mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:17 
 
No coz nie wydam 49 zl na preordera bo kase odkladam na nowy zasilacz i GW.A swoje droga mam ostatnio pecha.Jak mialem klucz do GW na marcowa bete to mialem slabiutkiego gf2 mx 200 a jak teraz mam gf 3 tit 500 to znowuz nie mam klucza:D.Wiec to troche pechowe.Jesli ktos z was ma klucza do odstapienia lub chociaz do pozyczenia na 1 dzien bylbym wdzieczny:D.


Posty: 1
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 15:17 
 
Jakby ktoś miał wolny key to poproszę gg 5383107 (pisać jak niedostępny)
Z góry DZIĘKUJE!!

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 20:35 
 
baczer cwaniaku nie liczyłbym na klucza... Zaboleq co inego bo wiekowy forumowicz a tu kolega wpada i piszę że jak by co to na GG - a co my te klucze to niby z kapelusza? Dżołk tak na serio - ale jesteś w dłuuuugiej kooleeejce.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:21 
 
Chociaż sam prosiłem o klucz to starałem się go zdobyć nie tylko za pomocą GG. Prawdę mówiąc denerwują mnie takie posty - klient ma GG więc spełnia wszelkie wymagania, żeby pograć w GW. Z drugiej strony smutno mi, że nie mogę im wszystkim pomóc. Spróbujcie, może [email protected] jeszcze wyśle klucz, który zadziała. Prośby pisać po angielsku a jak się wam nie chce to płaczcie dalej na forum.
PS. Do dnia dzisiejszego nie zaostałem obciążony za klucz do preordera zamiówionego na gameplay, czyli metoda cd-key za free nadal działa. Wymaga tylko nieco zaradności i znajomego z kartą ;)


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 2
Dołączył(a): 17.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:28 
 
gregys,ten bajer ze standardem juz nieaktualny...
ja mialem klucz na kwieniową bete,ale dałem kumplowi na marcową...
:lol:
a teraz sam nie mam... :(
i jak tu normalnie funkcjonować?? kiedy na mieście,w szkole myśli sie o GW i o najbliższym BWE??:-?


_________________
...On miał nadejść...

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:43 
 
Tak prawdę powiedziawszy to mnie mało interesuje BWE - ja chcę już grać w pełną wersję :) A znając pocztę polską to pewnie zagrać się da około 10-15 maja zanim dojdzie przesyłka :har:


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 2
Dołączył(a): 17.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:53 
 
BWE to przedsmak pełnej wersji..
i grając w bety mam wrażenie że gram już w full versje...
i to mnie cieszy.... :D
a co do przesyłki...od kiegy poczta spóźnia sie o miesiąc prawie??
przecież premiera 28 IV w pare dni owinno dojść...
ponoć Sib ma na aukcji wystawiać na allegro tak jak preordery... 8)


_________________
...On miał nadejść...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 22:54 
 
Hmm a ja tam jakos zyje.Poczeka sie do tego 28 kwietnia i sie kupi jakos orginala..Panowie nie tylko GW czlowiek zyje:P

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 06:42 
 
Ale zwróciłeś uwagę, że maju zaczyna się od długiego weekendu? A potem zanim poczta wytrzeźwieje... ;)


_________________
Pozdrawiam
Greg

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 08:57 
 
Hmm no wiesz...puki co mam w co grac wiec jakos wytrzymam.A moze ktos mi odstapi klucz np na sobote do 12:D.Zebym chociaz zobaczyl jak gierka teraz chodzi:D

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 20:34 
 
Panowie(i panie)! Po co tak się gorączkować betami, ja niegrałem w żadną betke i spokojnie czekam na full-a. Przecież wiadomo że to będzie hit! Pracuje przy tym stary team blizzard-a co samo w sobie jest gwarancją sukcesu :D

[dobra, raz chciałem sobie "pyknąć" w bete ale to jeszcze nic nieznaczy! :wink: ]


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 20:47 
 
Hmm ja moze poczekam....Nie wiem jak raz zagralem to juz mnie ciagnie:P....Moze ktos sie nademna zlituje:]

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 23:16 
 
Przypominam ze prosbe o kwietniowy cd-key wysunalem jako pierwszy :]

A gierka jest bardzo dobra, jednak nie polecalbym jej kupowac komus kto nie gral w Beta Event. Po prostu moze sie przeliczyc, gierka jest b. orginalna i niekonwencjonalna. Jednak mi sie spodobala bo znalazlem w niej wiele elementow rpg.

Bez wzgledu na wszystko probujcie zagrac Becie bo mozecie sie przeliczyc.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 14:01 
 
Rar, możesz rozwinąć stwierdzenie "bardzo orginalna i niekonwencjonalna"? Grałem w takie klasyki cRPG jak Torment i Baldur's Gate, hack'n'slash-e typu Diablo czy Sacred. Komuś takiemu może się spodobać Guild Wars? Niechciałbym wydać kasy na coś co mi się totalnie niespodoba :-?


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 14:54 
 
Moge Ci powiedziec tak:
Gralem w PT (moja ulubiona gra) i wszysgkie sagi (BG, IDW, Morro, NWN). Gralem tez w h&s (Diablo 1 i 2, Sacred...i cos tam jeszcze). Teraz gram w GW i jestem zachwycony :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 16:39 
 
Niekonwencjonalność polega tylko na tym, że jak idziesz na misję to w jej trakcie nie spotykasz innych graczy - robiony jest instance tylko dla twojej drużyny. Co z tego wynika? Tylko tyle, że nie masz stada campującego bydła przy każdym bossie, który ma dobry drop :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 18:28 
 
Gregys napisał(a):
Niekonwencjonalność polega tylko na tym, że jak idziesz na misję to w jej trakcie nie spotykasz innych graczy - robiony jest instance tylko dla twojej drużyny. Co z tego wynika? Tylko tyle, że nie masz stada campującego bydła przy każdym bossie, który ma dobry drop :)


Dla jednego to plus, dla drugiego minus.

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 20:45 
 
Kvazar napisał(a):
Rar, możesz rozwinąć stwierdzenie "bardzo orginalna i niekonwencjonalna"? Grałem w takie klasyki cRPG jak Torment i Baldur's Gate, hack'n'slash-e typu Diablo czy Sacred. Komuś takiemu może się spodobać Guild Wars? Niechciałbym wydać kasy na coś co mi się totalnie niespodoba :-?


Gralem w te same gry i nie znalazlem rzeczy ktore urzekaly mnie w nich w GW - jednak gra spodobala mi sie i tak. Nie ma co, probuj zdobyc cd- key bo tego nie da sie opisac - trzeba zagrac. Tyle.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 12:53 
 
Dobra, przekonaliście mnie :D a właściwie utwierdziliście w założeniu, że GW będzie/jest wymiatającą grą :D . Mam tylko pytanie odnoścnie walki - walczymy klikając myszką przeciwnika czy może jakiś bardziej zaawansowany system a'la jedi academy czy UT? Na trailerach widziałem coś co przypominało strafe'ing a nie klikanie miejsca gdzie ma się udać postać...


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 13:16 
 
tzn. atak odbywa sie tradycjnie...wskazujesz wroga i nastepuje atak. Coprawda jest troche szczegolow, ale jednak jest to klasyczny sposob ataku...
Szczegoly:
ctrl podwietla wrogow (i trupy - przydatne dla Ne). Zaznaczenie wroga z ctrl (w ogole kliniecie na cokolwiek z ctrl) spowoduje, ze pojawi sie o tym info. Shift za to pozwala na zaznaczenie bez ataku. To sie bardzo przydaje jak np. atakujesz kogos, a chcesz rzucic czar na innego wroga, ale zaraz pozniej powrocic do atakowania tego pierwszego. Np. Life Syphon dla Ne. Atakuje wroga. Zarzucam na niego ten czar. Pozniej shift'em sie przelaczam na nastpnego wroga i znowu Life Syphon. Dzieki temu wysysam zycie od dwoch wrogow na raz :). Do przelaczania mozna uzywac tez TAB, ale on ma pewna wade...nie widac gdzie dokaldnie znajduje sie wrog i jesli chcesz wskazac kogos konkretnego w konkretnej grupie to nie bedziesz wiedzial czy Ci sie udalo.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.