mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 23:48 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Cagal napisał(a):
Czyli mam rozumiec ze bez premki do was juz nie dojde bo gram na bezplatnym?

Zgadza się gramy na serwerze gdzieś bez prema nie masz szans zagościć. Swoją droga ok 20zł za miesiąc to chyba nie jest jakaś wygórowana cena? ;)


Hmm... za Wurm Online ? ;/ jednak trochę za bardzo ;)


Posty: 2
Dołączył(a): 17.01.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 12:42 
Cytuj  
Hmm... Zobaczymy co to za gra... Grafika troszeczkę jak Runescape :D

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:35 
Cytuj  
Kupilem premium na 2 miesiace, istnieje nadal jakies polskie community?

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:03 
Cytuj  
Ja sprzedałem konto. Z tego co wiem to ekipa sie podzieliła. Jedni mieszkają w jk inni u bl. Wszyscy czekają aż wyjdzie epic serwer:)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 21:10 
Cytuj  
Zaczalem grac w The Horde of the Summoned, poki co oswajam sie z gra w okolicach The Shroud.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 22:36 
Cytuj  
Jeśli chodzi o Freedom to:
istnieje Mystery Glade, w którym to gram. W sumie w wiosce od czasu do czasu kogoś widać, ale niezbyt często. :) Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć gdzie to jest to może się skontaktować się ingame z następującymi mi znanymi osobami:
Kretpolny
Agness
Roxana
Poip

ale tylko Agness może nadać obywatelstwo wioski .

albo też wg tej mapy:
http://noizeviolation.com/wurm/Freedom_map.png
MG znajduje się na 31x 58y

Istnieje też Tortuga, ale nigdy tam nie byłem. Jedyny gracz którego znam stamtąd to Maxiumm.

Od niedawna na serwerze Freedom grają też gracze trial.

Odnośnie serwera Wild, to nie mam pojęcia jak tam z community. :)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 12:16 
Cytuj  
Kret_polny napisał(a):
Odnośnie serwera Wild, to nie mam pojęcia jak tam z community. :)


Z tego co widze to ciezko ;p gram z kumplem z Norwegii, budujemy sie, wiec jak ktos biega sam na wildzie to mozemy przygarnac. Anyway granie w ta gre na serverze non-pvp dla mnie traci sens.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 15:37 
Cytuj  
Odnośnie Mystery Glade, to sprostowanie małe, Roxana jako mayor także może przyjmować do wioski, ale Agness gra częściej.
Jakby co zapraszamy do gry - wymagania to uczciwość, kultura osobista, a reszta wyjdzie w praniu.


Posty: 1
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 sty 2011, 21:04 
Cytuj  
Ja sobie gram na freedomie bez premium z kumplami praktycznie premium nam jest nie potrzebne w 3 damy sobie rade z każdym zwierzem mamy miejsce w deedzie normalnie żyć nie umierać ale jeśli wprowadzą freedom pvp to będzie masakra będe się bał wystawić nos po za deed :(
nick w grze Lotr jak ktoś nowy chce porade słowną to chęcią służe pomocą w wurmie już z rok i 2 miechy :D

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2011, 12:22 
Cytuj  
przeciez bez p2p mozna miec maks 30 lvl umiejetnosci a to w chuj ogranicza granie.


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 14.04.2011
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 13:58 
Cytuj  
Cytuj:
Jakby co zapraszamy do gry - wymagania to uczciwość, kultura osobista, a reszta wyjdzie w praniu.



w Wurm gram od niedawna , 3x smiertelnie zraniona i odrodzona niczym fenix hle hle
...zyje jak banita , wiec moze czas aby ruszyc na spotkanie ziomali , przedemna dluga droga , mam nadzieje ze mnie przygarniecie ....kulture i uczciwosc mam we krwi :p

pozdro

gryz


Posty: 1
Dołączył(a): 7.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 20:28 
Cytuj  
Uwaga pełny nabór członków do naszej wiochy!

Wioska na serwerze MR Wild niedaleko Delirium nad jeziorem ,mamy full sandu,drzewa,wody i rybek mamy też już kopalnie z ironem.Codziennie też wybieramy się na obfite łowy
Aktualnie mamy kilka projektów:
-Farma 50% -terraformacja
-klasztor dla nowicjuszy -0%-plan
-dzielnica górna-50% -plany
-dzielnica dolna-39% -budowa murów
-guard tower-60% -plany
-domki-0%-plany(brak materiałów) :(
-łódka-0%-(plany)(brak czasu)
-drogi (80%)-dorabianie
-mury(55%)-w toku

Obecnie jest nas 3:Tretooholius,Moody ,oraz Mikkrish
Zawody:Mikkrish(lider)-leśniczy,łucznik
-Moody-Stolarz,łucznik
-Ja-Górnik,Kowal,Kucharz,Farmer
-Plopp (brak)

Potrzebujemy:
W pierwszej kolejności priesta z enchantami,oraz full członków
Wymagania:Jesteśmy pozytywnie nastawieni do polskich graczy ,którzy nie znają jeszcze wurma , nauczymy każdego nowego gracza w najlepszy sposób w jaki umiemy.Wymagania skillowe:Brak :)
Mile widziany sprawny mikrofon ,oraz Mumble 1.2.3
Chcemy stworzyć miłą atmosferę w wiosce ,oraz ogólnie dobrze funcjonujące społeczeństwo polskie. :)
Forum już w planach.(Mikkrish studiuje informatyke ,więc to jego działka) :)
Mumble
IP:195.90.99.195
Port:52561
Hasło:Brak

Kontakt
Moody:gg 9307075
Skype terrorpl
Steam Moody15
Email:[email protected]

*

Posty: 145
Dołączył(a): 8.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2011, 15:56 
Cytuj  
jak tam online teraz wyglada na Wildzie?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:10 
Cytuj  
Siema, jakby ktos byl zainteresowany to zapraszam na server Jenn Kellon. Obecnie gra 6-7 osob i konczymy duza osade. Jak ktos chetny to pisac tutaj albo w grze nick Artmangon


Posty: 1
Dołączył(a): 29.07.2012
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 23:20 
Cytuj  
Dziwi mnie, że jeszcze nikt w tym temacie nie wspomniał, że istnieje polska strona oraz forum gry, pod adresem http://www.wurmonline.pl. :D Posiadamy już sporą ilość aktywnych użytkowników, a nowe newsy oraz teksy pojawiają się co kilka-kilkanaście dni. Zapraszam! ;)

Nawiasem mówiąc, co sądzicie o ostatnich update'ach dodających żywopłoty i nowe typy ścian?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 23:18 
Cytuj  
A czemu Wurm trafił do działu darmowe mmorpg? Można za darmo wbić skille do 20 (taki trial bez ograniczeń czasowych) ale żeby sensownie pograć trzeba zapłacić. 10 euro za dwa miesiące. Potem można próbować przedłużać subskrypcję za kasę z gry (jak w eve online) albo płacić dalej.

Obecnie gra nas kilku na serwerze Epic, rasa Mol Rehan (czy jakoś tak). ;)
Brak safe zones, full loot i sandbox pełną gębą.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2012, 06:47 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
(taki trial bez ograniczeń czasowych)

:oops:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2013, 19:02 
Cytuj  
jaki serwer teraz jest w miare zaludniony i aktywny, jak patrze na online to jakoś śmieszne ilości tam gra


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2013, 12:12 
Cytuj  
Jak ktoś próbował grac w WURM dawniej i mu gra nie przypadła do gustu, a nawet odstraszyła wyglądem i archaicznością, ale nadal szuka grywalnego sandboxa to zapraszam do nas, puki co możemy tylko zaoferować łopatę i kilof do budowy naszej wiochy.

Sama gra jest mocno poprawiana, nadal graficznie szału nie robi, DFO wyglądało lepiej, jednak nie ma tragedii, można po paru dniach przywyknąć.
Duży plus to dbałość devsów o likwidowanie bugów, exploitów i bezwzględna polityka wobec ludków na podwójnym premium :)
Szkoda że pieprzone greckie partacze nie biorą przykładu z nich.

Minusem nadal w tej grze jest system walki, mi osobiście nie przypadł do gustu ale...
Gra jest poprawiana na bierząco, mechanika dopracowana po wielu latach mocno, więc i czasu mają więcej na zmiany grafiki czy UI, gra idzie w dobrym kierunku, zmieniła się polityka producenta gry co owocuje zwiększeniem ilości ludzi online.

Jesteśmy na serwerze EPIC Desertion Mol-Rehan, serwer pvp, wiocha powstaje w takim miejscu by mieć blisko to aktywnego pvp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2013, 14:02 
Cytuj  
ile osób online? ja jak kiedyś grałem to było z 50

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.