mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 15:11 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Heh wiem ze jest taki dział ale po 1. Nie mam tam nic o serwach co jak i gdzie a po 2. Tego jest 35stron!!!!! więc czytac szczerze to mi sie nie chce
nie ma? <BIGlol> czlowieku na 1 stronie masz wszystko opisane
/wykaz sie jakas inicjatywa leniu :)
/czekasz az Ci ktos gierke pod nosek podstawi / nie chce ci sie czytac ani szukac :evil:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 17:07 
Cytuj  
Ehhhh looknijcie do działu Herrcot :) Wszystko tam wytłumaczyłem :) Herrcot nie jest w 100% po angielsku, ale najważniejsze rzeczy są po anglielsku. To nie przeszkadza :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 17:55 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
Marciol napisał(a):
Heh wiem ze jest taki dział ale po 1. Nie mam tam nic o serwach co jak i gdzie a po 2. Tego jest 35stron!!!!! więc czytac szczerze to mi sie nie chce
nie ma? <BIGlol> czlowieku na 1 stronie masz wszystko opisane
/wykaz sie jakas inicjatywa leniu :)
/czekasz az Ci ktos gierke pod nosek podstawi / nie chce ci sie czytac ani szukac :evil:


Chyba nie wiesz o co mi chodzi :x
Nie wiem gdzie ten serwer potem wpisac itd
tam masz tylko opisane jaki serwer i jak sie na niego zalogowac

Tak btw nie chce mi zassac clienta z lineage2.com :( i pytanie czy po instalacji zajmuje to 5gb?!?!


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 20:27 
Cytuj  
yhy widac jak czytales (co post jest powtarzana instrukcja wladowania sie na priv serwa), przyklad:
oxidize napisał(a):
Nie aktualizujesz gry, sciagasz [jakis url do patcha] i zawartosc archiwum kopiujesz do folderu system w katalogu z gra.



Marciol napisał(a):
Tak btw nie chce mi zassac clienta z lineage2.com i pytanie czy po instalacji zajmuje to 5gb?!?!

nie sciagaj ze strony l2, wal z torrentow (klient bittorrent - www.bitcomet.com)
gierka po zainstalowaniu u mnie zajmuje 3.16gb

poczytaj temacik o l2

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 21:31 
Cytuj  
Dobra ja już mam progsa do torrentów
ale nie znam stron z grami na torrent macie jakies propozycje?

EDIT@ down: Jaka jest roznica miedzy l2 a C2?


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Ostatnio edytowano 19 maja 2005, 22:06 przez Marciol, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 21:53 
Cytuj  
z grami na torrent ? ] chyba z klientem do l2, a temacie o l2 podane są stronki na których jest l2 do pobrania z http lub ftp, jest to pewnie szybszy sposób niż ściąganie z torrenta, wykaż się choć ODROBINKĄ inicjatywy i znajdź tam co trzeba ponieważ TAM jest temat o l2 nie tu i to TAM powinieneś według mnie kierować wszystkie zapytania, strony z grami do torrent ? znajdziesz TU

a klienta C1 do l2 TU, TU i TU
a TO chyba C2

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 07:44 
Cytuj  
That was easy. To było takie proste :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:13 
Cytuj  
c2 jest rozszezona wersja gry <wiekszy swiat, nowe skille, moby itp.>
serwery z c2 nie sa stabilne, sciagnij do c1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.