mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:20 
Cytuj  
Na samym początku chce powiedzieć coś do tych którzy mnie pojadą w następnych topikach: Wiem że to jest głupi topik i moze zostac zamknięty albo ze moge dostac bana/warna ALE w opcji szukaj nie wiem co bym miał wpisać więc tworze takich topik do znawców mmo rpgi

A teraz do rzeczy

Szukam mmo rpga z niekoniecznie genialną grafą ale 3d to podstawa :wink: no i zeby jeszcze postacie wyglądały jakos tak normalnie.
Gra moglaby byc w stylu Might and Magic albo gotik - moze być jak KAL Online ALE żeby były lepsze questy a nie coś w stylu: zabij moba xxx i przynies 20 głów :P Chodzi mi o takie rozbudowane questy jak np:

Idź do tego typa daj mu list niech on przyżądzi dla mnie miksture a ten znow będzie chciał zebyś uratował jego żonę i przyniósł mu skaldniki na tą mikstutrę itd.

Zna ktoś taką darmową gre mmo rpg?? Jak nie znacie takiej darmówki to chociaz coś podobnego do tego opisu pls!!

P.S. Jak znacie to podajcie adres strony gdzie mozna się zarejstrowac/ściągnąc clienta

pzdr


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 20:07 przez Marciol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:45 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Wiem że to jest głupi topik

masz racje /poczytaj faq

edit.
viewtopic.php?t=11311
viewtopic.php?t=11309


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 17:40 przez oxidize, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:46 
Cytuj  
EDIT: Zeby Zychoo nie mówił ze OT itp. polecam ci Tibię:
http://www.tibia.pl/


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 15:34 przez khoga, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 15:28 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Wiem że to jest głupi topik

Uwierz mi, ze widzialem glupsze. Zostaje.
Do panow wyzej. Wypowiadamy sie w temacie, albo w ogole.


_________________
Obrazek

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 19:35 
Cytuj  
Hehehe :P Polecam Herrcota


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 19:43 
Cytuj  
Ehh post nr 1 jakby mi się podobała jakaś strone z forumowego nawigatora to bym nie tworzył tego topiku -.- a link drugi to ehhh n/d tematu :P

Post nr 2 Heh Tibie zachwycającej grafy to nie ma ;] i to tez jest tak popularne ze wiem juz o tej grze i nie trafia do mnie

Post nr 3 sprawdze :P
Post ponizej ;) Mialem to sprawdzić ale nie wiem czemu tego nie zrobiłem :P Dziś w nocy ściągne obydwa clienty
Więc czekam na zbawce który zaproponuje mi giere z opisu :)

EDIT: Co do tego Rubies to naprawde mają śmieszne buty lol ;] widzialem na screenach jak odwrócone młoteczki
No i to jest taka troche bajkowa grafika a takiego czegos nie chce
sięgne po tą gre jak Herrcot bedzie kiepski

EDIT2: Sprawdziłem Herrcota znaczy... Rozwaliły mnie te litery podczas instalacji (z nadzieją ze w cliencie bedzie normlanie) zainstalowałem uruchamiam a tu to samo więc zrezygnowałem


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Ostatnio edytowano 19 maja 2005, 08:12 przez Marciol, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 19:44 
Cytuj  
hmm co do grafiki 3D i rozbudowanych questów to chyba pasuje Rubies of Eventide ( TU MASZ TOPIC O TEJ GRZE )
jedynie postacie nie są aż tak ludzkie jak byś chciał ;]

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 19:45 
Cytuj  
Chodzi ci o ten post 3x wyżej ten mój ? Nie ma go tam :P Wejdź na forum i poszukaj topicu " Herrcot" . JEST TO GRA 3D I NA 100% FREE. Co do Rubies of Evidente to ... też polecam, ciekawa gra tylko otóż właśnie postacie nie są ludzkie. Nie chodzi mi oto, że orki nie są ludzkie tylko tak głupio wyglądają. Szczególnie ich nogi. Takie WIELKIE. Ty chyba te trampeczki w LUMPEXU w rozmiarze XXL.




Zychoo co do tych głupszych do ja miałem podobny temat i go bloknąłeś :har:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 21:59 
Cytuj  
@up

Wiesz...

Mam siostre ktora ma 7 lat... ona potrafi wyrazniej notki niz Ty pisac... (tak, tak... wypowiada sie na jakims forum dla dzieci ;-))

A więc tak, żeby nie było:

1. Herrcot nie jest 100% free
2. Ewidentnie nie ma czegoś takiego jak Rubies of Evidente
3. Twój temat został zamknięty bo... widocznie nie był taki jak ten a co za tym idzie był beznadziejny czyt. głupszy.

@Marciol

Sprawdź sobie może Lineage II, Ultima Online, Thang (mimo, że tam questów nie ma... no może jest tylko jeden, mimo to gra wciąga, posiada pewien swoisty klimat).

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 22:17 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Ehh post nr 1 jakby mi się podobała jakaś strone z forumowego nawigatora to bym nie tworzył tego topiku
trudno, nic innego nie znajdziesz /polecam L2 (grafa/muza/questy, wszystko jest super).

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 22:37 
Cytuj  
jesli chcesz darmowy dobry mmorpg ktory wciaga to proponuje Knight Online.. podobny do Gothica.. moze nie ma rozbudowanych questow ale gra sie w niego naprawde przyjemnie zobacz sam zreszta jak wyglada ----> www.knightonlineworld.com

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 07:42 
Cytuj  
nie wiem w czym KO przypomina Ci Gothica o_O

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 07:58 
Cytuj  
MooseR napisał(a):
jesli chcesz darmowy dobry mmorpg ktory wciaga to proponuje Knight Online.. podobny do Gothica.. moze nie ma rozbudowanych questow ale gra sie w niego naprawde przyjemnie zobacz sam zreszta jak wyglada ----> www.knightonlineworld.com



KO hmmm przypomina KALa :P wręcz jest identyczny bo to koreańska robota więc nie dzięki


Shador von Dal napisał(a):
@Marciol

Sprawdź sobie może , Ultima Online, Thang (mimo, że tam questów nie ma... no może jest tylko jeden, mimo to gra wciąga, posiada pewien swoisty klimat).

SvD.

Co do Lineage II to chcialem to wypróbowac ale to podobno ze wszystkimi dodatkami itd. zajmuje 3gb jak się ściąga :/ i też jest płatny (wiem wiem ze są darmowe servy ale nie znam się na tym :/)
UO to raczej mi się nie podoba, Thang sprawdzę


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 08:39 
Cytuj  
KO jest malezyjskie nie koreańskie ;]

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:14 
Cytuj  
cFANiaKoZz napisał(a):
KO jest malezyjskie nie koreańskie ;]


no to co :P ale taka sama gra :P


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:16 
Cytuj  
Marciol musze cie zawiesc ;]
po zainstalowaniu Hercota (czy jak to tam sie pisze) mozna zmienic jezyk ;] poszukaj w postach o hercocie (czy jak to sie tam odmeinia ;D )

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:32 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Co do Lineage II to chcialem to wypróbowac ale to podobno ze wszystkimi dodatkami itd. zajmuje 3gb jak się ściąga :/

zeby zagrac w l2 wystarczy sciagnac 1.35gb (trudno, chcesz super gierke to poczekasz - a l2 jest tego wart <ja przez 2 dni non stop sciagalem>)

w tym dziale jest temat 'darmowe serwery l2' tam masz info o serwach

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 12:36 
Cytuj  
No na 100% to wiem, ale grać możesz za friko :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:26 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
zeby zagrac w l2 wystarczy sciagnac 1.35gb (trudno, chcesz super gierke to poczekasz - a l2 jest tego wart <ja przez 2 dni non stop sciagalem>)

w tym dziale jest temat 'darmowe serwery l2' tam masz info o serwach


Heh wiem ze jest taki dział ale po 1. Nie mam tam nic o serwach co jak i gdzie a po 2. Tego jest 35stron!!!!! więc czytac szczerze to mi sie nie chce

Co do herrcota nie widziałem tej opcji :P Może dlatego że po instalacji uruchumilem go cos mi się zassało potem znow uruchomilem i znowu zaczynało ssać więc wyłączyłem i odinstalowałem :P


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:56 
Cytuj  
bo to podobno nie ma opcji tylko w jakims pliku cos trzeba zmienic
btw. jak mogles cos widziec jak byly tam same krzaczki? :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.