mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 09:49 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Oftopic. Gadacie tu o cygnusie a nie taki jest temat z calym szacunkiem ;)

Temat jest MUDy, a gadamy o MUDzie (jakim bez watpienia jest cygnus), wiec gdzie OT?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:18 
Cytuj  
Shador ale Dragfor chyba ciągle jest w produkcji, juz z półtora roku, czy więcej?

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 13:26 
Cytuj  
Faktycznie nie zwrocilem uwagi na topic tylko zauwazylem ze zalozyciel wspomnial o barsawi. W kazdym razie sory.


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 14.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 19:52 
Cytuj  
co do dragforu to powiem tak , dziala juz serv od grudnia jest to MUD bazucjacy na FR (bg1 bg 2 i cale icewindy )obecnie jest tworzone Wybrzeze mieczy swiat nie jest ogromny ale da sie grac ( malo expowisk jest al wszystko z czasem :har: ) a co do nazwy dragforu to tu jest problem bo doszlo do konfrontacji wizow i wizowie sie podzielili dragfor dopiero powstaje ale obecnie juz dzialajacy MUD zwie NIGHTALL ( wizowie wzieli czesc pracy jaka wlozyli w dragfora i powstal kod draga + ulepszenia wizow z night all ) obecnie glownym wizem jest FROAN z barsawi wiec facet zna sie na rzeczy a mud zapowiada sie ciekawie ( mialem na mysli dalsze losy muda :D ) Co moge wiecej dodac zapraszam do sprawdzenia MUD'a ( i prosze bez zadnego lamerstwa nam MUD'zie jak ktos ma zamiar sie powyglupiac i uzywac slow typu ->>hi albo elo to niech poszuka czegos innego mud jest dla ludzi z wyobraznia co lubia grac w gry z klimatem fantasy i potrafia odgrywac swoja postac !!! )

http://nightal.edu.ms/

to jest tylko czastka informacji co podalem zapraszam na strone po dalsze informacje ...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 22:48 
Cytuj  
Nie dobrze, że się rozpadli, to z pewnością zaważy na jakości, po za tym uważam, że jest słabo zareklamowany ten Nightall.


Posty: 37
Dołączył(a): 14.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 16:40 
Cytuj  
Po 1 dobze sie stalo ze sie rozpadl stary team dragfora gdyz glowny wiz nic sie nie zajmowal MuD'em i stwarzal same problemy ( na stronie jest wsysztkow wyjasnione <forum> jak przeczytacie wszystko to zrozumiecie dla czego ale moge gwarantowac ze mud wyszedl na tym o wiele lepiej ) a co do reklamy to zalezy od wizow bede chcieli zrobic reklame to zrobia nie beda chcecie to niezrobia proste moze dla tego tez nie robia ze wzgledu , ze nie chca by nooby z innych mudow przyszli ( koksiaze itp ) i psoli zabawe innym ....

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:08 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Najlepsza jest Arkadia z polskich mudów, inne polskie mudy zaczerpnęły source właśnie od niej


Lol nie chcialbym nikogo nazywac laikiem, ale to twoje stwierdzenie wskazuje na twoja calkowita niewiedze na temat polskich Mudow.

To ktory Mud jest najlepszy zalezy od punktu widzenia osoby ktora gra, nie bede mowil ze ten czy tamten Mud jest slaby (chociaz o niektorych akurat tak sadze), ale i tak polecam Killera.
http://www.killer.mud.pl

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 18:36 
Cytuj  
Kiler jest rzeczywiscie wysokich lotow ;]
No ale bez flame'ow...
zaczalem garc na tym Nightfall, wpisuje komende "kto".
W swiecie przebywa w tej chwili 3 uzytkownikow.
(a byla to godzina 17)
teraz wiadomo skad moje domysly co do reklamy?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 18:52 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Kiler jest rzeczywiscie wysokich lotow ;]
No ale bez flame'ow...
zaczalem garc na tym Nightfall, wpisuje komende "kto".
W swiecie przebywa w tej chwili 3 uzytkownikow.
(a byla to godzina 17)
teraz wiadomo skad moje domysly co do reklamy?


Słuchaj...

Ile grałeś w Killera? Godzinę? Dwie? W ogóle ponad pięć minut?

Jak rozumiem grałeś w Arkadię i inne MUDy LP. Cieszy mnie ten fakt. Osobiście zacząłem grać w Studnię Dusz, lecz padła, potem w Cygnus Division, znudziło się, przeszedłem do Killer-MUD.

Siedzę na tym mudzie już parę ładnych lat i żadnej chwili nie żałuję. Po za tym wątpię czy znalazł byś drugiego takiego MUDa w który tak wiele osób z własnej chęci wkłada swą pracę.

SvD.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 22:00 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

Siedzę na tym mudzie już parę ładnych lat i żadnej chwili nie żałuję. Po za tym wątpię czy znalazł byś drugiego takiego MUDa w który tak wiele osób z własnej chęci wkłada swą pracę.

SvD.


Shador ja tez zadnej z chwil spedzonej na cygu nie zaluje :D
A co do muda gdzie osoby wkladaja sporo pracy z wlasnej checi CYGNUS :D
A wiesz co dostaja najczesciej w zamian? Notki z krytyka zeby gorzej nie powiedziec . Ja sie po prostu dziwie im ze chce sie im to jeszcze prowadzic i cokolwiek kodowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 00:07 
Cytuj  
Heh...

MUDy to coś co się ciągle rozwija i naprawia. O dziwo po wszystkich naprawach następują nowe błędy... nienasycenie ogółu.

A co do Cygnusa... odszedłem w czasie kiedy Wojo (czy Madmax?) udostępnili cały kod Cygnusa łącznie z postaciami. Przed tym grałem chyba na npk ok. roku/półtora.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 13:43 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Barsawie stworzyli tworcy arki ale barsa bije poprzedniczke na glowe.


Barsawi nie stworzyli tworcy arki. Odpowiadam dopiero teraz bo czekalem na kontakt z najbardziej wiarygodnym zrodlem.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 13:46 
Cytuj  
kiedys gdzies tak zslyszalem ale nie bede sie spieral bo nie jestem w 100 procentach pewien


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 14:35 
Cytuj  
Shador kod cygnusa udostepnil wojo na swojej stronce. Mial w sumie do tego prawo bo sporo w tym kodzie pozmienial. Ale byli tez inni ktorzy wlozyli sporo pracy. Teraz Cygnusa czekaja wielkie reformy w ktorych ja mam takze jakis tam malutki skromny udzial :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 08:04 
Cytuj  
Uuuu... uah!

Słucham!

Jakieś to zmiany mają nawiedzić Cygnusa?

SvD.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2005, 11:43 
Cytuj  
Nie moge zdradzac szczegolow ale powiem ze szykuje sie po prostu duze reformy zmieniajace swiat cygnusa. Walka, (moze wejdzie jakis crafting rodem z mmorpg :) ), co ja bede zreszta mowil jak wejdzie to ci powiem ale poki co zapowiada sie ciekawie.
Chyba jedynie to ze sam uczestnicze w tych zmianach trzyma mnie jeszcze na cygnusie (malo brakuje a stuknie mi 10 lat :P )


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 23:49 
Cytuj  
ludzie mozecie mi dac linka do arkadi bo nie moge znalesc z gory thx

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 00:01 
Cytuj  
www.wp.pl
www.google.pl
www.onet.pl


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 00:31 
Cytuj  
P!otr3k napisał(a):
ludzie mozecie mi dac linka do arkadi bo nie moge znalesc z gory thx

Kurva masz dziecko http://www.arkadia.prv.pl i idz juz sobie


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 00:36 
Cytuj  
ludzie mozecie mi dac opłacone na rok konto do WoW bo nie moge znaleść? z góry thx :lol:
ehhh ehhh ci ludzie :wink:


A tak wracając do tematu myśle, że prawdziwy klimat maja mudy angielskie :] nie jakieśtam amerykańskie :] a z PL to killer. Moja opinia :P


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.