mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 21:06 
 
Witam.Chciałbym polecić grę P.T. Ragnarok Online.
Bardzo fajny mangowy klimat.W odroznieniu od gier typu tibia(bez obrazy) tu da się poczuć klimat.Gra powstała w Korei więc ten klimat ,który musi być w grach MMORPG jest utrzymany na wysokim poziomie.Zapraszam serdecznie.
Zalety:
-mocny komp w firmie hostingowej,
-stale spolszczane npc,
-zadkie dc,
-praktycznie brak lagow,,
-down-y tylko aby wprowadzic aktualizacje
-server stale aktualizowany w nowosci kRO,
-mila spolecznosc,
-szybka pomoc techniczna na IRC-u i w grze,
-Rozwijajaca sie splecznosc.
Stan Servera
UP: 24/7
******************************************************
Najwazniejsze informacje dla gracza:
Rate: 8/8/6 <--- nie zaniski, nie za wysoki, mysle ze wsam raz ( na swieta jest podwyzszany)
WoE: Sroda,Piatek,<-- (18-21), Sobota (20-23)
Pety: zadziej glodnieja, pomagaja w walce, szybciej sie zaprzyjazniaja
******************************************************
Strona www.rostg.prv.pl <--- raczej z niej nie kozystamy, polegamy na forum
Forum: www.rostg.forum.prv.pl
Kanal IRC: #server_stg
Adres e-mail: [email protected]
Serdeczne Zapraszamy i liczymy na dluzszy pobyt

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 21:52 
 
Cytuj:
W odroznieniu od gier typu tibia(bez obrazy) tu da się poczuć klimat


no ja powie3m z jedyna zaleta tibii jest jej klimat...


Ostatnio edytowano 25 mar 2005, 21:44 przez ciocia eusta, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 22:17 
 
Taaaa... Mówisz, że dobry, polski server? Jak to czytam, to cały czas mi się wydaje, że baaardzo podobny topic już był, tylko o innym servie... Wręcz identyczny.

Ile tam jest osób online? Pewnie z 10, to jak mają być lagi. Są adv klasy?

a tak btw. to korea produkuje raczej nieklimatyczne siepanki w większości, a takie klimatyczne gierki się żadko zdarzają :P Ale faktycznie RO sie zalicza :]

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 07:45 
 
ciocia eusta napisał(a):
no ja raczej powiem ze jedyna zaleta tibii jest jej klimat...


eeeeeeeeeee....hmmmmmmmmmmmmmm... :wtf:
nie ten temacik? :lol:


Posty: 30
Dołączył(a): 14.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 18:27 
 
aBa napisał(a):
Rate: 8/8/6 <--- nie zaniski, nie za wysoki, mysle ze wsam raz ( na swieta jest podwyzszany)


owszem za wysoki , taki rate przyciaga dzieci a odstrasza graczy ktorzy w ro sa juz pro ...

poogladalem troszke info serva , poza tym ze jest za duze rate (ja preferuje maxymalnie 444) to serv prezentuje sie swietnie ...


Posty: 18
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 12:38 
 
Kllos napisał(a):
aBa napisał(a):
Rate: 8/8/6 <--- nie zaniski, nie za wysoki, mysle ze wsam raz ( na swieta jest podwyzszany)


owszem za wysoki , taki rate przyciaga dzieci a odstrasza graczy ktorzy w ro sa juz pro ...

poogladalem troszke info serva , poza tym ze jest za duze rate (ja preferuje maxymalnie 444) to serv prezentuje sie swietnie ...

Tak mistrzu!!To idź sobie na Kdr ,który wywalili z hostingu za wersje SQL servera.I rate był chyba po 50.A jeżeli nie chcesz grać to nie.Możesz iść na iRO zawsze.
expl0ti0n napisał(a):
Taaaa... Mówisz, że dobry, polski server? Jak to czytam, to cały czas mi się wydaje, że baaardzo podobny topic już był, tylko o innym servie... Wręcz identyczny.

Ile tam jest osób online? Pewnie z 10, to jak mają być lagi. Są adv klasy?

a tak btw. to korea produkuje raczej nieklimatyczne siepanki w większości, a takie klimatyczne gierki się żadko zdarzają :P Ale faktycznie RO sie zalicza :]

W południe jest ok. 13 osób.Server jest stawiany za pieniądze właściciela ,a lagów nie ma.Server stoi na :
Septron 2,6 GHz
1Gb ramu
I wyjście na świat 2GB dzielone na kilkanaście kompów.


Posty: 30
Dołączył(a): 14.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 13:47 
 
aBa napisał(a):
Tak mistrzu!!To idź sobie na Kdr ,który wywalili z hostingu za wersje SQL servera.I rate był chyba po 50.A jeżeli nie chcesz grać to nie.Możesz iść na iRO zawsze.


czy tak ciezko domyslic sie ze tam powinne byc slashe czyli rate 4/4/4 a nie 444?

niepojde na iRo , wole pRo ....

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 15:39 
 
hehe... no i kolejny prywatny server bez przyszłości... Właścicielowi się znudzi, ze jacyś ludzie grają na jego kompie to zrobi wipe, puści server na tydzień, żeby ludzie stracili jeszcze troche czasu a potem DOWNNN... Jeżeli myślisz poważnie o serverze, to albo kup sobie dual xenona, albo donate`nij jakiś pożądny server. 13 osób... pfff... faktycznie MASSIVE :lol:

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 17:33 
 
aBa napisał(a):
W południe jest ok. 13 osób.Server jest stawiany za pieniądze właściciela ,a lagów nie ma.Server stoi na :
Septron 2,6 GHz
1Gb ramu
I wyjście na świat 2GB dzielone na kilkanaście kompów.


Nie no brawo, przepraszam nie moglem sie powstrzymac Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 17:35 
 
aBa napisał(a):
I wyjście na świat 2GB dzielone na kilkanaście kompów.


Rotfl! :wtf:

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 17:57 
 
Kiedyś gdzieś grałem na podobnym serverze w jakiegoś mmorpga, jakiś koleś napisał na forum: "czemu server często nie działa od rana gdzieś do 14-15?", odpowiedź admina servera: "bo mama każe mi wyłączać komputer jak ide do szkoły" :FFFF:F: :F:F:F:F:F

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:27 
 
No to faktycznie ROTFL :F Dzieciaki z osiedla postanowiły postawic server to zebrały swoje wszystkie kompy, i razem mają 2gb ramu :lol: 13 osób... tyle was tam w bloku jest =P ? Server napewno stoi na tym darmowym, przestarzalym eAthenskim oprogramowaniu... heh... jak ja na tym server stawiam to nawet w 20 lagów nie ma, i to na moim starym sprzecie :P Ale już przynajmniej wiem, że postaci adv nie masz, nie masz połowy skilli itp. NIE GRAJCIE BO STRACICIE CZAS - ot, taka moja osobista sugestia :]


Posty: 18
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:34 
 
To moze laskawie zagracie na nim ,a potem oceniajcie tak??Takie cwaniaki z was pfff... N/C

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:46 
 
Jakbym chciał zagrac w RO, to sobie szukam pożądnego serva :] qRO, mobRO, DRT nawet :lol: oo przepraszam... teraz valhalla :] Miłej gry na swoim serverku :roll:


Posty: 18
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 19:53 
 
Widze ze bardzo na czasie jestes.DRT = KDR to wlasnie DRT jest off!!A komp na ktorym stoi ten server to ten sam na ktorym stal KDR.
Wiec widac co potrafi...

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 20:45 
 
-_-... czy ja coś przegapiłem? Czy tylko mi się wydawało, że ludzie zbierali kase, kupili kompy i właśnie są beta testy valhalli? A skoro nie wiesz, to valhalla=DRT, ale tylko pod względem team`u, GMów :] A DRT nie miał praktycznie swojego kompa, tylko "wypozyczał". I kto nie jest na czasie :roll: :roll: :roll:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 22:19 
 
aBa napisał(a):
To moze laskawie zagracie na nim ,a potem oceniajcie tak??Takie cwaniaki z was pfff... N/C


Nie mam ochoty grac w badziewnego RO tym bardziej na darmowym serwerku. Ale wytlumacz mi jak mozesz miec lacze 2GB? :o

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 22:46 
 
Asmax napisał(a):
aBa napisał(a):
To moze laskawie zagracie na nim ,a potem oceniajcie tak??Takie cwaniaki z was pfff... N/C


Nie mam ochoty grac w badziewnego RO tym bardziej na darmowym serwerku. Ale wytlumacz mi jak mozesz miec lacze 2GB? :o


badziewnego RO -_- ranisz mnie T_T

aBa widze, że nie zasmakowałeś prawdziwej gry w RO przy SPOREJ społeczności, skoro myślisz, że 13 to dużo <_< Ale ja ci pomoge :D http://xaosro.org/ ściągnij sobie patcha i graj ile chcesz :] Miłej zabawy :roll: pa :P

EOT 4 me


Posty: 18
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 09:54 
 
Asmax napisał(a):
aBa napisał(a):
To moze laskawie zagracie na nim ,a potem oceniajcie tak??Takie cwaniaki z was pfff... N/C


Nie mam ochoty grac w badziewnego RO tym bardziej na darmowym serwerku. Ale wytlumacz mi jak mozesz miec lacze 2GB? :o

Eh widze ze malo kumaty jestes.Jest to kilkanascie szybkich laczy podzielonych na kilkanascie komputerow.
A z tym badziewnym RO to ^^.Tibia rzadzi nie :>.
expl0ti0n napisał(a):
aBa widze, że nie zasmakowałeś prawdziwej gry w RO przy SPOREJ społeczności, skoro myślisz, że 13 to dużo <_< Ale ja ci pomoge http://xaosro.org/ ściągnij sobie patcha i graj ile chcesz Miłej zabawy pa

Czy ja mowie ze to duzo??Jakbys zagral przy takiej spolecznosci to bys zobaczyl ze i taka spolecznosc ma swoj klimat!!
Pozdro!!

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 10:37 
 
aBa napisał(a):
Eh widze ze malo kumaty jestes.Jest to kilkanascie szybkich laczy podzielonych na kilkanascie komputerow.


Rotfll, czlowieku ;-). Ty chyba nie masz pojecia co to jest przepustowosc 2GB albo jestes kompletnym kretynem.

Cytuj:
A z tym badziewnym RO to ^^.Tibia rzadzi nie :>.


Dla mnie obie gry to syf, nie gram w nic darmowego bo szkoda mi nerwow i czasu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.