mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:42 
Cytuj  
Jeśli masz problemy z updatem spróbuj wieczorem wtedy zawsze ściąga.


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 19:28 
Cytuj  
hej mam problem gdy chce grać staje mi na initializing i dupa;/


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:05 
Cytuj  
lagi powli znikają, a jak ci sienie podoba czas robienia rzeczy to dbaj abyś był najedzony, napity i spraw sobie narzędzia o lepszej ql

jeśli chodzi o grafe - ta gra można powiedzieć dopiero c owyewoluowała z muda, a grafika takze jest ulepszana (swojego czasu nie było postaci kobiecych), postawiono tu jak na razie przede wszystkim na efekty, a nie na samą animacje, z drugiej strony trzeba przyznać, że programiści wyciągnęli z jawy co sie tylko dało


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 00:26 
Cytuj  
Dark_Reaver napisał(a):
no i mogło by wszystko trwać 50% krócej

No ale im bedziesz mial wyzszy skill(chodzi o stamine) tym szybciej bedziesz pracowal


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 02:16 
Cytuj  
no niby szybciej ;) a narzędzia lepsze swoją drogą tylko ja bym potrzebował kogoś kto by mi to zrobił :)

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 10:32 
Cytuj  
To sie zaloguj!! :D
ja wlasnie ide ulepszac


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:19 
Cytuj  
Dobrz wszystko fajnie ale ja mam pytanie, jak np. zrobic dom, badz cos wogole ? jak np. wykopywac kopalnie i np. robic kamienna droge... ? Jesli ktos by mogl to opisac to byl bym bardzo wdzieczny

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 16:24 
Cytuj  
zaraz wrzucę - pisałem recenzje wurma w gazetce szkolnej ( redaktor naczelny odpowiedzialny również za Wirtumaniaka(dział o grach)

Fragmenty moej recenzji

(...)Kraina pełna dzikich zwierząt, niezdobytych gór i gęstych lasów wprost zaprasza nas do zasiedlenia tych terenów i stania się kim chcemy. Od zwykłego rolnika (nie, nie musimy kogoś znaleźć aby nas zatrudnił, żebyśmy mogli mieć w którymś z okienek
zawód: rolnik”- wystarczy, że znajdziemy trochę ziaren, odpowiedni
kawałek terenu i założymy plantację) do burmistrza potężnego miasta otoczonego wysokimi murami miasta. to nie jest gra, gdzie znajdujesz gdzieś kamienie i budujesz z nich mur. Tutaj sam kilofem łupiesz skały, aby uzyskać kamienie,
dalej obrabiasz je dłutem i dopiero potem za pomocą młotka tworzysz mur. Ale to i tak byłoby za łatwe. Dlatego musisz się troszczyć o głód i pragnienie, a nosić możesz tylko pewną ilość kg, więc naraz nie
weźmiesz kamienia na 1km muru. A żeby mieć kilof musisz go zrobić(co prawda na początku dostajesz jeden marny, ale kopanie nim trwa długo), do czego potrzebujesz „głowy” kilofa, zrobionej z żelaza na kowadle, też z
Żela za, a aby mieć żelazo musisz je wykopać i
przetopić. Wydaje się to nudne? – nie to tylko pozory. Tak naprawdę to
ta gra wciągaaaa i to bardzo (...)

i coś o domach drogach itp.:

http://www.wurmonline.com/wiki/index.ph ... N00b_Links


_________________
Obrazek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 19:31 
Cytuj  
Mam takie pytanie, jakie wy macie FPS'y jak gracie, ja mam PIV 3 Ghz, 1g ramu, więc tu nie chodzi o kompa, a mimo to gra strasznie się pieprzy...


Posty: 42
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 08:10 
Cytuj  
Ja ściągam update,wszystko ładnie ,nawet szybko ,a pod koniec ściągania update failing,why?

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 09:20 
Cytuj  
a przeczytałes wszystkie posty? wydawało mi się, że sam napisałem jak masz problemy z updatem to musisz ściagnąć wurmonline/packs/ i tuttaj kolejne:
full1.jar
full2.jar
base.jar

i jeszcze coś, ale poszukaj na froum oficjalnym, tam jest kilka tematów dot. tego


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:53 
Cytuj  
ej ja mam wszystko ok, loguje sie i jakis bląd z plikiem console.log chyba o co chodzi?

P.S. z kąd mam wziąć te pliki o których pisze kolega u góry

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 18:45 
Cytuj  
Przeczytaj całą wiadomość a dowiesz sie że wcześniej podal linki do tych plików :]


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD


Posty: 42
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 18:55 
Cytuj  
Ściągałem wieczorem i nic.

Jak możesz to konkretniej o krótej wieczorem ?


Posty: 18
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 09:08 
Cytuj  
Moj pierwszy post ;p :o . No to tak chialem zagrać w Wurm ale cos sie jeb** i te kur****** lagi mnie dobiły i wyszedlem z gry chialem lognąć się ponownie a tu error wyskakuje ze mam zepsute pliki lub cos w tym stylu i nie moge grac. Help Me!!!!!plz


_________________
:wtf: http://s8.bitefight.pl/c.php?uid=27901 :wtf:

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 10:41 
Cytuj  
Musisz ściągnąć jeszcze raz, te co opisałem w ostatnim poście. Ja lagów nie miałem dopóki mi łącze nie zaczęło przerywać(radiowe) i chwilowo nie gram. Wszyscy co często grają już zauważyli, że SĄ PETY! Sam Oracle(GM) dzisiaj stał w centrum NT wraz z swoim jednorożcem.

Zacząłem grać nowa postacią, bo stara jest trochę zjechana. Jak by co to /t DarkMaster <wiadomość>.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 12.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 20:08 
Cytuj  
A skąd to ściągnąć?Jak masz adres tematu forum to napisz jak mozesz.


Posty: 8
Dołączył(a): 19.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 00:20 
Cytuj  
No i mnie wciągneliście w gre :P

Deni napisał(a):
pójdź od światła na północ i jak znjadziesz ślady po wiosce to znajdziesz pozostałości ogromnej wioski z MorningTear Mansions(słynny zamek), po którym pozostał tylko brukowany plac, są to ślady najlepszych czasów wioski założonej przez mnie! tak, to ja znalazłem tamto miejsce, ale przez pół roku nie grałem i zostało wszystko zniszczone, ale pozostała 3- polowa żyła żelaza


Znalazłem ładnie musiał być spory zamek jednak małe pozostałości po domach z tego co widze to ludzie zaczynają się tam budować ja łowie tam teraz rybki :)

Pozdro jak cos moj nick w grze Nutrix

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 08:57 
Cytuj  
Miejsce jest idealne na wioske, jest drewno, woda, żarcie(rybki). Ale wszyscy, którzy byli ze mną w wiosce kiedy grałem przeszli na bl. Fajne jazdy były w tej wiosce. Np. zostaliśmy zaatakowani przez latającego niedźwiedzia(zleciał z skarpy na wioske), potem pływał sobie po jeziorku, kiedy atakował nas dziki kot. A to było jeszcze kiedy 1 człowiek sam nie dał rady szczura utłuc(przed uproszczeniem walki). Gdzieś na forum jest nawet screen zamku, poszukajcie pod Morning Tear Mansion.
P.S. Żeby znaleźć, to z updatem to musicie skorzystać z opcji "szukaj", najlepiej będzie chyba wpisać "update failed".

P.S.2 Wędkę sam zrobiłeś czy od kogoś dostałeś? Ja po reinstalce systemu, którą będę miał dzisiaj będę mógł normalnie grać, więc kontynuuje produkcje misek do Dole-a, żeby móc kupić wędkę, linę na zwierzątko i pare innych.

P.S.3 Pliki do ściągnięcia manualnie(najpierw musisz usunąć je z dysku)
http://www.wurmonline.com/packs/base.jar
http://www.wurmonline.com/packs/full1.jar
http://www.wurmonline.com/packs/full2.jar
http://www.wurmonline.com/packs/dev001.jar


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 19.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 14:35 
Cytuj  
Wędke kupiłem w tej świątyni z światłem które się pnie w góre, ogólnie jestem nowicjuszem jeszcze, ale gra mnie wciąga coraz bardziej grafa na ładnym poziomie (woda na shaderach chyba) i z tego co widze można zrobić co tylko się podoba. Prawdopodobnie będę się budował właśnie w tej okolicy miejsce bardzo mi się podoba trzeba je troszke ożywic :) Szkoda, że nie ma stronki o tej gierce po polsku może wtedy więcej ludzi by się na nią skusiło.

Pozdro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.