mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 23:48 
Cytuj  
szukam jakies fajnego (czyt. takiego ktore sie nie znudzi po 1-2tyg.) MMORPG w ktorym jest opcja tworzenia przedmiotow (zeby byly profesje nie tylko do rąbanki i siekanki, tylko zeby mozna bylo dojsc do czegos bez zostawienia za soba miliona martwych stworków) bardzo przepraszam jesli ktos cos takiego juz pisal ale ja nie znalazlem wiec chcialem zapytac, moze ktos z was gral w takiego mmo i bylby łaskaw podzielić się swoimi informacjami.. z góry dziekuje


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 08:56 
Cytuj  
http://runescape.com

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 09:23 
Cytuj  
Roseonline Ferentus

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 10:34 
Cytuj  
http://global.goonzu.com/center/default.asp

Niezla gierka o barrrdzo zlozonym craftingu :D

Nie znajdziesz topora (musisz go sobie zrobic lub kupic od kogos innego :D )

pozdro :-?


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 11:02 
Cytuj  
Ultima Online na piracie, dla wiekszosci to gra darmowa, a jako ze posiada najbardizej rozbudowany system kraftu jaki kiedykolwiek widzialem, to wlasnie ja szczeze polecam.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 11:10 
Cytuj  
Wurm - było o nim na forum

co prawda nie ma jak takich profesji ale wszystko robisz ze wszystkiego - chcesz mieć miecz to musisz wydobyc rude żelaza, przetopić ja i na kowadle (też zrobionym przez ciebie) wyklepać ją młotkiem dopóki jest gorąca itd.

tam można zrobić wszystko z wszystkiego... i tyle
mi gra się znudziła po 1 miesiącu, ale znam osoby, które graja w to ok 1 roku i mają ogromne wioski, pełno kasy itp.


_________________
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 11:33 
Cytuj  
hmmm :D :lol:

Ciekawe ciekawe ... a moze by tak podac link do stronki.... hmmm a moze nieee :D :lol:

pozdro :-?

Ps.: Zawsze zostaje google :D


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!


Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 12:37 
Cytuj  
dzieki wszystkim, jesli chodzi o UO to gralem dlugoooo w ultime i wlasnie dlatego szukam czegos z kraftem... liczylem ze moze jakies gierki 3d.. no ale chyba juz za takie bonusy to trzeba bedzie placic... :D :D swoja droga to musze zobaczyc te gierki o ktorych pisaliscie, jesli ktos zna jakies inne (w fazie beta albo cus w takim stajlu) to piszcie


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 18:13 
Cytuj  
Hmmm...
Postaram sie o jakas poszerzona odpowiedz.
MMORPG z craftingiem - generalnie odrozniam 2 rodzaje takich gier.
W pierwszym z nich mozna bawic sie w wytwarzanie przedmiotow z tego co wypadnie MOB-ow (Rose Online, Ferentus, Lineage 2, GoonZu i zapewne wiele innych). Ten rodzaj gier nie jest wedlug mnie tym, o co Ci chodzi, skoro jestes fanem UO. Jesli jednak o to Ci chodzi, to zdecydowanie polecam Anarchy Online. Tam znajdziesz taki crafting w polaczeniu z przyzwoita grafika i naprwde niezlym community. Sama gralam w to ze 2 lata, z tego ponad rok na platnym koncie.
W drugim rodzaju mozesz wytwarzac przedmioty z tego co wykopiesz/zbierzesz/itp. Tu klania nam sie Ultima Online, Ashen Empires, Runescape, Wurm. Niestety kazda z tych gier obarczona jest drobnym problemem w postaci nieszczegolnie frapujacej grafiki.
Co ciekawe - w obecnaje chwili nie znam MMORPG-a (wlacznie z tymi platnymi) ktory laczylby przyzwoita grafike z mozliwoscia swobodnego craftingu (BEZ zabijania tysiecy MOB-ow).
Sama czekam na Darkfall'a tudziez Fallen Earth (podobno i jedno i drugie w pierwszej polowie przyszlego roku). Obawiam sie tylko, ze moga one podzielic smutny los "Wish Online" - rewelacyjnej gierki malutkiej firmy "Mutable Realms" ktora laczyla zaawansowany crafting (nielatwo bylo zrobic dwa takie same przedmioty) z dobra, trojwymiarowa grafika. Niestety, gra byla w fazie BETA, gdy firme wykupil Blizzard i zamknal projekt. Jesli dodam, ze bylo to akurat w okresie premiery WoW'a to chyba nikt nie ma wiecej pytan...
Ufff... Ale sie rozpisalam...
Ale to dlatego, ze sama jestem fanka takich gier, przy Ultimie i przy Anarchy spedzilam pare lat i czekam z niecierpliwoscia na jakas nastepna gre ktora polaczy zaawansowany crafting z przyzwoita grafika. Przy czym, koniecznosc placenia za takowa gre nie budzi bynajmniej mojej odrazy.

PS. Podobny post (zreszta moj) juz byl, tylko w innym dziale, jako ze nie pytalam o "darmowe" MMORPG.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 19:39 
Cytuj  
z darmowych mmorpgów możesz spróbować Rubies of Eventide ;] możesz zostać crafterem/górnikiem(?) i chyba cZYmś tam jeszcze ;]

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 20:09 
Cytuj  
nie rozumiem, czemu nie stworzą UO2 w 3D, przecież to żyła złota ;/


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 10:47 
Cytuj  
Już sobie wyobrażam kolejny nawał FreeShardów. :wink:


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 10:58 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
nie rozumiem, czemu nie stworzą UO2 w 3D, przecież to żyła złota ;/


Był gdzieś taki projekt daaawno temu ale chyba upadl ostatecznie.

UXO : http://www.eagames.com/redesign/games/p ... .jsp?ncc=1

EDIT + link - jak ktos chce sobie wiecej poczytac

- http://pc.ign.com/articles/435/435267p1.html
- http://internetgames.about.com/b/a/095966.htm
- http://www.katixa.com/

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 12:55 
Cytuj  
nie rozumiem w czym tkwil problem, silnik mają praktycznie napisany, wystarczy go skorygowac pod 3d. Grafika chocby z taka jak w WoW i by pieknie chodzilo, w UO jest w koncu mniej mobow.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 13:53 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
nie rozumiem w czym tkwil problem...


Problem tkwi w tym ze dla EA lepiej wydac nowe Simsy i kolejne badziewne wersje sportowek niz inwestowac w UO 3D.
Zwlaszcza ze i tak polowa ludzi powie ze "to nie ten sam klimat", "2D bylo lepsze", "zupa jest za slona".......

Niech legenda pozostanie legenda i istnieje w pamieci graczy - nowa UO (IMHO) ta "legende" by zdrowo nadszarpnela.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 14:20 
Cytuj  
Agat napisał(a):
Co ciekawe - w obecnaje chwili nie znam MMORPG-a (wlacznie z tymi platnymi) ktory laczylby przyzwoita grafike z mozliwoscia swobodnego craftingu (BEZ zabijania tysiecy MOB-ow).

Star Wars Galaxies. Mozesz nie widziec zadnego moba na oczy i byc najlepszym crafterem. Nie wiem, jak to bedzie wygladalo po najnowszych zmianach, ale pewnie podobnie.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 15:02 
Cytuj  
co UO 3d to tez jak ea odwolalo ten projekt to ich przeklnąłem na wieki (nie gralem i nie mam zamiaru grac w zadna ich gre dopoki nie zaczna od nowa z UO 3d :D ) co do napisal (napisala ??) Agat to szczerze wole te drugie MMO ale musze wlasnie zobaczyc Anarchy Online biorac pod uwage ze podstawka jest za free teraz ....


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 16:15 
Cytuj  
Po co ci UO w 3d jak i tak nie bedziesz mial kasy na abonament?


_________________
Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 17:22 
Cytuj  
Xanth - SWG - to blisko tego o co mi chodzi... Co prawda irytowaly mnie tam wielce interfejsy (na przyklad gorniczy) ale i tak masz racje - moglam sobie craftowac nie bujac mobow... Jest tylko jeden problem - Chodzi mi o SWOBODNY crafting. To znaczy - na przyklad - robie sobie niech bedzie toporek. I moge do niego ostrze zrobic z: metalu (tu szeroka gama), kamienia (takoz szeroka gama mozliwosci) czy chocby z drewna. Raczke do niego takoz. I w zaleznosci od tego z czego to zrobilam i jakie mam odpowiednie skille - to toporek ma odpowiednie wlasciwosci... Tak wlasnie bylo w s.p. Wish Online... Moze rozpuscila mnie ta gra, ale od czasu jak sie nia bawilam to zaden inny crafting jakos mnie nie zadowala :)

cFANiaKoZz - Rubies of Eventide - bardzo szczytny zamiar, niestety gra ma doprawndy znikoma grywalnosc... Ale poniewaz jest w fazie permanentnego tworzenia 0 trzymam kciuki, moze cos sie z tego narodzi.

big_feet - Niewatpliwie napisalam :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 01:09 
Cytuj  
TRAILER SERWERA NELDERIM ( Ultima Online )

Nelderim_low - 12MB i szybki transfer ( polecam )
Nelderim_high - 21 MB wolny transfer
Nelderim_high - 21 MB wolniejszy transfer:P

Wprawdzie nie widac na nim akcji crafterskich w stylu wykucia miecza :D ale widac co jest poza craftem :P W UO masz

stolarza
alchemika
majsterkowicza
kowala
krawca
skrybe

i chyba tyle z craftow :wink:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.