mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 20:47 
Cytuj  
Mam poważny problem, aby rozwinąć swoją postać barda w trubadura (ta sama droga obowiązuje-jak pisze podręcznik strategiczny-Prima Official Game Guide-przy rozwijaniu postaci barda w dirge). Otóż na południu Commonlands muszę odnaleźć ogra o imieniu Dranok Bileblood. I rzeczywiście go odnajduję. Po udzieleniu właściwych odpowiedzi na jego pytania ogr przenosi mnie do obozowiska innych ogrów, gdzie muszę zagrać nieagresywnym ogrom stojącym w półkręgu pieśń bojową, jaką otrzymałem od Dranoka Bileblooda. Gram ją wielokrotnie aż do momentu, gdy Dranok rusza się ze swojego miejsca, a ogry stają się agresywne i biegną, by mnie zabić. Włączam więc Sprint i szybko biegnę do Dranoka, by porozmawiać z nim i zaliczyć quest. Niestety, Dranok nawet wtedy nie przyjmuje wykonania mojego questa. Co robić???
Dodam, że podręcznik pisze o tym zadaniu tak: "Talk to Dranok; he will send you to an instanced zone. Scribe the song Dranok gives you. Find the non-aggresive Orcs standing in a half circle. Sing the song over and over while Dranok sneaks around and behind them. Once he is past, go talk to him again."
Kiedy więc Dranok przyjmie ode mnie wykonanie questa???

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 21:15 
Cytuj  
no to masz problem bo chyba jestes jedynym bardem w Polsce :)
albo przynajmniej po stronie FP :P


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 00:32 
Cytuj  
Problem już rozwiązałem samodzielnie! Po prostu grając ogrom pieśń bojową pod żadnym pozorem nie należy się ruszać z miejsca ani obracać. Wtedy nie zaatakują, a Dranok przejdzie na tyłach i przemieści się w inne miejsce, o czym gracz będzie powiadomiony białym napisem. Gdy tylko ukaże się ten napis, należy zakończyć granie pieśni ogrom i udać się do Dranoka w celu potwierdzenia zakończenia questa.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 06:02 
Cytuj  
eq2.ogaming.com

Prima guide'esy ogolnie mozna w buty wepchnac.. wyrzucona kasa ;/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.