mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 06:49 
Cytuj  
Hm...jak to jest z tym trade poprzez broker'a? Podobno trzeba byc w pokoju i miec otwarta swoja "tablice",coby wystawic swoje wyroby na sprzedaz? Sprawdzilem ,to i rzeczywiscie tak jest .Jak zamkne "deche" to u brokera wszystko co wystawilem znika .Ale jedno nie daje mi spokoju.Otoz w piwnicy spotykam dosyc czesto gracza ( Flowers ma na imie ) ,ktorego wyroby sa u brokera a on fizycznie stoi przy stanowisku
i produkuje.Sprawdzalem to ,moze mi ktosik to wyjasnic?

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 12:47 
Cytuj  
może ktoś inny sprzedaje rzeczy zrobione przez tego gościa, skoro koles cały czas coś produkuje to zalewa rynek swoimi wyrobami i rozwinął już sieć swoich pośredników :)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
Hm..."..moze ktos inny...." kak sie nie myle to u brokera jest tez napisane kto sprzedaje i gdzie sie aktualnie znajduje ,no i dziwne "gosc" stoi przy garnkach a w linijce u brokera jak byk ze jest w swoim pokoju he he... Mi sie cosik wydaje ,ze sa rowni i rowniejsi..albo my nie wiemy z
.."z czym to sie je ..." he he.
Reasumujac ,lekko mowiac ,dziwnie jest "wymyslona" forma sprzedazy, coby siedziec w pokoju i wpatrywac sie w "deche" .." he he.,jak wol na malowane wrota
Albo jest jakis "myk" niedostepny dla wszystkich..albo my kija wiemy na temat handlu przez brokera.Ja przynajmniej bede "kopal" ten temat,bo inaczej pozostaje tylko ,zostawic na noc online -afk w pokoju ,przy tablicy chara,no bo inaczej to glupio tracic czas przy tablicy he he

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 14:35 
Cytuj  
ja jak grałem w EQ2 to tak właśnie robiłem. W nocy jak smacznie spałem moj char dzielnie handlował :)

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 15:17 
Cytuj  
a czemu juz nie grasz Bart ?

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 15:26 
Cytuj  
zrobiłem przerwę. Gram w Wow. :)


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 01:28 
Cytuj  
Mam pytanie do Dygi i do innych handlujących nocą: Jak to robicie? Bo ja chcę na noc wyłączać komputer, a tak się-niestety-nie da, gdyż opcja sprzedawania jest natychmiast kasowana, gdy tylko naciskasz Logouta! I nie ma tu żadnego znaczenia, czy wylogowujesz się wprost na pulpit komputera, czy do karty postaci. Po prostu z chwilą wyjścia z gry (ale nie z pokoju gracza!) tracisz od razu opcję handlowania, o czym informuje Cię komunikat po angielsku w okienku chata. Czy naprawdę jedynym wyjściem jest pozostawianie komputera włączonego na całą noc? Kto da przepis na wyjście z gry z równoczesną kontynuacją sprzedawania?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 02:43 
Cytuj  
Mariusz , nie ma tak fajnie.. Albo wlaczony komp cala noc, albo nici z handlu.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 07:13 
Cytuj  
Hm.. "...kto da przepis..." jedyny przepis kaki mi przychodzi do lba ,to umieszczenie na jakims poczytnym forum petycji do dvsow,coby ta glupote zmienili,jak sie pod nia podpisze z 1/3 graczy to moze rusza dupe i wezma sie za zmiane tego , inaczej to beda tylko myslec o next dodatkach ,a nie o ulepszaniu tego co juz jest he he.


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 22:35 
Cytuj  
Właśnie tak się stało i Admini ugięli się pod presją graczy! 6 kwietnia br. wypuścili nowy patch, który rzekomo pozwala na handlowanie nawet wtedy, gdy nie jest się w grze (w trybie "offline"). Piszą o tym w ten sposób:
*** Offline Selling ***

- Characters can now list items for sale out that are located in their house vault. These items will remain for sale even when they leave their house or exit the game. You can now sell items while your character is offline!
- When you open your store by interacting with your Market Bulletin Board, your store window now shows the contents of your house vault in a separate tab. You can set prices for these items just as you would items in your inventory.
- While you are in your house and your store is open, items in your vault and items in your inventory that are flagged as being for sale will be listed on the city market. Other players can enter your home and buy items from your house vault and your inventory, just as they normally would.
- If your character logs out or leaves your house, items in the house vault tab of your store window will still be for sale. Items in your character's inventory will no longer be listed for sale on the market, but items flagged for sale in the house vault will be available for purchase through city brokers and fences. These items will show only the seller's name, not location, since the goods can only be purchased through the brokers.
- If goods in the house vault have sold while the seller was away, the Sales Log window will automatically open when the seller returns home to show any items that have been sold. All coin that has been earned will instantly be moved into the seller's inventory.
- Only one character per account can have items for sale at any one time. If you flag items in Character A's vault as being for sale, then log in Character B and flag items in its house vault for sale, items in Character A's vault will no longer be available for purchase.
- Items in the house vault will remain on the market 24 hours after the seller logs out, after which time the items will be taken off the market. When the seller logs in, the 24-hour timer will restart and the vault items will be listed for sale again automatically.
- As with your personal inventory, only items you flag as being for sale can be purchased by other players. You can continue to use your house vault for item storage if you wish.
- Only the owner of a house can sell items located in the house vault. Friends and trustees cannot access the house vault, although they can continue to sell items in their personal inventory while online.
- If the server is restarted for any reason, items marked for sale in your house vault will remain on the market (as long as you have been back to your home within the last 24 hours). There is no need to log your character back in after a server restart unless the 24-hour timer has expired.

Niestety, u mnie postać przebywająca w domu nadal nie może opuścić gry bez automatycznego anulowania sprzedaży. Jedyna różnica, jaką zaobserwowałem, polega na tym, że można teraz handlować, przebywając przez cały czas we swoim domu i że nie trzeba już gapić się w tablicę Brokera zawieszoną na ścianie, zaś przedmioty przeznaczone na handel są zaznaczane w inwentarzu na czerwono. Admini piszą tutaj jednak, że można teraz już wychodzić sobie w ogóle z gry, a mimo to opcja handlowania pozostanie aktywna przez 24 godziny. Może zatem już ktoś to próbował po wprowadzeniu patcha? Jakie konkretnie czynności-krok po kroku-muszę wykonać przed tablicą Brokera w moim domu, aby ta opcja wreszcie mi zadziałała i abym na noc mógł spokojnie wyłączać komputer? BŁAGAM O POMOC!!!

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 23:19 
Cytuj  
Krok po kroku:

1. jestes w pokoju
2. klikasz na drzwi
3. wybierasz House Vault
4. wkladasz tam itemki do opchniecia
5. kliasz na biuletyn
6. srodkowa zakladka --> ustalasz ceny
--juz sprzedajesz--
7. wychodzisz z domu i wstepujesz do Royal Legion ;)


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 01:40 
Cytuj  
Dziękuję, poskutkowało! Aczkolwiek w ten sposób można opylić tylko dwa itemy.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 04:02 
Cytuj  
Aczkolwiek sie nie zgadzam ;) Zaopatrz sie w boxy i jedziesz ...
gl.


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 21:56 
Cytuj  
Czyżby można było zwiększyć liczbę okien w House Vault? W jaki sposób? Bo chyba nie dokupując plecaki o większej pojemności do swojego inwentarza. Pod terminem "box" rozumie się rówież pudła robione głównie z drewna przez rzemieślników, ale są ciężkie w noszeniu i raczej nie to masz na myśli, prawda?

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 22:33 
Cytuj  
Wsadzasz skrzynke w okno i tyle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.