoś nazywa tak ludzi bez PL to on jest noobem i trzeba uzyc maski assasina :D tylko trzeba uwazac na innych graczy bo często jest robiony pościg za assasinem : >


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 21:31 
Cytuj  
Elo mam małą propozycję:

Wymienie konto z KO (Knight online) na itemki albo kase w KAL online
NA koncie w KO
Insekt (Warrior) (AT) 47 lvl Słabe wyposarzenie .
Masarzystka (Priest ) buffer/holy 42 lvl bez wyposarzenia.
Łucznik na 30+ lvlu bez wyposarzenia .
Wszystkie przedmioty chityne etc oddałem kumplowi bo juz w KO nie gram ..
Te 3 postacie na servie Ares.

Jak coś piszcie na PM albo pod gg 1424030.
Pozdrawiam.


Posty: 11
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 17:56 
Cytuj  
mam pytanie. jak wklepuje talka of attack na bron to jest sznasa ze ona sie zepsuje? bo wiem ze traci tam od 1 do 3 endurance przy nieudanej probie itp. ale czy moze sie zepsuc... oto jest pytanie :D

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 19:31 
Cytuj  
można - tyle ze inaczej niz w przypadku zniszczenia na EB - tutaj dostanie revision stony
do +4 mozna spokojnie nabijac - a wyzej moze siejuz złamać miecz/łuk/stick tyle ze wg większosci graczy do +8 mozna spokojnie ładować a na +9 i wyzej trza polishing stone


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 2
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:30 
Cytuj  
ja też juz pobieram juz nie moge sie doczekać :D


_________________
Dragon rulezzzzz

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:34 
Cytuj  
ej coscie sie tak przyczepili do ziomkow z nickiem_PL??? wy tez jestescie polakami a mowicie na nich nooby to tak jak byscie mowili na siebie. Ale z was kolesie boshe :har:


_________________
Moje Forum o grach online: http://www.gildia1gier1online.fora.pl (narazie sie rozwija i jest moze shit dla niektorych :/ Rejestrojcie sie i piscie pościki a jak sie rozkreci to bedzie git ;])


Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 13:34 
Cytuj  
Do mnie prawie zawsze kolesie z PL w nicku nawijają po angielsku, a przeciez nie mam angielskiego nicka bo słowo "Bolec" chyba w ingliszu nie wystepuje? :lol:


_________________
taa? i co jeszcze?

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 14:17 
Cytuj  
jak dla mnie _pl = osoba która nie zna angielskiego....i w każdym miejscu poszukuje polskiej pomocy...

ale to tylko moje odczucie...albo w późniejszej fazie gryt już jest takich z _pl za mało żebym ich spotykł -,_,-


Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 16:19 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
jak dla mnie _pl = osoba która nie zna angielskiego....i w każdym miejscu poszukuje polskiej pomocy...



Albo chce sie popisac swoimi "umiejętnosciami" choc zazwyczaj nie potrafi sklecic dwóch zdań poprawnie po polsku co dopiero po angielsku ;)


_________________
taa? i co jeszcze?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 21:24 
Cytuj  
[quote="ciocia eusta"]jak dla mnie _pl = osoba która nie zna angielskiego....i w każdym miejscu poszukuje polskiej pomocy...
A TY biegle sie Englishem posługujesz?? :har:


_________________
Moje Forum o grach online: http://www.gildia1gier1online.fora.pl (narazie sie rozwija i jest moze shit dla niektorych :/ Rejestrojcie sie i piscie pościki a jak sie rozkreci to bedzie git ;])


Posty: 11
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 22:32 
Cytuj  
nie chce sie wtracac ale co to ma w ogole wspolnego z tematem tego forum. pogadajcie sobie na gg o nickach z koncowka pl a nie zasmiecajcie tutaj. :-?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 13:07 
Cytuj  
Mam problem, mianowice nie mogę zrobić auto-uptade - robi się jakies 2-3 kreski (te wyżej) i auto-update staje, wczoraj to samo :|. Czy ktos moglby mi jakos przeslac contenty z tego patcha, jesli jest to mozliwe to bede wdzieczny.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 22:31 
Cytuj  
wiecie co ide sobie wczoraj przez Dungeona z kolesiem (mielismy party) patrze mieszek lezy podnosze spacja a tu tali za 400k do armora :)


_________________
Moje Forum o grach online: http://www.gildia1gier1online.fora.pl (narazie sie rozwija i jest moze shit dla niektorych :/ Rejestrojcie sie i piscie pościki a jak sie rozkreci to bedzie git ;])

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.