mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:21 
Cytuj  
Ale odkryłem "amerykę",prawda stara jak świat.
Powoli dochodzę do tego ,że największy wpływ na jakość produkcji mają użyte składniki .
Im lepsze tym bardziej gatunkowo wychodzą towary.
No ale to sztuka wyprodukować wszystkie komponenty w "pristine",a może są jeszcze lepszej jakości ?
Nie wiem bo mam dopiero 10 lvl w craftingu.
Czy jes coś lepszego od "pristine" tj. nieskazitelna jakość?


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)

*

Posty: 75
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 23:31 
Cytuj  
nie ma
z tego co zauwazylem na kraft ma wplyw poziom trudnosci, jakosc materialu, i wysokosc skilla ktorym kontrujesz efekty nieporzadane. ot i cala tajemnica.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:10 
Cytuj  
Też mówię ,że jakość yżytych składników jest ważna.
Jeśli coś spieprzysz przy półproduktach i nie będą "pristine" nieskazitelne,
to ałtomatycznie główny produkt też się zmieni.
np.zrobiłem plecak na początku odwaliłem robotę aby tylko był ,i co wyszedł tylko 4 slotowy.
W następnych półproduktach się przyłożyłem ,wykonałem pristine i plecaczek 5 i 6 slotowy .


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:04 
Cytuj  
Co jakis czas ktos wyskakuje z taka rewelacja...



Cytuj:
z tego co zauwazylem na kraft ma wplyw poziom trudnosci, jakosc materialu, i wysokosc skilla

I to jest prawda. Z tym tylko, ze nalezy dodac jakosc materialu glownego (pierwszego komponentu) , bo ktos pomysli, ze jakosc kazdego z komponentow.
A to bylaby nieprawda.
Jako armorer 25lvl zawsze robie zbroje majac 2 i 3 skladnik jako crude - i wystarczy. Kiedys probowalem, to samo majac wszystko pristine - efekt taki sam.
Wniosek chyba jasny...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:16 
Cytuj  
Hm.."..armor 25 lvl, ...2-3 skladniki crude.." i co ? dobrze zrozumialem ? robisz pristine ? Cholera , to nie tak he he. Nie "wejdziesz /otworzy " ci sie pasek w oknie produkcji z czterema poziomami jak masz dwa crude a jeden pristine np: Carbonite spaulder's:
1/ carbonite plate ( przyjmijmy ,ze pristine)
2/carbonite sheet (np shaped)
3/carbonite stud(np. crude)
4/dull coal ( od vendorka)
Jak bedziesz mial crude to "wyrowna " ci do drugiego poziomu niestety.Sprawdzalem,kombinowalem,nie da sie z crude zrobic pristine,albo majac tylko jeden skladnik high zrobic itemke high.Po prostu w oknie nie pokaze sie czwarty poziom he he

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:34 
Cytuj  
Hm.. co do mojego wczesniejszego posta he he.
Chybcik MA RACJE.Nie dawalo mi to spokoju ,bo se pomyslalem ,a moze devsi cos znowu zmienili.Wiec ustawilem w Primary Components pristine ,w reszte z poziomu 2 i 3.No i otworzylo sie okno 4 poziomow ,cholera. Takze ,przepraszam.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:45 
Cytuj  
Rety, a juz zwatpilem :D Myslalem, ze cos zostalo zmienione, a ja o tym nie wiem.

Pozdrawiam


Posty: 8
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 01:14 
Cytuj  
A wiec tak hehe
Rasa nie ma znacznia jestem dark elfem i tailorem i wychodzi zawsze pristine.
Generalnie regula jest taka jak dobrze uzywasz skilli i masz pristine pierwszy komponent to zawsze powinno wyjsc pristine.
Najwazniejsze w crafcie jest odpowiednie uzywanie skilli
Pozdrawiam i zycze samych pristine hehe mnie juz siedzenie w norze znudzilo hehe

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 07:26 
Cytuj  
Ringeril napisał(a):
A wiec tak hehe
Rasa nie ma znacznia jestem dark elfem i tailorem i wychodzi zawsze pristine.
Generalnie regula jest taka jak dobrze uzywasz skilli i masz pristine pierwszy komponent to zawsze powinno wyjsc pristine.
Najwazniejsze w crafcie jest odpowiednie uzywanie skilli
Pozdrawiam i zycze samych pristine hehe mnie juz siedzenie w norze znudzilo hehe


Gratulacje. Właśnie udzało ci sie odpowiedzieć na post z kwietnia ;)

G.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 07:47 
Cytuj  
lol a już myślałem że tylko ja archeologiem jestem i odkopuje stare tematy hehe :lol:


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)


Posty: 8
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 09:21 
Cytuj  
hehe nawet nie zauwazylem =D Ja nowy i nie doswiadczony forumowicz jestem hehe


_________________
Ringeril
Necromancer 60 lvl
Tailor 60 lvl
Guild: Royal Legion
Server Oggok

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 09:43 
Cytuj  
Ale przynajmniej nooby beda miely lepsza wiedze niz wasze domysly sprzed roku ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 09:48 
Cytuj  
Dla noobow ;) :

Maksymalna jakosc produktu zalezy od jakosci glownego komponentu (Primary Component).
Trudnosc craftowania danego przedmiotu zalezy od stosunku posiadanego skilla (wykorzystywanego w craftowaniu danego przedmiotu) do lvlu przedmiotu.

W sumie to szkoda, ze rasa nie ma wplywu na crafting. Jakos nie potrafie sobie wyobrazic pol-ogra jubilera (z paluchami jak serdele i zrecznoscia slonia).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 09:52 
Cytuj  
Ja nie potrafie sobie wyobrazic ogra ani trolla maga czy priesta a i takich w uj ingame.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 09:58 
Cytuj  
Fakt....mogly by byc jakies ograniczenia, np dla wyzej wymienionych dostepna co najwyzej profesja szamana.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 10:03 
Cytuj  
Racja ,ograniczenia powinny być także przy wyborze profesji.
Taki ogr nie powinien byc np.jubilerem i odwrotnie erudyta - kowalem 8)


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)


Posty: 8
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 11:49 
Cytuj  
No a dark elf nadaje sie do wszystkiego :]


_________________
Ringeril
Necromancer 60 lvl
Tailor 60 lvl
Guild: Royal Legion
Server Oggok

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 19:17 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
W sumie to szkoda, ze rasa nie ma wplywu na crafting. Jakos nie potrafie sobie wyobrazic pol-ogra jubilera (z paluchami jak serdele i zrecznoscia slonia).


Oczywiście, że ma. Każda rasa dostaje co ileś tam leveli bonus rasowy, między innymi bonusy do craftu i tak np. Wood Elfy mają bonus (+5 do skilla) do Tailoringu i chyba Fletchery (rzećbiarstwo czy cuś takiego :) ), Barbarzyńcy bonus do Artistry (kucharzenie) itd. Bonus podnosi nasz skill powyżej maksimum dostępnego na danym lvl więc nietkóre rasy są bardziej predysponowane do pewnych rzemiosł


Posty: 8
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 06:22 
Cytuj  
Predysponowane moze tak ale w rezultacie i tak i tak mozna kazda klasa zrobic wszystko i wyjdzie pristine =D


_________________
Ringeril
Necromancer 60 lvl
Tailor 60 lvl
Guild: Royal Legion
Server Oggok

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 09:08 
Cytuj  
Celowo pominalem ten bonus, bo jak sam pewnie wiesz +5 do skilla na wyzszych poziomach (juz nawet 30+) nie robi specjalnej roznicy...


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.