mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:30 
 
Jako ze tak sobie ostanio zwiedzam swiat, to zauwazylem taka pewna prawidlowosc... otoz walcze z potworkami tylko wtedy, kiedy chce. To znaczy wiem gdzie sa, zawsze sa takie same w tym samym miejscu (ostatnio ettiny magowie wystepuja na zmiane z ogrami lordami). Ale mozna przejsc pol swiata i jak sie nie zna odpowiednich miejsc to mozna w ogole potwora nie spotkac. Mozna sobie spokojnie przechodzic z miasta do miasta nawet bez zbroi, bo nawet gdyby jakims cudem potworek sie znalazl, to i tak mozna spokojnie przed nim uciec. Ja wiem ze prawdizwej rozrywki dostarczaj tylko pojedynki z innymi graczami, ale potworki powinny byc tez atrakcyjne, to znaczy paletac sie po lasach, wyskakiwac z ukrycia (jak na sp. cl) no przede wszystkim przydaloby sie ich troche wiecej.
I druga sprawa healerow. Jak ot jest, ze wszyscy healerzy to takie snoby, ze wszycy siedza tylko w miastach? Nie znalazl sie zaden gotowy spedzic zycie na lonie natury? :smile: Troche to wkurzajace, ze trzeba biec przez polowe Brytanii zeby mozna sie bylo gdizes wskrzesic, a potem przechodzi sie kolo Minoc, gdzie na przedmiesciach urzeduje sobie dwudziestu kilku helerow... Dajcie w kilku miejscach na mapie przypadkowych helerow, przeciez potwory im nie zagrazaja :smile:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:47 
 
Heh, po pierwsze to nie jest CL :wink:
Po drugie To ze ktos ma GM Healer to nie oznacza ze ma GM healingu tylko Anatomy wiekszosc ludzi ma wlasnie gm Anatomy
Idzcie spac.


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:49 
 
:grin: masz cakowita racje z tymi healrami a i co do potwoków tez się zgadzam więc mistrzowie do dzieła :eek:


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 13:56 
 
Ogr, Ty chyba nie zrozumiales, mi chodizlo o helerow npc, zeby sie gdizes paletali po swiecie, a nie tylko w miastach :smile: Przeciez nie kaze nikomu latac po pustkowiach w nadziei ze sie komus przyda... Tylko tych helerow npc co ich stoi ze dwudziestu pod Minoc mozna by dac gdzies, gdzie nie sie jak wskrzesic....

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 14:11 
 
I tu się mylisz- w swoich podróżach spotkałem dwóch NPC wedrownych healerów. Jeden byl nawet całkiem blisko Britanii.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:32 
 
Nie wiem jak wy ale ja widzialem ankh w kazdym miesjcu gdzie czycha smierc z jednym wyjatkiem - ale to pewnie dlatego ze go nie szukalem - mowie tu rzecz jasna o miejscach ktore zwiedzilem :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-24 19:33 ]</font>

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 23:34 
 
A zginal ktos w podziemiach Wrong? bo stamtad chyab najblizszy ankh jest na pustyni z tego co sie orientuje, a nie wiem czy da rade obrocic w dwie strony zeby rzeczy nie zniknely...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:07 
 
A kto cie wpuscil do podziemi bez maga z mozliwoscia resurrect?????

Podziemia sa na grupowe wyprawy i dla advanced a nie na "solo" piers w piers ze smokiem :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 01:18 
 
Cytuj:
2002-01-24 23:34, Keleborn napisał:
A zginal ktos w podziemiach Wrong? bo stamtad chyab najblizszy ankh jest na pustyni z tego co sie orientuje, a nie wiem czy da rade obrocic w dwie strony zeby rzeczy nie zniknely...

to ty polazles na smoka sam bez mistrza magii ? No to gratuluje rozwagi :grin:

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 09:43 
 
Sam jestem lekko zaawansowanym magiem i w Depise rozwalam smoka jak chce.... tylko tam jak przez przypdaek zgine, to do ankh jest sto krokow...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 09:48 
 
Czyli rozumiem ze zglaszasz postulat:

Przy kazdym wiekszym potworze Ankh.

Odrzucone jedna mysla przezemnie... musza byc podziemia gdzie jest latwiej i musza byc podziemia gdzie jest trudniej. Inaczej znudziloby wam sie za szybko. nie mowiac juz o lazeniu grupowym, a to tak naprawde na tym polega a nie na solowych akcjach.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:23 
 
Nie do konca... :smile: moj postulat to raczej jeden ankh w takich miejscach, zeby sie dalo jakos rzeczy odzyskac. Rozumiem, ze w grupie razniej, ale czlowiek nie zawsze moze albo chce w grupie, poza tym ja nie narzekam, ze potworki sa za silne czy cos ( a to juz kwestia tego, ze samotny mag z 50% magery pokona smoka z palcem w d...a woj z sword/tatcic/parying/anatomy/ 95/100/80/95 jak mu sie klawisz zablokuje i nie zdarzy lyknac piedzciesiatego super potionka, to ginie) tylko pytam czy nie daloby sie jakos zrobic tak, ze po smierci wciskam dwa klawize myszy i ide na kawe, wracam za 15 minut... :smile: a potem odwracam sie i to samo w druga strone... I tak o tych potworkach... to jezeliz smok jest najgrozniejszy, to grupowe wyjscie do podziemi wcale nie musi byc az tak fascynujace... :smile: I nie dziwie sie ludziom, ktorzy wola pkowac niz chodzic na potworki, bo zabijani gracze przynajmniej pzeklinaja :smile: Wiem, ze moze wydam sie dziwny, ale mi odpowiada aspoleczny charakter mojej postaci i powiem wiecej, jestem z nieo nawet dumny, bo przeciez w kazdym spoleczesntwie znadzie sie jakis aspolecznik, a przeciez nie wszyscy moga byc tacy sami, bo wtedy by dopiero bylo nudno :grin:

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:25 
 
Sprostowanie... to wlasnie teraz po smierci tak jest, ze wciskam dwa klawisze, a nie ze prosze zeby tak bylo... :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:31 
 
hihihi nad tym magiem chyba popracujemy hihihi bo po ograniczeniu picia potionkow i udostepnieniu czarow w miescie powinni bunt podniesc wojownicy zdaje sie... (ciekawe czemu tego nie zrobili).

Smok byl przykladem - ku jasnosci.

No trzeba bedzie wymyslic wam jeszcze jakies wyzwanie bo jakr ozumiem wysepke rowneiz sam roztrzaskujesz - zwlaszcza ze jest tam ankh.

A co do aspolecznego charakteru, no to niestety... ale samotni jezdzcy zawsze byli najwiekszymi twardzielami ale tez zawsze sie piekielnie nudzili... podczas podrozy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:46 
 
Szerszen --> Potionki sa teraz dobre, a mag moze sobie czarowac ile chce, nawet w miescie i tak jak mi sie nie spodoba, to go z moim toporkiem ozenie :smile:

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 16:15 
 
Wysepke? Czyzbym o czyms nie wiedzial? :smile: No ale w koncu czlowiek uczy sie cale zycie :smile:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 16:19 
 
Szarszen wyspe samemu mozna zczyscic i to z wielka latwoscia, napoczatku bylo fajnie bo cos nowego ale teraz to zadne wyzwanie


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.