mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 22:42 
Cytuj  
nie kłam ;(, nie zabirajcie mi Nadka :<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:22 
Cytuj  
Nadek my gramy a nie piszemy glupoty na forum :D
a ty wez sobie zaloz gg bo jak sie odezwalem kiedys na twoj stary numer to sie okazalo ze tearz ma go jakas 13- latka
i sie zdziwila jak zaczalem "czesc pijaku" :(
a w robocie nie moge instalnac icq niestety :/

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 11:46 
Cytuj  
13 - stka o chyba sobie przypomnialem moj stary numer ale 13 to jeszcze dziecko :<<<< mam jakies tam gg ale malo co uzywam :< zreszta jaks mi sie niechce grac w nic chyba za cieplo jest :P

a w uo jest fajnie robie sobie spawny i takie tam z moimi kolegami z OBO :P hehehhe zapisalem sie do nich i sie zredzilem nie fajnie no ale cuz tak bywa :<<<

Ps: sprobuje was znlezc na gg jesli mi sie uda to sie odezwe chyba ze podaliscie tutaj na stronce formum to szybko znajde :)

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 15:23 
Cytuj  
..... ........ .......

w sumie w WoW z UO players (chodzi mi o tych co grali ostanio jak gralem )to tylko Hergar i Dak (ale on gra o porach innych niz ja zazwyczaj) wiec powiem to jeszcze raz:
Rusz Kuperek i pograjmy razem w WoW - tylko nie rob shammana :<

Preist o warrek mile widziani (osobiscie polecam Preista jak lubisz casterow)

*

Posty: 155
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 09:50 
Cytuj  
Hi

No jak lubisz stac w instance i zucac healling i zdejmowanie curse przez caly czas to rob Priesta :) hehehhe
Ale za to zawsze kazdy mile cie bedzie widzial w party, oczywiscie zebys leczyl :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:26 
Cytuj  
priest w WoW jest bardzo dobry w pvp :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:51 
Cytuj  
Priest jak najbardziej wypasiony do bicia noob hounterow i 5yr old kids 10 lvli nizszych :)
ale zawsze przeciez moze sie leczyc !! :D

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 20:29 
Cytuj  
Ach wy... @#$$$!!!&&%!! hehe, w zasadzie ze wszystkimi przedmówcami się zgadzam :). To znaczy :Wow nie jest taki zły ale UO to nie jest i nigdy nie będzie.... wow sux ale z kumplami z uo jest fajnie grać chociażby kontakt z nimi ograniczał się wyłącznie do gadki na chacie. Ostatnio jak oglądałem sobie screeny z uo to autentycznie mi się łezka w oku zakręciła. Coś tak czuje, że w okolicach początku zimy zbierze się fajna grupka, która wróci do uo z WoW-a... :D
Także Nadek przyjdź do WoW przynajmniej tylko po to, żeby potem załapać się na te powroty do uo z nami wszystkimi.
Tak szczerze przyznam, że nie rozumiem czemu jakaś "fajna" firma nie przeniesie Ultimy do takiego 3D jak np WoW tak jak istnieje w tej chwili. Po porostu zostawić wsio co jest, konta, mechanike gry, graczy.. wszystko... i tylko zmienić interfejs graficzny. Słabo by było?... coś tak czuje, że taki WoW by zbankrutował hehe :P
Echm echm... no tak rozgadałem się wiec... CIACH...... :oops:


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 07:24 
Cytuj  
ja tez cos czuje ze za jakis czas bede biegac po uo znowu hehe
bo jakos coraz bardziej mi tego brakuje ...
wiec jak Daku wroci to i ja :)
ooo i bedziemy mogli zagrac uber new rasa elfgejem ...
*placze*
ale co tam dobrze bedzie
hmmm... a tak btw to chyba pod koniec wakacji reaktywuje konto co by sie domek nie rozpierdzielil ... bo szkoda by bylo

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 10:33 
Cytuj  
Hergus )) konto reaktywujesz raz na 3 miechy co by sie dom nie rozwalil.. btw wracaj bo jest zajebiscie, znaczy tak mi sie wydaje jak widze uo przez ramie Kasiutki. :lol:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 11:52 
Cytuj  
niestety mam jak narazie za malo czasu na sensowna gre w uo i wow jednoczesnie ...
ale i to pomysle hehe
tylko zeby bylo z kim grac albo chociaz pogadac na mapie ...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 12:59 
Cytuj  
tak, wracać do UO :<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 21:12 
Cytuj  
UO sie zmienia i wszystko sie zmienia

od dzis gramy z proskiem na Drachenfels jeszcze nie gralem tam bo niemialem czasu jutro i moze dzis w nocy pogram z nim pewnie bedzie fan

eu moim zdaniem jest sux tyle bugow czitow itp jest teraz ze glowa boli wiec zamiast new guild tak jak kiedys z wybuszkiem myslelismy z proskiem zmienilismy server miejmy nadzieje na leprze heheh :P

a propo wowa to niemam kasy na to dlatego gram w uo gdyby uo bylo platne jak wow pewnie bym niegral tak szczerze :< Life is brutal no ale cuz zrobic tak juz jest :<<<zmilom checia bym pobiegal z wami tymbardziej ze gralem chwilke w wowa na bela acc i niepowiem ladnie to wszystko wygladalo no ale jak juz powiedzialem niemam gotowki na wowa :<< jak wejda GT za gold lub cos innego to pewnie tam zajze :) ale puki co zostaje w UO i tym razem nie na EU ale na Drachu rofl :)

more fun :))

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 07:41 
Cytuj  
Nad powalilo cie???
ze sie tak zapytam ..
na kija grasz na Drach ...
ze niby tam nie ma czitow ... i bugow ... lol?
wiec widze ze nawet jak wroce to nie bedzie z kim grac ...
super gratuluje very inteligentnego pomyslu
rotfl ...

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:20 
Cytuj  
Spoko Herguson, przecież UO to nie WoW i charki się robi krótko i łatwo. Dlatego kiedy wrócimy za te kilka miechów to Nad w kazdej chwili może wrócić na euro. Jestem pewien, że nie będzie problemu wtedy :)


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 14:57 
Cytuj  
a bo mnie ponioslo :)
ide do domu
i piiiiiiwwwwooooooooooo

*

Posty: 118
Dołączył(a): 30.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 21:40 
Cytuj  
czesc :) Milo znowu widziec ze koledzy zaczynaja myslec o powrocie do UO. Co do Nadka to on calkowicie nie przeniosl sie na Drach jedynie co jakis czas tam z Proskiem szaleje,a reszte postaci ma dalej na Euro. Ja tez nie mam za bardzo czasu narazie nia gre chociaz od dwoch dni staram sie przynajmniej na 10 min zalogowac bo trzeba sie powoli znowu przyzwyczajac do gry :) a jak juz mam chwilke czasu to oczywiscie Nad siedzi przy kompie i jak zwykle mam trudnosci z namowieniem go do tego zeby przynajmniej na chwilke dal mi pograc:/

Co jak co ale brakuje mi dawnych czasow UO, przeklinania Wybuszka, humorku Hergusia, zartow Nathanielka i Daka ktorego rzadko co bylo widac na mapie ale jak juz sie rozgadal to gadal godzinami:P Z reszta brakuje mi wszyskich tych co juz nie przesiaduja na mapie:)

Na tym tez koncze bo moglabym pisac i pisac :)

Ps. Pozdrawiam wszystkich cieplutko albo lepiej chlodnkiutko bo w te upaly to chyba lepej pasuje :P


_________________
==== OUTSIDE ====

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 22:35 
Cytuj  
jest z kim grać na EU nie martwcie sie :), ja gram, grzesiu jest też nierzadko, Nad i Pros przecież mają tu swoje charki, a z tego co wiem wyemigrowali na drachen na jakieś pvp i kase :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 22:42 
Cytuj  
ty noobie przeciez przenioslem na jakis czas ownujemy tam ludzi we 2 lol

ostatnio poszlismy pod brit gate bo tam sie bija czesto i bylo z 6 reds i tylez samo blue ale blue jakos sie nie kwapili z wojaczka a my z prosem po 20min bicia sie z reds zbilismy all po killka razy i se poszli panowie red :<<< ladnie czasem tam jest :))

a z powrotem na euro niema problemu jak was zobacze czy cus to kupie se transfer token i przeniose charek :) i tak vem mam na europie wiec looz tam przenioselem necrusa Nadrion :)

nie denerwuj sie tak panie :))

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 10:25 
Cytuj  
no ja sobie i tak bede musial odblokowac konto cos kolo poczatkow wrzesnia wiec pewnie zajrze i zobacze co sie dzieje i zabije Nadrionka znowu ...
ale tylko raz co by mu sie zmutno nie zrobilo bardzo ehhehe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.