mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 18:34 
Cytuj  
Znalazlem dobra oferte na preordery. Dostepna duza ilosc. Cena atrakcyjna: 10 zl za sztuke, co zakladajac, ze jest juz tylko jedno przedpremierowe spotkanie weekendowe daje 2 klucze: 5 zl za jednego. Osoba z friendpassem jednakze nie bedzie mniala dostepu do GW dzien przed premiera, co chyba nie jest taka tragedia. Z przyczyn technicznych nie oplaca sie wysylac calych pudelek, dlatego proponuje same kody. Gdyby ktokolwiek byl jednak zainteresowany caloscia, bedzie musial pokryc koszta wysylki, ale z gory oswiadczam, ze sie nie oplaca. (Chyba, ze zainteresowani zechca odebrac pudelko w terminie pozniejszym od mojego brata w Szczecinie). Ten preorder nie daje extra przedmiotu, za to Ci ktorzy beda chcieli zakupic ode mnie pelna wersje dostana znizke. Ostatecznie w przededniu bety nie zostawie Was na lodzie i bede probowal pomoc wszystkim POLSKIM gracza frienpassami. Nie odkladajcie wszystkiego na ostatnia chwile.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
Hmm...dla mnie to wyglada conajmniej podejzanie...z ebuy'u sie nakupowales czy jak?


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 16:07 
Cytuj  
Mieszkam w USA i mam pod reka rozne slepy. W niektorych preorder kosztuje nawet $20, te akurat, ktore kupilem sa taniutenkie.
Ponadto jak wyjasnil mi jeden z uczestnikow forum - extra przedmiot rozdaje sie dopiero po premierze i kazdy, kto kupil preorder na pewno go dostanie.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 18:04 
Cytuj  
No to napisz w jakim to sklepie kupiles. Bo od tego zalezy przedmiot. Poza tym co zrobisz ze wszystkim tym co jest w pudelku, a czego nie wysylasz? Liczysz sobie 10pln za kilka znaczkow?


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 18:28 
Cytuj  
ok, co mam zrobic zebys zapodal tym kluczem?


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK


Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 05:38 
Cytuj  
OK w tym preorderze jest przedmiot dla mnicha:
Censor's Icon (Focus) Use with Smiting Prayers

Inne dostepne w USA:
Bone Idol (Focus) Use with Death Magic
War Pick (Hammer) Use with Hammer Mastery
Kanthan Targe (Shield) Use with Tactics
Ithas Bow (Bow) Use with Marksmanship
Dostepny w Europie:
Chimeric Prism (Focus) przedmiot daje bonus w zaleznosci od glownego atrybutu pierwszej profesji.


Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 06:15 
Cytuj  
Draghmar -> nie licze sobie nic za znaczki, bo kody wysylam e-mailem, pudelka wraz z zawartoscia pewnie wywale - nie ma tu nic ciekawego:
plyta - troche grafiki, troche muzyki (wszystko to jest na stronach o GW, a klient i tak sie bedzie sciagal z netu)
kolorowa ksiazeczka - tragedia (nie ma ani jednej przydatnej informacji)
plakat - naprawde mini (dla fanow stylu retro)
Ale jak juz wspomnialem, jezeli znajda sie zapalency to w terminie pozniejszym - owszem, kwestia dogadania.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 00:56 
Cytuj  
Dobra a powiedz mi jeszcze ile bedziesz bral za full wersje


Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 04:33 
Cytuj  
pelna wersja 200zl + przesylka zalezna od ilosci chetnych, bonusowo dodaje preorder swata4 (swat3), a jak sie uda to koszulki lub Lineage II...

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 09:10 
Cytuj  
Oj to sporo sobie liczysz...Z USA to max 49$ + przesylka = 152pln + max 31pln za przesylke w przpadku hednej osoby. A Ty bedziesz mial hurtowo. Poza tym znacznie taniej wyjdzie z www.gameplay.co.uk gdzie razem z kosztami przesylki wyjdzie ~160pln dla zwykłej przesyłi (7 dni) i ~182pln dla przesylki piorytetowej (2dni). Wiem tez, ze wysylaja oni na dwa dni przed permiera takze jak ktos bedzie chcial to zagra juz w pierwszy dzien premiery.

No i zawsze istnieje mozliwosc, zpoczekania na Sib Ah'a. Nie wiem kiedy bedzie sie tym zajmowal, ale mowil cos, ze przed beta kwietniowa.


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
OK sluchaj, mam juz kase na kacie i chcialbym zakupic te kody, odezwij sie do mnie na maila: [email protected] tak zebym mial jakis lepszy kontakt-pewnosc tego ze wszystko pojdzie ok, dogadamy sie co do szczegolow, czekam na maila


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 17:47 
Cytuj  
ok whatever, kase przelalem na numer konta ktory podales, czekam na jakies info no i oczywiscie na kody


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 19:45 
Cytuj  
A jak zejdziesz z cena fulla do 150zl bez przesylki to mozemy pogadac


Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 07:01 
Cytuj  
Do kazdej ceny w USA trzeba doliczyc odpowiedni podatek. Jest to dosyc oczywiste, lecz nie kazdy zdaje sobie z tego sprawe. Moja cena hurtowa wcale nie jest wiele nizsza od normalnej (przy bardzo duzych zamowieniach to inna sprawa). Taka jest propozycja i tyle. Ja gwarantuje, ze w dniu premiery kody bedziecie mieli e-mailem w domu i kazdy bedzie mogl zagrac. Paczka z pudelkiem przyjdzie poczta pozniej, inaczej sie nie oplaca. Proponuje prosta forme zaplaty - przelew na konto bankowe. Jezeli ktos chce korzystac z uslug innych firm - prosze bardzo.
Mozliwe, ze proponowana cena sie troche obnizy, ale na pewno nie zejde do 150. W tej chwili jest to 200 + 10 przesylka, do tego pelna wersja swat3, wersja kolekcjpnerska 310 + 10 przesylka tez swat3 jako bonus. dla odbierajacych w Szczecinie nie ma oplat za przesylke.
W zasadzie zaproponowalem preorder za 10, bo widzialem co sie wyprawia w tym temacie i ile osob sobie nie zagralo w marcowa bete, bo nie mialo dostepu do kodow. Kazdy kto potrafi dokonac przelewu na konto dostanie kody przed kwietniowa beta - na 100% sobie zagra. Na razie nie widze lepszej alternatywy. Mailujcie do mnie z ofertami na kilka sztuk, a dam wam lepsza cene. Ostatecznie nawet box preordera mozna bedzie pozniej odebrac od mojego brata w Szczecinie bez zadnych oplat.


Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 07:04 
Cytuj  
kosteck -> kody juz wyslalem.
powodzenia


Posty: 2
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 14:45 
Cytuj  
Pomocy kto mnie poratuje friendpassem lub keyem do nadchodzaceko BWE pliska odwdziecze sie w grze lub w inny sposób :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.