mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 17:47 
Cytuj  
Tak sie zastanawialem, tu i owdzie mozna zakupic pelna wersje GW, ale ogolnie jest z tym balagan, ceny w obcych walutach, wszystko sie zmienia jakies doplaty za pzresylki i wogole czuje sie zagubiony. Ktos tu na forum wystawial juz pre-ordera. Wiec tak sobie pomyslalem ze moze zrobimy konkretny topic. Interesuja mnie ludzie, ktorzy dadza mi konkretne warunki za ile od nich moge kupic pelna (lub za ile ktos sprzedaje pelna gdzies). Tyle


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:36 
Cytuj  
Mozecie wrzucic tutaj adresy wiarogydonych sklepow, ktore wysylaja do Polski (tudziez inne mozliwosci zakupu), to podwiesze topic, zeby byl widoczny.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:37 
Cytuj  
http://www.gameplay.co.uk
Na pewno wyslaja do Polski i mimo, ze UK to cena jest atrakcyjna. Mozna wybrac piorytet i paczka dojdzie w teorii w ciagu dwoch dni (w praktyce pewnie do czterech). Wysylka ma nastapic w dniach 26-27 kwietnia. I maja szybka i dosc mila obsluge - zawsze uzyskwialem odp na zadane pytanie :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:01 
Cytuj  
w interactcd.com też są, a raczej będą od 27/04/2005r.


Posty: 21
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 17:42 
Cytuj  
Wazna informacja o Gameplay.co.uk to to ze nie honoruja eKarty z mBanku.
Nie maja mozliwosci realizacji tranzakcji w systemie Moto w ktorym dziala eKarta.

Natomiast Interactcd jest w USA wiec przesylka kosztuje 10$ i moze dosc dlugo isc.


_________________
Obrazek
#guildwars.pl na quakenet.org

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 19:12 
Cytuj  
Astma napisał(a):
Wazna informacja o Gameplay.co.uk to to ze nie honoruja eKarty z mBanku.


ZE CO K****? :o To ja specjalnie tam konto zakladalem... Normalnie zaraz coś zniszcze... :har:

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 19:29 
Cytuj  
No właśnie ja chciałbym sie dowiedzieć jak jest z płatnością w takich e-sklepach, rozumiem, że nie moge po odbiorze? i nie moge tez gotowka?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 07:09 
Cytuj  
To kupa z ta eKarta...
Jakby ktos kupowal boxowe wydania gdzies to niech msgnie mnie plz na [email protected] / gg: 32893 - to bym sie dolozyl kasa na drugi boxik, zawsze to taniej wysylka by byla :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:31 
Cytuj  
W tej chwili jedyna niewypukła karta, która daje możliwosć płacenia w sklepach wysyłkowych za granicą to VE z Inteligo. ByQ - zawsze możesz zlikwidować konto i założyć nowe ;)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:50 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
W tej chwili jedyna niewypukła karta, która daje możliwosć płacenia w sklepach wysyłkowych za granicą to VE z Inteligo. ByQ - zawsze możesz zlikwidować konto i założyć nowe ;)


Nie do końca - ja mam kartę w Multibanku. I wszystko jest cacy. Czasami prosi mnie o podanie numeru zabezpieczającego (na wypukłej karcie pierwsze 3 cyferki z prawej strony, na pasku z podpisem) i oczywiście tego na niewypukłej karcie nie ma, ale jest on przysyłany pocztą.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:59 
Cytuj  
w interactcd też nie działa e-karta, co więcej intelligo też nie działa. A co gorsze ponoć jednym działa, a innym nie działa (dotyczy intelligo i e-kart).
Dlatego ja używam wypukłej Visy bo wiem, że przejdzie ZAWSZE i BEZ PROBLEMU.

Szkopuł w tym, jak jest karta autoryzowana. Jeżeli do banku przychodzi zapytanie jakby to były zakupy stricte przez internet to ekarta przechodzi. Jeżeli przychodzi zapytanie jakby to była fizyczna płatność kartą (a wiadomo, że e-karta nie ma takiej opcji) to transakcja jest odrzucana.
Niestety Interactcd wysyła zapytanie "starszego" typu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
w interactcd też nie działa e-karta.

Nieprawda. Kupowalem tam juz 7 razy, za kazdym razem placilem ekarta, nigdy nie bylo zadnego problemu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:44 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
Nie do końca - ja mam kartę w Multibanku. I wszystko jest cacy. Czasami prosi mnie o podanie numeru zabezpieczającego (na wypukłej karcie pierwsze 3 cyferki z prawej strony, na pasku z podpisem) i oczywiście tego na niewypukłej karcie nie ma, ale jest on przysyłany pocztą.

Być może mylę się co do tego, że tylko Inteligo pozwala na zapłatę (i bardzo dobrze, że się mylę bo im więcej możliwości tym lepiej) o tyle wypisujesz głupoty o numerze na pasku. Jak płacę VE z Inteligo (karta niewypukła) to za KAŻDYM razem musze podawać te cyfry. Jak myślisz, skąd je biorę? ;)
[edit] zapomniałem dodać, że nie dostałem go pocztą :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:53 
Cytuj  
No to sie zrobil maly sajgon z tym kupnem :/ Ja tu juz sie nastawialem, ze kupie bez problemu eKarta (na szczescie nie zdazylem zabulic 25zł za zalozenie takiej karty)... No to juz dwa konta mam i na zadnym nie moge kupic GW. I jaki tu sens kont internetowych ? :har:

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 20:45 
Cytuj  
nie ma jak konkret, na pytanie gdzie kupic GW dostaje wyklad monograficzny na temat uzytecznosci kart wypuklych/niewypuklych w internecie :har:


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 22:04 
Cytuj  
bede musial zalatwic kogos kto bedzie importowal i na allegro od niego wezme


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:04 
Cytuj  
Kosteck -> jaki masz problem? w 3 i 4 poście tego topica masz podane adresy sklepów. Po cholerę czytasz dalej? A że tam idą spostrzeżenia ludzi, którzy kupowali za granicą i przekazują pożyteczną wiedzę tym, którzy chcą to zrobić to chyba nie problem?


_________________
Pozdrawiam
Greg

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:24 
Cytuj  
No właśnie Xanth jest tym wyjątkiem potwierdzającym regułe. A mi e-kartę odrzuca, co więcej na pytanie czy mogę płacić europejskimi e-kardami - dostałem odpowiedź, że niestety nie są w stanie ich autoryzować. Co gorsza dwóm moim kolegom zaopatrzonym w e-kartę i intelligo muszę pożyczać numeru mojej VISY jak chcą coś stamtąd kupić 8)

zastanawiam się nad kupnem - WoW mnie nudzi, osstatni patch odrzuca :/

Dużo osób to kupuje?


Posty: 21
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:11 
Cytuj  
Jesli chodzi o InteractCD to mBank podaje na swojej stronie ten sklep na liscie sprzedawcow honorujacych eKarte :roll:

Znalazlem jeszcze jeden sklep:

http://www.sendit.com

Ł17.99 ! i wysylaja do PL za Ł1.50
GuildWars z przesylka do Polski = Ł19.49 = 120,84 zł ( przy kantorowym kursie) :o
Niestey nie udalo mi sie znalezc zadnych opnini Polakow kupujacych w tym sklepie. Natomiast u zachodnich klientow sendit otrzymuje bardzo wysokie oceny.


_________________
Obrazek
#guildwars.pl na quakenet.org

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 15:34 
Cytuj  
Jesli to prawda to problem zalatwiony :o
ale naprawde watpie w to :p


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.