mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:02 
Cytuj  
co do powieszchni moze jest i duza ale w wiekszosci miejsc wieje pustka... i jest taki ogromny minus ze na tej powieszchni jest malo dobrych spawnow i na exp trzeba dluuuuuuuuuuuuuuuuuuugo isc ;/


_________________
oumn da lololegend


Posty: 10
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:43 
Cytuj  
No rzeczywiscie, expo wolno idzie.... moim zdaniem gierka na tydzien, dwa maxymalnie na miech :wink: Podoba mi sie w tej grze grywalnosc i to ze jest fajnie rozbudowana 8)


Posty: 8
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 16:33 
Cytuj  
LOL
65000 mil kwadratowych, albo autor recenzji to debil, albo spales jak cie uczyli czytac. Moim zdaniem to nie jest wiecej niz 10 km (i tak przesadzam, ale nie65000)

Gre polecam gram w nia juz 3 miesiac, chociaz niezbyt intensywnie, wiec lvl nie najlepszy. Nie sadze zeby exp szedl za wolno, wszystko zalezy od tego jakiego koloru jest mob, ktorego atakujesz.

Zapraszam na najstarsze polskie forum o kalu>> [url]kalonline.abc.pl[/url]
(ma juz 3 miesiace, przez jeden miesiac byly dwa fora, ale to drugie padlo :).
Najwiecej informacji itd. (na tym forum pisza osoby z wyzszymi lvl niz 26:))


Posty: 31
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 17:03 
Cytuj  
raczej autor recenzji to debil oto dowód http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=4576


_________________
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
cos wam niepasuje ??
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Posty: 10
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 19:58 
Cytuj  
Nawet spoko giera...nawet dużo polaków jak na mało znaną gre! Jakiego portu uzywa gra ?


Posty: 31
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 20:54 
Cytuj  
portu niewem jakiego urzywa


_________________
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
cos wam niepasuje ??
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Posty: 4
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 00:19 
Cytuj  
to jest jaka gierka za free .. beta czy jak ?


Posty: 1
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 11:48 
Cytuj  
Ja tam sie nie przekonalem do tej gierki...

Odpalilem, patrze na ta "olsniewajaca" grafe i sobie jedynie pomyslalem :wtf:

Mimo ze za free radze odpuscic sobie i wlaczyc l2 8)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 13:39 
Cytuj  
Ja nie wiem po co wy sie użeracie z tymi wszystkim nędznymi produkcjami.
Macie darmowego L2 . Nie wiem czy mozna mieć więcej za darmo .

No chyba ze dla wiekszosci l2 jest za trudny w instalacji, obsludze ;/.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 37
Dołączył(a): 14.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 13:48 
Cytuj  
Gramlem troche w ta gierke od samego poczatku mialem nick ZiomalPL nie wiem moze ktos mnie pamieta :] .... oglolnie gra dobrze sie prezentuje , jesli ktos kocha mmorpg z grafa to polecam Kala... questy tez sa bardzie dobrze zrobione nie polegaja tylko na zabijaniu i z tego co mi wiadomo questow tez jest duzo tylko !!! ze nowe questy sie odblokowuja wraz ze wzrostem naszego lvl ... system party tez jest dobrze zrobiony ... jesli znow chodzi o finanse to tu jest sprawa trudna bo naprawde ceny niektorych przedmiotow zabijaja ( mialem caly set g42+brnn g42 wiec wiem co mowie )... gralem na laczu 128 kb/s i na lagi nie narzekalem jedynie jak bylo wieksze skupisko potworow to komp mi tnal bo nie mam za dobrego ;/ . gra chodzila mi b.dobrze na srednich detalach a mam kompa p3 600 mhz 320 ramu i riva tnt 2 32 mb ... z calego serca moge polecic ta gre kazdemu .....


Posty: 31
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 14:42 
Cytuj  
uHt sie pytal czy beta. tak to jest bete prawie codziennie sa updaty kture poprawiaja bledy


_________________
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
cos wam niepasuje ??
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Posty: 2
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 01:28 
Cytuj  
wiecie co ????



gdy tak wlasnie czytalem sobie wasze posty to pomyslalem sobie "... przeciez to tylko 150 mb niecale :P to nie moze byc dobra gierka :P..." ale jak zobaczylem screeny to odrazu zaczalem sciagac :D:D:D wielkie dzieki za informacje o tej grze :D


Posty: 8
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 09:59 
Cytuj  
Gra urzywa portow:
50003
30001

(jeden do autopatcha drugi do gry)

LOL
Kto napisal ze questy sa rozbudowane? Polegaja niestety tylko na biciu mobow. W ta gre sie wciagnac mozna tylko jak sie ma duzo qmpli, podobnie jak w tibi


Posty: 10
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 08:01 
Cytuj  
Neeeee... szczerze mowiac KAL to fajna gra, ale mi sie juz znudzila, fakt faktem jest doozy swiat, ale czemu tylko 3 postacie :/ i troche malo skili, ale zagrac mozna :]


Posty: 1
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 06:52 
Cytuj  
:wtf: ludzie co wy macie do Kal'a?? przeciez to jest zajebista gierka , L2 dla mnie przy niej wymięka , wiem za ma fajna grafe i takie tam ale mnie to nudzilo . W Kal'u jest duzo ludzi z którymi mozna pogadac ( niechodzi mi tu tylko o ta wielka zgraje polaków ) i dowiedziec sie roznych ciekawych rzeczy, targowac sie z nimi i brac na duele. :)

Ja w Kal'a przestalem grac na jakis czas ale jak RYL zrobil sie platny a L2 mi sie znudzil wrocilem do tej kultowej gry :D uff sie napisalem :)


Moj nick w Kal'u to apog3um archer lvl 1X ( narazie 17 pacz data posta )


Posty: 6
Dołączył(a): 6.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 23:14 
Cytuj  
TA gra sie nazywa (wedlug mie KNIGHT ONLINE ) wersja Japan czyli japonski klimat . Przyjzyjcie sie na szczeguly np paski chat itemki i hp identyczne jak w Knight Online:)) (podobne)

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 09:25 
Cytuj  
Giera jest wypas :)))) Kiedyś w nią grałem ale na kompie brata bo mooj był do d... :(( Ale teraz jak mam porządny sprzęt to pobieram giere znoof :))) Pozdro i dozobaczenia w grze "evilavPL"


Posty: 9
Dołączył(a): 1.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 19:05 
Cytuj  
ja zaczalem grac wczoraj mam 8 lvl moj nick Solsk gram magiem i czekam na wsparcie finansowe :D:D:D:D:D


_________________
Mój podpis jest za dlugi :(

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 19:51 
Cytuj  
a ja kiedys czytalem te polskie forum tej gry. Usmialem sie do lez czytajac jak sie tam lowi ryby. Kupuje sie przynete podchodzi do faceta ktory tam cos przy wodzie robi. Naokolo jest jakies 1k ludzi tnie komp jak cholera. Naciska sie na przynete i pasek postepu leci. Mozna wlyaczyc komputer i isc na lody do parku albo poogladac tv. Jak takie gry moga sie ludzia podobac :]


Posty: 9
Dołączył(a): 1.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:05 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
a ja kiedys czytalem te polskie forum tej gry. Usmialem sie do lez czytajac jak sie tam lowi ryby. Kupuje sie przynete podchodzi do faceta ktory tam cos przy wodzie robi. Naokolo jest jakies 1k ludzi tnie komp jak cholera. Naciska sie na przynete i pasek postepu leci. Mozna wlyaczyc komputer i isc na lody do parku albo poogladac tv. Jak takie gry moga sie ludzia podobac :]


to jest tylko dodatek i nie kupujesz przynety tylko siec dajesz gostkowi i ci leci pasek (w tym czasie lowi ryby) ale nic nie slyszalem ze w tym czasie mozna wylaczyc kompa :D


_________________
Mój podpis jest za dlugi :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.