mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:10 
Cytuj  
No właśnie temat postu to moje pytanko.
Czy można wędrować między serverami ,aby spotykać się tą samą postacią z innymi przyjaciułmi na różnych serverach.


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:20 
Cytuj  
nie


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 20:14 
Cytuj  
No właśnie...A czy można przenieść swoją postać nie na inny serwer, a w inny region, np. z regionu "English (US)" na region "English (EU)"? Ja mam postać w tym pierwszym i narzekam nieco sobie na brak grup w godzinach mojej gry, bo grają tam przeważnie Amerykanie, którzy w tym czasie, gdy Europejczycy mają dzień, leżą w łóżkach i śpią głęboko. W regionie "English (US)" grupy tworzą się przeważnie dopiero ok. 3 w nocy czasu polskiego.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 11:59 
Cytuj  
Przestaw sie na czas us ;]
Ja mam wiekszy problem bo raz ide spac o 20, raz o 4 rano, a innym razem o 13. u mnie loteria z sypianiem wiec nawet zmiana serwera nie pomoze ;] No ale na czas us na luzie mozna sie przestawic ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
wtb life for ashton..

or

wtb isomania cure for ashton

:o :-?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 06:50 
Cytuj  
Mariusz Artur napisał(a):
No właśnie...A czy można przenieść swoją postać nie na inny serwer, a w inny region, np. z regionu "English (US)" na region "English (EU)"? Ja mam postać w tym pierwszym i narzekam nieco sobie na brak grup w godzinach mojej gry, bo grają tam przeważnie Amerykanie, którzy w tym czasie, gdy Europejczycy mają dzień, leżą w łóżkach i śpią głęboko. W regionie "English (US)" grupy tworzą się przeważnie dopiero ok. 3 w nocy czasu polskiego.


Będzie można. Za opłatą, a jakże. Kochane SoE

GX

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 07:54 
Cytuj  
GandalfX napisał(a):
Będzie można. Za opłatą, a jakże. Kochane SoE

Przeciez tak jest w wielu innych grach, nie tylko u SOE. Wiec nie wiem o to do nich te pretensje. SOE dopiero od niedawna zaczelo stosowac proces przenoszenia postaci w SWG, gdy w wielu innych grach przenoszenie postaci za kase to normalka od lat. Idz, zobacz w EVE ile kosztuje zmiana obrazka twojego avatara, to bedziesz dziekowal SOE, ze tylko za przenoszenie postaci żądaja sobie wynagrodzenia (w mmogach tego typu przeniesienie postaci z serwera na serwer nigdy nie bylo bezproblemowe, stad koszta).

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:28 
Cytuj  
To sie nazywa ograniczenie ekonomiczne, wiesz co by sie dzialo jesli to by nie kosztowalo nic? Ludzie by latali po serverach w te i nazad.. ;/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 11:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
GandalfX napisał(a):
Będzie można. Za opłatą, a jakże. Kochane SoE

Przeciez tak jest w wielu innych grach, nie tylko u SOE. Wiec nie wiem o to do nich te pretensje. SOE dopiero od niedawna zaczelo stosowac proces przenoszenia postaci w SWG, gdy w wielu innych grach przenoszenie postaci za kase to normalka od lat. Idz, zobacz w EVE ile kosztuje zmiana obrazka twojego avatara, to bedziesz dziekowal SOE, ze tylko za przenoszenie postaci żądaja sobie wynagrodzenia (w mmogach tego typu przeniesienie postaci z serwera na serwer nigdy nie bylo bezproblemowe, stad koszta).

X.


Przeciez nie tylko za przenoszenie postaci. Bonus ficzerow eksta platnych jest milionpincet. Ok, zalozmy ze rozumiem ze kasa za przeniesienie postaci ma ograniczyc migracje ludkow miedzy serwerami. Ale przeciez nie tylko ta metoda mozna to zrobic - ograniczenie ilosci przeniesien, strata kilku lvli przy przeniesieniu - kupa mozliwosci jest.
I nie mow, ze to technicznie skomplikowane jest, ide o zaklad, ze cala akcja polega na jednym sqlowym update.

Generalnie nie narzekam, mierzi mnie tylko troche zacietosc z jaka SoE grinduje kase. Ja wiem, ze "greed is good" ale bez przesadyzmu :D

Z innej beczki:

Ja sie moze nie znam, ale ich priorytetem w tej chwili powinny byc bugfixy. Pol roku to w miare sporo czasu, zeby co bardziej razace - ot chociazby "You cant't see target" i moby wlazace w sciany poprawic.
SoE wręcz przeciwnie - zlejmy stare bugi na zasadzie "it's not a bug, it's a feature" za to dodajmy zajebisty adventure pack (USD7.99), ogloismy ze za miesiąc wydamy drugi (7.99) i we wrzesniu dodatek (29.99).

Kolejny problem - testowanie nowego contentu. Niby jest test server. Ale na test serverze sa 4 (slownie cztery) osoby z 50lvl. I jak ci goscie moga stestowac raid zony z mokami 52 group x 4? Jest mozliwosc przeniesienia postaci na test ale wlasnie _przeniesienia_ nie _skopiowania_. Juz widze te setki gosci z 50 chcace sie przeniesc? No i mamy takie kwiatki jak to po LU#7, kiedy dropy z jakichs tam mobkow wysokolevelowych sperzedawaly sie u npca po 300 plat. Skapneli sie po tygodniu, ale juz nic nie mogli zrobic. Ekonomia na serwerze usiadla.

EQ2 dalej jest IMHO bardzo fajne, przyjemnie hardcore'owe. Tylko czasem takie szczegóły wkurzają.

G

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.