mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 3.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 19:04 
Cytuj  
Znacie jakies polskie serwery Mira 3 (oprocz Judgement of blood :D)??

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 14:01 
Cytuj  
Z tego co mi wiadomo to jest jaeszcze jaksi jeden :D ale niewem czy dalej jest :) bo dawno w to niegralem i niejest zabardzo na czasie ;] ale podobno ma powstac jeszcze jeden jak cos bede wieciec to dam ci znac ;]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 12:43 
Cytuj  
www.newoldworld.net ... niewiem czy jeszcze jest ale kiedys byl i to bylo Ei gralem tez na tym jobie ale admini sa strasznie glupi i powiem tak .... kto mial miec wysoki lvl ten ma ( na tamtym servie ) a reszta niech sie meczy ... jak do mira to polecam ten z www.ragezone.com niewiem czy jeszcze stoi ale byl nawet fajniutki >_<


Posty: 4
Dołączył(a): 3.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 13:27 
Cytuj  
Gralem kiedys na jakims polskim serwie (mial taka czerwono-czarna stronke :D), fajnie bylo choc nie mialem jakiejs full wypas postaci... niestety zapomnialem jak sie nazywa :D A odnosnie tego serwera z Rage Zone - maja tam chyba jakies problemy, na forum 0 postow, 0 informacji o serwerku...

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 14:02 
Cytuj  
bo zeby miec jakies info o serverku i jakeis posty chces zwidziec to musisz sie zalogowac :P


Posty: 4
Dołączył(a): 3.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 16:00 
Cytuj  
Oops... hehe gafa :D Rozumiem zeby grac na tym serwie trzeba zassac te dwa client patchery? Pierwszy linka dziala ale z tym drugim mam problem - Error 404 :-?


Posty: 2
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 17:12 
Cytuj  
Ja znam niestety tylko do JOB http://mir.isp.net.pl
No ale może ten serwer cię zaciekawi ;)


Posty: 3
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:43 
Cytuj  
A nie wiece moze skad moge zassac instalke do LoM3 ? :P Nie chodzi mi o oficjalna stronke bo tam idzie baaaardzo dlugo. Moze ktos ma na swoim serwerze i moglby udostepnic? Bylbym wdzieczny :)


Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 09:29 
Cytuj  
Moglby mi ktos podac linki na jakies serwery procz JOB"a? Sukalem ale nic nie moglem znalesc

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 00:39 
Cytuj  
"szukajcie a znajdziecie"
Ja sam gralem w MIR zdeka zale zniechecilem sie gdy wydalem kupe kasy na kask ktory mi sie dropnal po tym jak zginalem i byl juz nei do odzyskania... ( nei mielm kasy na tele by dojsc tam)...


Posty: 2
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 16:38 
Cytuj  
No wiec tak:
-istnieje jeszcze inny, młody server LostWorld ( dzis zostało zainstalowane nowe szybkie łacze i wsio rusza) www.mir3.5o.pl
- co do mordoru to hmm.... w tej chwili przeżywa cieżkie czasy...
- no i jeszcze prywatne servery graczy z mordoru, ale to tylko dla wybranych :P

Uzarath napisał(a):
Gralem kiedys na jakims polskim serwie (mial taka czerwono-czarna stronke :D), fajnie bylo choc nie mialem jakiejs full wypas postaci... niestety zapomnialem jak sie nazywa :D A odnosnie tego serwera z Rage Zone - maja tam chyba jakies problemy, na forum 0 postow, 0 informacji o serwerku...


To jest strona WildWideWorld (wtedy była to wersja Evill Ilusion) - teraz Mordor (mir3.isp.net.pl)

www.newoldworld.net - został połaczony z mordorem

P.S Judgement of Blood to wersja gry, nie server


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 4.04.2013
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 17:25 
Cytuj  
Ostatnio wyszedł nowy server DarkAngels http://mir3darkangel.com/news.php niezły server Administracja też spoko :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.