mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 14:01 
Cytuj  
Witam

Mam takie pytania do bardziej znajacych e2, tylko prosze o konkretne odpowiedzi:

1. kupilem se kota :) tylko nie wiem co z nim robic, jak sie aktywuje
2. jak zastawiac swoj przedmioty o brookera zeby mogl je sprzedac
3. jestem defilerem mam ponad 200 ataku, sily 50 a zadaje do 10 dmg w walce wrecz mozecie wyjasnic czemu ?

z gory dziekuje za odpowiedz


Posty: 30
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 15:24 
Cytuj  
35 osob widzialo ten post i nikt nic nie napisal =)

Mam nadzieje ze w grze ci ktos pomogl a jak nie to :

1. Nie mam zielonego pojecia =)

2. Kup sobie u merchanta Sell Board, jak sie nie myle (tablice ktora wieszasz w swoim pokoju) ktora ci pozwoli na sprzedaz zeczy. Pamietaj o tym ze musisz byc w pokoju zeby sprzedawac. Najlepiej to robic jak sie idzie spac w realu =)

3. Jestes Priest a nie Warrior. Chcesz solowac to wybieraj solo mobki niebieskie i pamietaj o dotach i debuffs, wtedy dasz rade.

Pozdrowionka

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 17:00 
Cytuj  
no tak co do ostatniego punktu to mam normalna bron 36 lvl tez zadaje od 8-21 dam
walce liczy sie uzywanie skillow/czarow -> to z tego pochodzi wiekszosc obrazen

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 09:05 
Cytuj  
Zdaje się że DMG zadawany przez ciebie jest wypadkową twojej siły/broni itp zredukowaną przez współczynniki defensywne przeciwnika. pozatym to co napisał Jackhammer skille/czary są głównym żródłem obrażeń.

żeby sprzedawać u brokera musisz kupić tablicę ogłoszeniową u gościa który stoi w domku w którym wynajmujesz pokój, potem umieścić tablicę w pokoju na ścianie. Wtedy masz możliwość wystawienia rzeczy na sprzedaż.

o Kotach nie wiem jak ich używać ; ) ale zaryzykuję tezę że trzeba go prawym klikiem potraktować i się okarze ;p


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 10:12 
Cytuj  
Hm...mam maly problem ,cholera....nie moge przekazac kasy z chara na chara poprzez wspolne konto bankowe .Moze ktosik wie, dlaczego?
Aha, chary sa all z dobrej frakcji ( barbarian i gnome) itemki spokojnie sie przekazuje a kase nie heh

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 11:57 
Cytuj  
bo nie mozna poprostu
kase przenosisz przez innego gracza

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 14:07 
Cytuj  
na Sign Post w 'nort kinos' sprawdzilem ze juz mam kilka tytulow m.in. Master Hunter of Gnolls , ale nie mam tego tytulu "nad glowa" , tylko sam nick. Jak sie to wlacza , zeby "inni widzieli" z kim maja doczynienia ? Podobno gdzies w opcjach , ale nie moglem tego znalezc.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 14:26 
Cytuj  
mam juz ... :D


_________________
P 2.7
ATI 9600
RAM 1 GB Dual
Dolby 5.1 by SPDIF (optyczne;)

Qrzychu / Oggok

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.