mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 17:30 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Dobila mnie jedna rzecz stoje kiedys se w jakiejs lokacji i jeden koles cos tam mi tlumaczy nagla dlinka zlapal, reconnect ja mu mowie co dlink? lacze ci pada? a on do mnie NIE MOW TAK!! JA TU NIE GRAM !! JA TU ZYJE !! NA CHWILE STRACILEM PRZYTOMNOSC ALE JA ODZYSKALEM !! itd. powiedzialem mu zeby odstawil arke na troche bo mu szkodzi ale jakos nie moglem sie z nim dogadac :D


To co tu zacytowalam doprowadza mnie do rozpaczy delikatnie rzecz ujmujac. Piszpan czy Ty wiesz co to jest klimat? poza tym takie cos jak zasady, a wsrod nich zasada nie mieszania swiatow. Moja postac za takie jak Twoje zachowanie, czy tez wszelkie'yoł fajna ta gierka' prawdopobnie albo by Ci sprobowala wytlumaczyc, ze nie wie jakiem jezykiem sie poslugujesz, albo w przypadku bardziej upartej osoby(Ty bys pewnie mi tlumaczyl, ze mi cos odwala) chwycila by za sztylet i moglbys sie 'szczycic' zgonem z rak hobbitki. na przyszlosc jak w cos grasz przeczytaj zasady szczegolnie jedna: "NIE WOLNO MIESZAC SWIATOW" btw. moja postac tez zyje w tym swiecie i jest inna osoba niz ja. A kiedy mi sie zdazy lag tez mowi, ze stracila przytomnosc.
grrr

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 19:07 
Cytuj  
www.cygnus.eu.org -> jezeli ktos ceni dobra rozrywke bez wymuszanego klimatu. Klimat jest swietny, ale nie w rozumieniu RPGowym.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 11:21 
Cytuj  
Heh "Gosciu" zarejestrowalbys sie bo glupio sie gada z Kims.
Zdziwie cie pewnie bardzo mocno (chociaz nie wiem akurat kogo :D zdziwie ale trudno) ale wiem co to klimat, potrafie sie wczuc w klimat i uwazam ze klimat to super sprawa. Gralem swego czasu w gre w ktorej w karczmie wrecz trzeba bylo odgrywac swoje postacie. Dla Mnie Bomba :)
Ale bez przesady jesli komus zycie irl sie miesza z gra. To tylko gra moze byc super extra klimatyczna ale trza pamietac ze to gra...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 5
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:19 
Cytuj  
tak sie sklada ze sie zarejestrowalam bo bez tego nie moglabym tu pisac. wzielam taki nick bo nie jestem bywalcem tego forum. temu z kolesiowi sie nie mieszaja swiaty, on poprostu przestrzega zasad i jedna z nich dotyczy odzielania swiatow od siebie wiec nie powiem w mudzie "sory ale mam lagi" moja postac powie, ze ja mroczy albo ze pogoda dzisiaj jakas dziwna, a kiedy musze na chwilke odejsc od kompa mowie, ze sie zamysle. czlowieku to nie jest napierd**anka w ktorej mowisz co chcesz tylko gra majaca klimat i w czasie gry postac "zyje" i nie ma pojecia o istnieniu swiata dla nas realnego. zauwaz ze wylaczajac muda(przynajmniej barsy), po komendzie 'zakoncz' pisze "udajesz sie na spoczynek, opuszczasz realny swiat" czy tak trudno zrozumiec, ze w tej grze nie miesza sie swiatow? jesli do tego nie dorosles nie graj w mudy.
zegnam
pozdrawiam
Aleksandra

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:23 
Cytuj  
:o

Fachowo sie to nazywa "pseudologia".

X.

PS. Chociaz blizsze temu jest tzw. "rozdwojenie jazni", jeden z symptomow schizofrenii.

MSPANC


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:46 
Cytuj  
Aleksandra juz lepiej mi sie z Toba pisze bo chociaz wiem (z nazwy przynajmniej z kim :D )
Czy ja ci mowie czy jestes niedorosla/y ? do grania w muda czy czegokolwiek?
Akurat tak sie sklada ze gram w muda i to dobrych kilka lat (cos kolo 6-7).
Co do mieszania swiatow spoko rozumiem ze macie na Arkadii zasady. Zasady sa wszedzie ale dalej bede twierdzil ze klimat jaki by nie byl zawsze sie bedzie mieszal z swiatem irl i tego nie sposob oddzielic.
Dreczy mnie takie pytanie, jesli akurat Arkadia jest off i ktos cie o cos na gg zapyta czy np. na ircu o arkadie: Nie wiesz co sie dzieje z serwem?
Co mu odpowiesz?
Ja nie istnieje a swiata nie ma?
Wracajac do mojej gry w arkadie, kiedys mialem przyjemnosc spotkac jednego z immosow arkadii (fajna laska :D ) i w samej grze pogadac z ludzmi i nie wszyscy sa tacy jest czesc, jakby tu powiedziec zeby nie urazic nikogo, trzezwo patrzacych na ta gre. Bo to w koncu gra ?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 5
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 18:58 
Cytuj  
po pierwsze nie gramw akradie(tam gdzies pisalam ze w barsawie). poza tym znam wiele osob z barsy na zywo lub przez gg, mamy kanal irc. ale gra jest gra w grze ludzie odgyrwala swoje postacie i nie mieszaja swatow(wlasciwie to rozmawianie przez gg o tym np. gdzie sie w tej chwili w grze jest czy "idziemy na expa" jest to zabronione) duzo osob z barsawii spotyka sie np. na zjazdach i wtedy rozmawiamy o grze . co do padow na serwerze to np. jest forum na ktorym jak nie ma gry przez dluzszy czas to MG albo wizowie pisza kiedy wroci albo cos. to nei tak ze calkiem jest wszystko oddzielone, po prostu w grze postac zyje i nie wie co to komp. ot trudno zeby hobbit wiedzial co to monitor:D, zreszta to chyba logiczne. pewne zasady nalezy uszanowac

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 22:35 
Cytuj  
Rotfl?

Zabronione jest rozmawianie gdzie się jest, co się robi i czy się na coś idzie na Gadu-Gadu? Rotfl, rozbawiłaś mnie.

SvD.

Po co wprowadzać zasady których nie da się nawet sprawdzić czy są przestrzegane?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 08:14 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Po co wprowadzać zasady których nie da się nawet sprawdzić czy są przestrzegane?

Heh. Wyobraz sobie, ze istnieja na swiecie uczciwi ludzie. Czy teraz widzisz juz sens tworzenia takich zasad?

Swoja droga to gralem w arkadie niegdys. Zaczynalem dawno i przeszedlem wszystkie etapy ewolucji muda i nie powiem, ale calkiem przyjemnie mi sie gralo. I z klimatem i bez niego.
Nie widze sensu wysmiewania mudow z klimatem jak i najezdzania na mudy bez niego. Po prostu kazdy oczekuje czegos innego i powinnismy byc wdzieczni, ze mamy wybor? Shador - chcialbys zamknac wszystkie mudy z klimatem, bo wydaje Ci sie ze ROTFL? Wbrew pozorom gra z klimatem rowniez potrafi przyniesc sporo radosci. Poza tym stopien trudnosci jest nieco podniesiony dzieki temu.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 18:49 
Cytuj  
@Zychoo

Mam wrażenie, że Twoja notka nie jest kierowana w mym kierunku. Napisałem gdzieś, że chce zamknąc jakiego kolwiek MUDa? A czy moze gdzieś napisałem, że nie lubie MUDów z klimatem? Nie. Chodzi mi tutaj o to, że wprowadzenie zasady której nie można 'sprawdzić' czy jest dotrzymana mija się z celem.

Grałem w Barsawię, rozmawialiśmy o tym gdzie jesteśmy i czy na coś idziemy. Ba więcej powiem, wchodząc na kanał #barsa spotkam się z miłym przywitaniem z grona 'elitarnych' starych graczy.

By the way rotfl = rolling on the floor and laughing (hystericaly)
Pręczej bym powiedział, że zasada jest warta LOLa.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 21:16 
Cytuj  
Shador skoro jestes taki madry napisz do Kaela albo Galarela zeby zniesli ta zasade. ciekawe co odpisza. poza tym nie wiem czy wiesz ale reguly sa po to zeby je lamac. wiem ze tej zasady malo kto przestrzega(wogole ktos przestrzega?:D) ale nie zniknie ona tylko dlatego ze nie przestrzega sie jej. podam przyklad: czy nalezy uznac wagary za legalne tylko dlatego ze chyba kazdy uczen szkoly pogimnazjalnej zwial z chocby jednej lekcji?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 06:51 
Cytuj  
Cytuj:
poza tym znam wiele osob z barsy na zywo lub przez gg, mamy kanal irc. ale gra jest gra w grze ludzie odgyrwala swoje postacie i nie mieszaja swatow(wlasciwie to rozmawianie przez gg o tym np. gdzie sie w tej chwili w grze jest czy "idziemy na expa" jest to zabronione) duzo osob z barsawii spotyka sie np. na zjazdach i wtedy rozmawiamy o grze .


A potem piszesz:

Cytuj:
Shador skoro jestes taki madry napisz do Kaela albo Galarela zeby zniesli ta zasade. ciekawe co odpisza. poza tym nie wiem czy wiesz ale reguly sa po to zeby je lamac. wiem ze tej zasady malo kto przestrzega(wogole ktos przestrzega?)


Dobra a teraz mogę tylko próbować Cię zrozumieć. Na początku priorytetowym Twoim celem była obrona MUDa z klimatem. Podajesz tutaj zasady tam panujące. A po chwili podajesz mi, że jednak owe zasady nie są przestrzegane przez graczy. Więc zdecyduj się jakie te Wasze zasady są.

A teraz parę moich cytatów:

Cytuj:
[...]Ba więcej powiem, wchodząc na kanał #barsa spotkam się z miłym przywitaniem z grona 'elitarnych' starych graczy.


Chodziło mi tutaj o graczy (nie łap mnie prosze za to, że Kael też kiedyś grał)... powinnaś kojarzyć:
  • Murmandamus
  • Locust
  • Nehe

Cytuj:
Grałem w Barsawię, rozmawialiśmy o tym gdzie jesteśmy i czy na coś idziemy. [...]


Samo to, że grałem w Barsawię znaczy, że mi tam większość zasad odpowiadało (czyt. przeczytałem regulamin i zasady).

Aha i jeszcze jedno... podany twój przykład ze szkołą gimnazjalną jest wiesz... khm, khm... nieodpowiedni z tego toż powodu, że to może być sprawdzone przez nauczycieli/dyrektora/pedagog/rodzica. A powiedz mi jak mają sprawdzić Admini Barsawii czy przypadkiem na privie ludzie nie gadają o tym gdzie są?

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 17:00 
Cytuj  
Cytuj:
Dobra a teraz mogę tylko próbować Cię zrozumieć. Na początku priorytetowym Twoim celem była obrona MUDa z klimatem. Podajesz tutaj zasady tam panujące. A po chwili podajesz mi, że jednak owe zasady nie są przestrzegane przez graczy. Więc zdecyduj się jakie te Wasze zasady są.

ja nie decyduje o zasadach. nie zwyklam ich lamac choc ta jedna trudno jest nie lamac. a czy powiesz mi, ze barsawia nie ma klimatu? to ju TWoje zdanie. co do graczy oczywiscie ze znam, nawet z tym pierwszym wymienionym rozmawiam wlasnie.
nie bardzo wiem o co Ci chodzi w tej chwili? to, ze istnieje zasada przez prawie nikogo nie przestrzegana to nie moja wina i nie wiem co to ma do klimatu, nie ja ustalalam zasady,a bronilam nie mieszania swiatow dlatego, ze co innego jeszcze rozmawiac w rl o grze a rozmawiac grze o rl, zreszta skoro taki dobry z Ciebie gracz mysle, ze to rozumiesz. co do klimatu uwazam, ze Barsawia ma klimat.
pozdrawiam
Aleksandra

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 17:16 
Cytuj  
Aleksandro... proszę Cię... czytanie ze zrozumieniem.

Czy gdzieś napisałem, że Barsa nie ma klimatu? Nie! Ba, nawet napisałem, że sam tam spędziłem dość dużo czasu.

Na temat zasad dość jasno się wyraziłem... dziwi mnie to, że pisząc o klimacie podałaś mi tutaj tę zasadę która i tak nie jest przestrzegana przez nikogo.

Dobra EOT bo albo to ja Ciebie nie rozumiem albo Ty mnie.

SvD.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 11:52 
Cytuj  
Przypominacie mi stare dobre czasy jak klepałem w mudziki :)
Jak dla mnie:
Studnia - bo tam grałem 90% czasu ^^
Killer - jedyny full pk mud po polsku. Pogrywałem troszkę, wymaga sporo czasu od gracza, odstrasza systematyczne "czyszczenie" świata ^^. Założyciele pochodzą ze Studni.
Star Wars - bardzo lubię star wars klimat;) a ten kodzik SWR (bo tak się naprawdę zwie) daje klimat. Nie wiem czy nadal chłopaki go rozwijają. Założyciele ze Studni pochodzą też :)

PS. Widzę datę ostatniego posta ^^

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 13:46 
Cytuj  
Nigdy nie grałem w Mudy ale może to was zainteresuje. http://www.cantr.net
Jest to gra przez przeglądarkę w której możesz mieć do kilkunastu postaci.Żyją one sobie w pewnym świecie,nie jest on fantastyczny chociaż różni sie od RL.Gra est wielonarodowa.Mają spore możliwości zmieniania go według swojego zamysłu i życia według własnych zasad.Trzeba "niestety" odgrywać.
Jedyna zasada która musicie przestrzegać to NZ (czyli Najważniejsza Zasada :] ).Radzę dowiedzieć sie o co chodzi przed zagraniem i jeśli będziecie mieć kłopoty to zapytać na ircu.


_________________
http://mfo3.pl/281609

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 09:13 
Cytuj  
Po pierwsze, ty już tą grę kiedyś reklamowałeś,
Po drugie, to nie jest MUD, a to jest temat o MUDach,
Po trzecie, ta twoja (albo nie twoja) gra jest beznadziejna.


_________________
...


Posty: 31
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 14:55 
Cytuj  
Gralem kilka lat na Barsawii, odpuscilem sobie kilka miesiecy po skasowaniu domeny Earthdawn. W ME nie moglem sobie znalezc miejsca a probowalem jako Straznik Bree i jakis czas potem jako Straznik Polnocy. Domena Earthdawn ma wrocic za kilka miesiecy to i ja pewnie znowu zaczne grac.

Z innych polskich LP Mudow calkiem przyjemnie gra sie na Nightalu.

PS. Shador, jestes jedna z pierwszych postaci jakie spotkalem na barsie. Pozdro.


Posty: 4
Dołączył(a): 26.01.2014
Offline
PostNapisane: 27 sty 2014, 17:44 
Cytuj  
Ja już 11 rok gram w w Cygnus Division. Jak ktoś lubi MUDy to zapraszam, gra wciąga.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 13:34 
Cytuj  
Jaki jest adres na Cyga teraz?

Nie ukrywam, że kiedyś zagrywałem się w to na potęgę... co mi się najbardziej wbiło w pamięć to 5 rano i próba zgarnięcia śmierdzących onuców ;) i farmienie głogów etc. ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.