mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 23:42 
Cytuj  
Szczoch, no teraz po nowym dodatku SWG jest 2 razy wieksze niz dotychczas (samo Kashyyk ze swoimi instancjami jest wielkosci calego starego SWG). Nie mowiac juz o ilosci questow porownywalna do WoW. I o wiele ciekawszych IMO (duzo duzo zadan jest mieszanych czyli ground i kosmos w jednym quescie, fabularnie wymiatajace) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 07:02 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Od ponad pol roku jestem na end game i jakos na nude nie narzekam. Jest jeszcze tyle rzeczy, ktorych nie widzialem/nie robilem, ze az mi sie nawet myslec nie chce o tym


A ja widzac w SWG caly ten content na poczadku zwariowalem, potem wstapil we mnie 100% choleryk, a na koncu nie moglem sie zdecydowac co w tej grze robic....SWG to wielkosciowo i contentowo to tak na oko z 3-5 MMO. Mozliwe ze bede robil drugie podejscie do tej gry, ale na dzien dzisiejszy nie "doroslem" do niej. Jak i wielu ludzi, tylko ze ja sie do tego przyznaje.


Jak miałem ok. 13 lat chciałem zagrać w UO... no i dostałem też takiego szoku. Może po prostu przyzwyczajony byłem do nędznych singlówek gdzie aż tak wielkiego wyboru nie było...

Teraz dzieci przyzwyczajane są do wielkich światów, wolności wyboru... możliwości kroczenia wielorakimi ścieżkami itp.

Teraz? UO osobiście dla mnie było by super gdyby nie patchowało się tak strasznie długo (do tego mi zrywa połączenie).

Do SWG chciałbym się zabrać lecz niestety stałego dochodu nie mam a aż takim zapaleńcem nie jestem... chociaż... może pójdę rozdawać Metro... w końcu 400zł miesięcznie ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 12:31 
Cytuj  
Cytuj:
Jak miałem ok. 13 lat chciałem zagrać w UO... no i dostałem też takiego szoku. Może po prostu przyzwyczajony byłem do nędznych singlówek gdzie aż tak wielkiego wyboru nie było...

Teraz dzieci przyzwyczajane są do wielkich światów, wolności wyboru... możliwości kroczenia wielorakimi ścieżkami itp.


No ja dzieckiem nie jestem :lol: bardziej mi chodzilo o "bycie do tylu" wzgledem SWG.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 20:05 
Cytuj  
Metro?? Ta gazete?? Fajna ta gazeta jest :D ... Jedyne co lubie dostawac jak sobie ide krakowskimi plantami.. W stosie ulotek zawsze sie cos milego trafi.
A tak w sumie to dziennie moznaby uzbierac niezly stos makulatury na opal w zimie lub po prostu do squadu oddac i kasa zawsze wpada.. Tak wiec namawiam. Zbierajcie ulotki :).. 10 ton dziennie i mozna jakos zyc :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 00:05 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Metro?? Ta gazete?? Fajna ta gazeta jest :D ... Jedyne co lubie dostawac jak sobie ide krakowskimi plantami.. W stosie ulotek zawsze sie cos milego trafi.
A tak w sumie to dziennie moznaby uzbierac niezly stos makulatury na opal w zimie lub po prostu do squadu oddac i kasa zawsze wpada.. Tak wiec namawiam. Zbierajcie ulotki :).. 10 ton dziennie i mozna jakos zyc :)

:o

Nie pomyliles tematow?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 15:37 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
OPRAVCA napisał(a):
Metro?? Ta gazete?? Fajna ta gazeta jest :D ... Jedyne co lubie dostawac jak sobie ide krakowskimi plantami.. W stosie ulotek zawsze sie cos milego trafi.
A tak w sumie to dziennie moznaby uzbierac niezly stos makulatury na opal w zimie lub po prostu do squadu oddac i kasa zawsze wpada.. Tak wiec namawiam. Zbierajcie ulotki :).. 10 ton dziennie i mozna jakos zyc :)

:o

Nie pomyliles tematow?

X.


Nie

SvD
Cytuj:
Do SWG chciałbym się zabrać lecz niestety stałego dochodu nie mam a aż takim zapaleńcem nie jestem... chociaż... może pójdę rozdawać Metro... w końcu 400zł miesięcznie


Ale to w sumie pasuje do topicu ktory tu juz gdzies kiedys w pogawedkach byl o pracy :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 17:55 
Cytuj  
To w krakowie tez maja metro? Myslalem ze to stricte warszawska gazetka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 18:03 
Cytuj  
A mi sie zdawalo, ze ten watek nosi tytul Star Wars Galaxies, a nie rozwazania o metrze i pracy... ale ja truskawki cukrem posypuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 19:06 
Cytuj  
Tylko ze ten temat wyczerpal sie juz w 2 poscie, bo kolo pytal o darmowe serwery. Dalej juz wszystko bylo mniejszym lub wiekszym offtopickiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.