mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 12:30 
Cytuj  
Hej, mam juz zamowione eq2, konto w inteligo takze. Tak wiec z ciekawosci chcialbym wiedziec, czy moje postacie z triala, po zarejestrowaniu na tym samym koncie eq2 pozostana ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:41 
Cytuj  
Wszystkie postacie z triala pozostają na twoim koncie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:47 
Cytuj  
No to Slodko, dzieki :) Teraz tylko czekac az ultima wysle bo narazie status ciagle "potwierdzony".

Fajnie tez z tego co wyczytalem wygladaja questy, a dokladniej ich ilosc.
Ale wyczytalem ze ktos narzekal ze questy malo expa daja, to prawda ? tzn rozumiem ze na pewnym levelu moga dawac malo, ale mam nadzieje ze jak mam 20 level to za quest dostane tyle expa co za jakies 5-6 mobow + jakies itemy ;]

Pozatym mam pytanie dot. rozwoju postaci, tzn juz niepamietam zbytnio jak to bylo w trialu, ale chyba walac mieczem dostaje skill meicza itp, levelujac w pewnej klasie pewnie tez jest bonus, ale nie o tym.
Czy jak dostane jakis level dostaje jakies punkty ktore mam rozdac na jakies umiejetnosci ? Jezeli tak to sa jakies sajty z guidami w co pakowac ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:50 
Cytuj  
Gram dopiero kilka dni, ale wydaje mi się, że nie ma żadnych punktów do rozdawania na umiejętności. Mogę się mylić. Poprawcie mnie jeżeli tak.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 09:25 
Cytuj  
Z tego co wiem ,to czym fechtujesz to się rozwija.To samo się tyczy zbieradztwa,walenia kilofem czy "craftingu" na danej maszynie tj.stole roboczym.


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 10:47 
Cytuj  
Koori --> Jeśli masz na myśli skille takie jak na przykład Piercing, Slashing, Defence, Gathering, czy ine, to jest tak jak pisał Yasyr. Używasz - rozwijasz.
Natomiast dla skilli, które pojawiają się w pasku (wszelkie ataki, czary i takie tam), wyższe poziomy musisz albo zrobić, albo kupić, albo zdobyć w queście.


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 11:47 
Cytuj  
Hmmm, ile xp daje quest zalezy od questu um, nie wiem ja tam questuje bardzo chetnie ;) zamiast czytac czyjes placzliwe opinie wyrob sobie jakas sam =O

Rozwoj postaci, wybierasz klase na lvlu 1, 10 i 20.. zestaw skilli do uzytku przypisany jest do konkretnej klasy, updaty skilli kupuje sie albo zdobywa.. wsio ;)


Z reszta i tak znajac ciebie po 1-3 miesiacach ci sie znudzi... a moze juz tego wyroslaes? =O


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 19:50 
Cytuj  
Nie wiem czy sie znudzi napewno za miesiac przerwa bo do grecji jade, ale po miesiacu bez kompa pewnie jeszcz wiecej bede gral :) Pozatym eq1 jak zaczynalem mialo ujowa grafike, ktora mnei odpychala, tutaj nie dosc ze grafa piekna to i questy milutkie. Reszta gier to glownie dlatego ze zaczalem grac w go, taka strategia stara, z 3k lat ma, i zezarla mi ona ze 2 lata z zycia ;] Ale juz nie mam sily czytac dziesiatek knig, rozwiazywac problemow i grac 10x dziennie by to przecwiczyc wiec tylko dla funu zostala ;]

edit:Moje Wrazenia
No niezle, wylazlem z refugee island i juz mnie klimat powala.
1. Jako ze dopiero sie dostalemd o miasta nie jestem traktowany jako jakis heros, wiele npcow traktuje mnie jako osobe nizszego stanu, fajnie ze respekt dopiero bede zyskiwal robiac zadania itp.

2.Inna sprawa ktora mi sie podoba to mapa, ktora wyraznie zaznacza po odwiedzeniu miejsca, zanim poznam do miasto moge sie nie poslugiwac by nie bladzic godzinami.

3. Glosy postaci, sciagnalem se przy patchowaniu nakladki glosowe na npcow, i imo wspaniale ze w mmo wielu npcow cos mowi, jak dostaje questy wszystkie dialogi sa czytane pozwala to wspaniale wczuc sie w klimat.

4. Wielu npcow jak chce mi dac quest to mnei wola, kolejna extra sprawa ktora, zaoszczedza wiele zbednego zmudnego szukania.

5. Gracz na poczatku, czesto czuje sie zagubiony, nie wie co robic, tutaj dostaje zadania ktore go wprowadzaja w wiele aspektow gry. Nie musze siedziec i zmudnie czytac kazdego szczegolu na stronach. Oczywiscie nie wszystko jest wytlumaczone ale wspaniale to pomaga.

6. Mnogosc questow. W wielu mmo draznilo mnie ze musialem ciagle campowac by levelowac. Oczywisice jak wielu mowi exp nie jest giga, ale przyzwyczajony z sp gier jestem ze podlodze tlucze moby itp, imo to o wiele milsze i ciekawsze levelowanie niz siedzenie na 1 spocie i bicie ciagle tych samych mobow.

7. Wiele z tych questow jest wspanialych i ma fabule, czuje w tej grze to co mi sie podoba w single player grach. Extra ze mimo ze jest to mmo, soe stara sie wprowadzic jakas fabule ktora wciaga gracza.


Dlugo zastanawialem sie w jaka gre grac, eq2, wow, czy ao ktore mi sie podobalo, i ciesze sie ze wybralem eq2 bo ma wiele zalet ktore umilaja gre. Silnik graficzny jest wykonany wspaniale i na przyszle komputery, wiec jak za 2 lata wyjda dodatki, nowy sprzet gra bedzie wygladala jeszcze piekniej.

Gra poprostu ma klimat, oczywiscie wielu graczy uzywa skrotow itp, ale to jakos nie psuje mi klimatu poniewaz jest to nadrabiane przez cale otoczenie. Nie wiem co wiecej napisac, poprostu jak mowilem mojemu kumplowi, tej gry nie da sie opisac w slowach.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.