mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 17:53 
 
LUDZIE (i ludziska)! Pragnę wam oświadczyć, że mnie wku...
...rzacie! Nie wybierajcie imion w stylu:
"opryszek", "MmM" (szerszen, hehe żartowałem)
itp. Przestańcie się też spotykać przed Bankiem tylko w tawernie, bo od tego ona jest! I naprawdę nie traktujcie Strefy Cienia ani tym bardziej UO jako "bardziej urozmaiconego CHATA" bo ostatnio nieopodal brytanni spotkałem 2 gości gadających o Fifie 2002
To jest naprawdę denerwujące, że ktoś się stara aby wszystkim było jak najlepiej (naprawia się błedy, dodaje nowe rzeczy itp.)
a ktoś ma to poprostu głęboko w czarnej dziurze bo dlaniego ważniejsza jest FIFA 2002 i to czy bardziej opłaca mu się grać Francją czy Brazylią! ARGH! ALE JESTEM WKURZONY! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 17:56 
 
I jeszcze kurde jedno NIEPYTAJCIE SIĘ SIEBIE CO CHWILĘ "A ILE MASZ SWORDSMASHIP?, A ile parrying , a magery?" ARGHH!!
:evil: ARGH

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 18:17 
 
Cytuj:
2002-01-19 17:56, Aeroth napisał:
I jeszcze kurde jedno NIEPYTAJCIE SIĘ SIEBIE CO CHWILĘ "A ILE MASZ SWORDSMASHIP?, A ile parrying , a magery?" ARGHH!!
:evil: ARGH

Postaram sie zastosowac mistrzu miecza :razz:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 21:19 
 
KURWA a co wam to przeszkadza??????
a rozumiem zboczenie z CL :grin:
ale nie wszyscy musza grac RPG to nie jest przymus!!!!!
ale przeciez lepej zabrocic zachowan nieerpegowych i zrobic drugie CL skoro tamte nie dziala :smile:
takie teksty mnie rozwalaja.....
graj RPG sam jak chcesz albo z kumplami ale nie zmuszaj innych
skoro cie to drazni to nie rozmawiaj z nimi albo co...
ja nie znosze drechow ale nie wydawac ustaw aby ich pozabijac.....
hmmmmm
chociaz to chyba bylby dobry pomysl :grin:
ale mamy demokracje ..... czyli rzady idiotow
wiec nie marudz!!!!!!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 21:59 
 
I tu kurwa Hergar Cie opieprze... za to ze jak widzisz slowo RPG na tym forum to sie dopierdzielasz.

Moim zdaniem jest faktycznie przegieciem gadanie o Fifie jak sie gra w cos innego.

Owszem zrozumiec moge gdy ktos nie umie wyrazic swoichc ech inaczej jak ilosciowo, pal szesc, zrozumiec moge makrowanie (nie bierne, za bierne jest kill) ale... o ile ktos grajacy RPG raczej nie psuje zabawy innym a wrecz ja uatrakcyjnia, o tyle ktos kto zacznie sobie gaworzyc o samochodach grajac w UO moze komus popsuc zabawe.

To mniej wiecej tak jakby podczas pogrywy w Warhammera, zaczac dyskusje w tematach predkosci swiatla i wymiany ciepla oraz ostatnich cwiczen z matematyki albo pracowni fizycznej.

Tego typu jazda ma prawo i moze komus popsuc zabawe, o ile staram sie byc tolerancyjny w stosunku do graczy, ktorzy nie umieja badz nie maja ochoty odgrywac swoich postaci o tyle nie widze powodu aby byc tolerancyjnym w stosunku do graczy dla ktorych uo jest kolejnym obrazkowym czatem.

Takie jest moje zdanie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 01:08 
 
Cytuj:
2002-01-19 17:53, Aeroth napisał:
Nie wybierajcie imion w stylu:
"opryszek", "MmM" (szerszen, hehe żartowałem)
itp.


Ja dotychczas spotkałem tylko "Rzezimieszka". Jak go zobacze jeszcze raz poza miastem, to obiecuje dokonać rzezi w jego mieszku :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 01:52 
 
no wiec ja w stosunku do rpg w to jestem bardzo tolerancyjny.... :smile:
a Szerszen ma racje ale......
nie zmusisz ludzi do tego aby rgpegowali na sile - znaczy mozna wszyscy wiemy gdzie tak jest.....
no ale coz jak ktos zaczyna gadac o samochodach i innych to kij mu w oko idzcie sobie gdzies indziej
ja gram sobie i czesto gadam o realnym swiecie i co z tego jesli znalazlem sluchacza to chyba dobrze :smile:
to jest gra ma bawic wszystkich rpgowcow i nie tylko (w rozsadznych granicach oczywiscie)
ciekawe czy to co napisalem ma jakis sens bom troszke wypil a czytac tego tez mi sie nie chce
wy tez nie czytajcie :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 01:57 
 
To jak jestes tolerancyjny taki, to przestan sie rowniez wyzywac na ludziach z CL.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 02:07 
 
hehe
na sie na nich nie wyzywam
chyba... :smile: po prostu ich nie lubie
no ale coz co ja sie bede wtracal :smile:
wyrazilem tylko swoje zdania
ide kurde spac
koniec

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 02:12 
 
kurde w sumie to faktycznie przegiecie z ta fifa ale coz ....
z tym mieliscie racje ale i tak uwazam ze nie mozna na sile robic z uo rpg bo sie kurde ni da za chiny
ludzie robcie sobie gildie rpgowe swietna zabawa a inni niech sobie gadaja jaki maja statsy i skille ich prawo
dobra teraz ide juz spac i nie bede marudzil

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 14:29 
 
Cytuj:
2002-01-20 01:52, Hergar napisał:
Szerszen ma racje ale......
nie zmusisz ludzi do tego aby rgpegowali na sile - znaczy mozna wszyscy wiemy gdzie tak jest.....


Tego nie bylbym taki pewiem... kasacja konta i po sprawie, a co do CL - tez za bardzo za tym serwem nie przepadam, ale jezeli temtejsi GM'owie zalozyli serw do gry RPG i tej zasady pilnuja to bardzo dobrze, za to mi sie podoba CL, to zaleta ktora u nich lubie, gdyby na SC bylyby takie kary to by zniknely Fify, Rzezimieszki itd. :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 14:53 
 
no tak kasacja konta zajebista sprawa kurde ludzi pomyslcie troche za co chcecie kasowac konto za to ze ktos sopbie pogada w grze o realnym swiecie
zajebisty pomysl
jak ja uwielbiam takie faszystowskie pomysly
i proponuje tez za usmieszki i "lol'e" dawac bana to moj ulubiony pomysl
niegadajcie z ludzmi ktorzy waszym zdaniem graja zle moze zrozumieja ze cos nie gra i sie zmienia a moze nie ...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 21:11 
 
Dobra a tych co maja jakeis watpliwosci co do tego jak jest i jak ma byc, odsylam:
a) do zasad.
b) do zdrowego rozsadku

Ani za lole ani za usmieszki konta kasowane tu nie sa i nie beda - to jedna z zasad tego serwera. Ma prawo sie to niektorym "pure RPG" graczom nie podobac ale od nich tez jest wymagana tolerancja wobec innych.

Nie oznacza to jednakowoz ze miel widziane sa rozmowy i zachowania "out of game" - nie sa zabronione, ale nie sa tez mile widziane. Przynajmniej przezemnie.

Style gry sa dopuszczalne z dosc szerokiego wachlarza i to rowniez jest zaleta - czasem podawana jako wada, ale do diabla, pisalem tyle razy - napisze jeszcze raz - to gracze tworza serwer. Moze to glupie ale ja po prostu nie znosze zakazow, nakazow i sztywnych regulaminow i nie chce ich stosowac.

Owszem w rezultacie mamy czasami "gosci" myslacych kategoriami quake'owymi albo diablowatymi (ostatnio fifowymi ;->) ale prawda tez jest taka ze Ci, ktorzy umieja i promuja gre RPG moim zdaniem mogliby wziasc na swoje barki wlasnie wychowanie takich graczy. Nie jest to latwe zadanie, ale moim zdaniem tylko w ten sposob mozecie pokazac tak naprawde nieco inny swiat tym ludziom, ktorzy czesto go nie znaja.

Zadne kasowania kont za lole i usmieszki w gre nie wchodza - przynajmniej poki ja tu jestem bogiem (cokolwiek by to nie mialo znaczyc). Natomiast mozna latwo stracic konto za obrazanie GM'ow lub niewlasciwe zachowanie sie w stosunku do nich. Mozna rowniez oberwac wlacznie ze strata konta za naprzykrzanie sie graczom lub notoryczne i umyslne psucie im zabawy - co nie znaczy - tak zeby juz od a do zet bylo wiadomo ze konto straci PK lub jakis zlodziej grajacy w/g swojej profesji. Predzej moga stracic konto tacy goscie gadajacy o fifie np pod bankiem... chcecie pogadac o pierdolach - nie ma sprawy - idzcie w ustronne miejsce "Czego oczy nie widza tego sercu nie zal" albo zrobicie druzyne i zalatwcie to mesgami.

Koniec i jak dla mnie EOT.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 22:07 
 
Dokladnie ja tak samo podchodze, nie bede zabijal ani ganil za takie cos :grin:, ale mowie wam, ze zabawa bez fify w uo i lol'i itp. by byla lepsza, gdyby sie uzywalo jezyka sredniowiecza (chodzi o styl) to poczula by sie klimat, a tak to jest to cos w rodzaju diablo tylko wieksza role maja statsy i skille, a to nie o to chodzi w mmorpg (skad to znam? :wink:).

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 17:33 
 
No Szerszen i o to mi wlasnie chodzilo :smile:
tylko mnie denerwuja takie posty jak ten zaczynajacy ten temacik
to ja koncze w takim razie wypowiadanie sie na temat RPG a UO :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 17:50 
 
Hergar - rozumialbym jakbys mnie nie znal a tak... to nie rozumiem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 18:02 
 
oj rany
aaa mialem nie pisac tu
no to koniec

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 18:31 
 
bo on sie msci za to, ze nie przyszedles na ostatnia sesje.
byla zajebista.
masz czego zalowac bez wzgledu na to, ile udalo ci sie zarobic kosztem nie przyjscia.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 18:36 
 
Toll w tym interesie chodzilo o to aby nie stracic a nie o to zeby zarobic niestety...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 02:07 
 
Cytuj:
no tak kasacja konta zajebista sprawa kurde ludzi pomyslcie troche za co chcecie kasowac konto za to ze ktos sopbie pogada w grze o realnym swiecie
zajebisty pomysl
jak ja uwielbiam takie faszystowskie pomysly
i proponuje tez za usmieszki i "lol'e" dawac bana to moj ulubiony pomysl


Wiedzialem jestem faszysta :smile: :smile: :smile:
macie wielkie szczescie ze macie Szerszenia :smile:
Gadget

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.