mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 15:52 
 
Chciałem w tym bezsensownym wątku tylko wyrazic mój ból związany z tym, że mójego sprzęta zaatakował mailowy wirus Klez E cośtam, i zanim go wyczesałem, narobił znacznych szkód. W związku z tym dysk mam do wymiany, wiekszośc rzeczy do reinstalacji, gadu gadu nie mam i ogolnie jestem wkurwiony.
Aha, w związku z tym przez kilka dni (tygodni) nie bede grał na waszym, ani na zadnym w ogole serwie UO. To mnie wkurwia- u was np. zniknie domek, o ile juz nie zniknąl.
Ale wróce tu jeszcze!

No i na koniec Wujek Dobra rada- wywalcie wszystko z rubryki kontakty w Outlooku, o ile go uzywacie- bo to swinstwo samo się rozsyła, i jesli ktos dostal ode mnie jakiegos dziwnego maila to niech się nie dziwi, ale niech tez nie otwiera załącznika.
To tyle i nara.
A na forum i tak będe bywał.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 15:54 
 
Lepsza rada... do maili uzywajcie czegokolwiek poza outlookiem, a do Reszty inetu Linuxa :wink: no mzoe samym graniem w uo ;-P - ale ponoc tez sie da.... na nox-wizard.sunsite.dk jest na pierwszej stronie obstrukcja jak to zrobic - jeszcze nie wyprobowalem... ale bede probowal... sam jestem zywotnie zainteresowany


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 16:09 
 
jak sie uda to daj znac! z checia sam sproboje bo sie mecze z tymi nowymi okienkami... chociaz szczerze mowiac nie są takie zle...

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 16:17 
 
Mnie WinXP dobze sluzy, tylko trzeba mu zmienic styl na taki jaki byl w w98se i troche przerobic go programikiem TweakXP albo czyms innym.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 16:26 
 
No wlasnie sie bawie tym Tweakiem (cholerny dziwoląg :wink:, nie to co ten w win98 - 5 opcji na krzyz i nic wiecej)... mosze jakas mala lekcja?

a co do zmiany pulpitu i reszty wygladu na stary to wlasnie mam zamiar tego nie robic -z prostej przyczyny: porownujac zmiany win 3.11 do tych w win95 jest duuuuza roznica i mam nadzieje ze sie sybko przyzwyczaje, bo chyba jednaj jest lepszy ten nowy interf.

a tak pozatym to rzeczywiscie okna xp są naprawde dobre... nie spodziewalem sie po zespole Gatesa

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 16:53 
 
Mastyl do mnie tez cos takiego doszlo tyle ze z zalozenia od razu wywalam cala poczte ktorej adresu nadawcy nie znam wiec mi nic nie skasowalo ani balaganu nie narobilo.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-01 16:54 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.