mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 14:45 
Cytuj  
Witam.
Poniewaz niedawno zaczalem na Siege, opisze moj aktualny stan i rzuce garstke pytan:

Gram jako El Modello, suma skili 496 (do kapa jeszcze bardzo daleko :sad: ),
walcze mieczem (enx. katana) bez tarczy, swordm. anatomy i tactics okolo 72, hiding 46, healing 54
magic resist ~30, magery ~15,
taming ~25.
W banku 4.5 K zlotka, full broni roznych (enx.) i bone armorow, rozdzek.

Teraz pytania:

1. Z pobudek 'ideologicznych' chce zrobic postac walczaca glownie mieczem + proste zaklecia, bez tarczy, umiejeca sie ukryc.
Taki asasin-cichy morderca :smile:.
Czy taki zawodnik ma jakies szanse na Siege ??

2. Hiding mam 46 i bardzo powoli rosnie, mimo ze uzywam go co chwile. Dlaczego ??Biegam w Bone Armorze calym, moze jest to za lekka zbroja (chyba cos takiego gdzies czytalem).
Co robic by rozwijac hiding w miare szybko ??

3. Anatomy, sword i tactics mam >70. Wiem mniej wiecej co to rot, ale nie o to chodzi.
Jak walcze z cmentarnymi stworkami (skeltony, wraithy, shady, zombie) to wogole te skile nie rosna, mimo ze walcze np. dluzej niz godzine - czyli powinoo wzrosnac.
Domyslam sie ze te stworki sa za cienkie - z czym musze walczyc by rozwijac te skile ??

4.Jak rozwijac magic resista ?? chyba musi ktos na mnie rzucac czary ?? Gdzie znajde w miare proste do zabicia stworki ktore czaruja ??

5. Szukam jakiegos fajnego miejsca, gdzie moglbym dalej rozwijac bojowe skile i magic resista - cmentarze juz mi sie troszke znudzily. Moze ktos cos podpowie ?? np. jestem w stanie zabic harpie - chyba wtedy mam gainy w sword itp.
Gdzie je moge znalezc (harpie) ??

6. Moze rzucicie jakies podpowiedzi, ktore mi pomoga ??

dzieki za ewentualne podpowiedzi, pozdrawiam
El Modello

ps. na tej automapie serwerowej jestam jako mod - dziekuje panu(?) inf za cieple powitanie :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 15:15 
Cytuj  
1. hmm poprostu dexer :smile: zalezy jak lubisz grac i jak umiesz grac.A czy ma prawo istnienia na sp? jasne, ze ma tylko trzeba sie nauczyc nia grac. Proponuje ci zrobic nawet gm magery albo chociaz 60 do rzucania gate albo in vas mani.. bardzo pomocne

2. Co do hiding to najlepiej robic 8x8 na lodce .. po szczegoly looknij na moja stronke albo do covala.
3.jak masz powyzej 70 to juz rot wiec powinno rosnac .. ale niestety lekko zbugowane jest wiec mozesz miec problemy.. mozna sie sprubowac zabic podobno pomaga.
Gainy przy rocie powinienes miec nawet od krolika wiec to nie problem za slabych wrogow.
4.Z resistem do 70 zeby daciagnac jako wojownik bez magery bedziesz mial problem.
Najlepiej w ph walic fire field i biegac po nim healujac sie to powino dociagnac do jakis 50 a dalej looknij na mojej stronce :smile:
Mozesz tez sprubowac walczyc z lichami tylko musisz z deka uwazac, zeby cie za bardzo nie pojechaly.

Co do rad to hmm ciezko stwierdzic jak ci pomoc najlepiej by bylo jakbys zaczal grac z atj i daktorem.. w grugpie zawsze razniej..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 15:24 
Cytuj  
Cytuj:
ps. na tej automapie serwerowej jestam jako mod - dziekuje panu(?) inf za cieple powitanie :smile:


Infamous - na mapie inf, jest jednym z amerykanow, ktorego uczymy polskiego .. to chyba wszystko tlumaczy :razz:


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 15:25 
Cytuj  
Podkreślam: jest ROT ponad 70. Wiec loguj się ile wlezie bo tak to zajmie ci wieki trening. Loguj sie z domu, z pracy i skad tylko mozesz, walnij sobie kurczaczka mieczykiem czy innym czym chcesz, sprawdz anatomy, wyhealuj się etc. Wykorzystuj do max wzrost w ciągu dnia. Ustaw sobie budzik w nocy co cie będzie co 15 min budził i biegnij do kompa ... Upierdliwe ale potem gra się nieźle.
:grin:

A konkretnie jak znasz angielski to idz na http://boards.stratics.com/php-bin/uo/s ... &o=&fpart=

(ale uwaga to dla innych shardów a nie SP ale może sie przydać bo zasady do 70 te same)
_________________
Magus Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Magus dnia 2002-01-25 15:48 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 15:50 
Cytuj  
rofl magus :) powinno pomc ale ten rot dziala jakby chcial a nie mogl :/ ja sam robie ~6 anatomy od 70 juz niewiadomo ile bo gainow nie ma przez caly dzien zaczynaja sie gdzies ok. 2 w nocy
ja nigdy nie wykorzystalem dziennego limitu jeszcze - 2.0
ze skillami typu swords wrestle itp jest w ogole problem z tego co wiem i slabo rosna
atj moglby sie wypowiedziec bo on ostatnio robil wrestle to moze wie co i gdzie trzeba bic zeby roslo :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 16:32 
Cytuj  
Troche OT... ale chlopak sie zniecheci do UO zanim jakakolwiek postac zbuduje... Moze zbyt pesymistycznie podchodze do sprawy, ale SP to (co tak chetnie podkreslacie na kazdym kroku :grin:) "vet shard"... Czyli? Najlepiej miec juz jakie takie doswiadczenie z UO.. a im wiecej tym lepiej. Jeszcze bez ROT-a to nawet mozna bylo na SP jako totalny newbie zaczynac.. ale teraz..?

Mimo wszystko proponuje sie przeniesc (przynajmniej tymczasowo) na reg shard... czy ktokolwiek z nas zostalby w UO gdyby musial przez kilka miechow siedziec na cholernym cmentarzu..? Jest tyle miejsc do zwidzenia w Britanii... a wy go skazujecie na meczenie skilli.. gdzie? na brit cementery? w najlepszym razie City of the Dead... tylko tam go dopadna w ciagu kilku sekund i tyle... :/

To nie jest bash SP, chce po prostu zeby zostal w UO na dluzszy czas.. i tyle :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 16:49 
Cytuj  
dobre mac :/
z rot jako total newb zaczynalo sporo osob i jakos one sie nie zniechecily
idz do tramel zrob sobie jakas postac odwiedz wszystkie miejsca bez strachu ze cie ktos zabije czy okradnie stamuj mare zabij pare efreetow i skonczysz jak bank sitter mac :<
mac tak na powaznie pytam teraz - skad taki uraz do sp? miales jakas bardzo osobista przygode podczas zwiedzania dungeonow czy cos? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:09 
Cytuj  
Heh... nie mam do sp nic oprocz tego, ze nie chce mi sie meczyc skilli z rotem.. i tyle :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:17 
Cytuj  
..przeciez zaczeles grac w UO, zanim rot ponownie wszedl na SP.

Ja tu widze szukanie wymowek.

HEHE


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:23 
Cytuj  
El Modello taki template: Swords, Tacts, Anat, Heal, Resist, Magery, Hide na poczatek bedzie ok :wink:


_________________
I wish to place a trash barrel~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:29 
Cytuj  
Taa.. mialem ze 3-4 tyg zeby sobie zrobic postac i zero czasu na gre w uo :/

*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:33 
Cytuj  
Cytuj:
Mac napisał:
Troche OT... ale chlopak sie zniecheci do UO zanim jakakolwiek postac zbuduje... Moze zbyt pesymistycznie podchodze do sprawy, ale SP to (co tak chetnie podkreslacie na kazdym kroku :grin:) "vet shard"... Czyli? Najlepiej miec juz jakie takie doswiadczenie z UO.. a im wiecej tym lepiej. Jeszcze bez ROT-a to nawet mozna bylo na SP jako totalny newbie zaczynac.. ale teraz..?


Fakt ze jak zaczynalem to nie bylo RoT, no i mialem gaina np 0.3 dziennie, fajnie nie ? Pewnie ze fajnie, Kiyote mial 0.0 do 0.1 ;P
Potem poczytalem jak sie robi z RoT tamera.. no kurde krew mnie zalala ;(
IMVHO zaczynajac gre sa dwie mozliwosci
1. pakujesz ile wlezie, tluczesz PvM, 8x8 itp
jak masz wypasiona postac to zaczynasz grac.
2. Grasz! Poszwedasz sie w niebezpiecznych rejonach, zwiedzisz kurlewstfo i pare razy dostaniesz zawalu jak Cie gank dopadnie z nie nacka albo i z nacka :wink:

Osobiscie wybralem opcje #2 i czesto ludzie roili 8-0 takie oczka ze jeszcze nie mam GMa, ale za to znalem pare miejsc ktorych prawie nikt inny nie odwiedza :smile:

Hihi, pamietam jak zbieralem ksiazki.. ktos mi doradzil zebym sobie z Maze przyniosl... ;P

pozdro
newrom

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-25 17:29, Mac napisał:
Taa.. mialem ze 3-4 tyg zeby sobie zrobic postac i zero czasu na gre w uo :/


e tam, przesadzasz z tym brakiem czasu :/
Ja zaczelem sie interesowac SP jak jeszcze byl stary rot, potem jak tylko wylaczyli to zrobilem 6gm axera w 4dni sparowania non stop z Spirytem (zalaczone makro na leczenie - na zmiane afk :wink: ). Potem po dluzszym czasie przerobilem LJ na maga w 3-4dni. GM resist zrobilem na dlugo zanim wszedl rot2.


_________________
I wish to place a trash barrel~

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:49 
Cytuj  
dlaczego nie gram na siege - 10 wymowek:
1. bo mam slabe polaczenie
2. bo nie chec mi sie robic postaci w rot
3. bo nie mam czasu
4. bo moja gildia gra na [tu_wstaw_nazwe_tramiel]
5. bo bez stat loss nie ma wyzwania
6. bo tam graja sami newbiesi
7. bo sa same ganki
8. bo gra malo ludzi
9. bo sa wysokie ceny
10. bo nie lubie zaczynac od poczatku
najgorsze jest to ze te dziesiec punktow to nie tylko moj wymysl :) a prawdziwy powod to - na sp nie ma ucieczki do tramiel :<

btw mac co do postaci - miales okolo 9 miesiecy na zrobienie postaci nie 3-4 tygodnie bo wlasnie 9-10 miesiecy nie bylo rot
chociaz zbyt dlugo wczesniej nie gralem zaloze sie ze byl to najgorszy okres dla sp bo nalazly sie w tym czasie hordy leniwych graczy ktorych nie stac bylo na odrobine wysilku jak jeszcze dzialal rot z nastawieniem - zownuje tych pierdolonych newbiesow co mysla ze sa fajni jak pkuja bez stat loss - z imionami typu SATAN albo MaNiAc KiLLeR ktore mi lekko powiedziawszy nie odpowiadaja
kthx

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-01-25 17:56 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:01 
Cytuj  
konrador - lmao :/


Posty: 29
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:17 
Cytuj  
Mac... rot jak to woli chyba :) mi nie przeszkadza... zadnego specjalnego meczenia sie ze skilami... nie mowiac juz o resist czy innych... tylko ze ten czas... no ale...
do wyzszych postow to do wrestling czy innych skili walki to niewiele pomoge... moze tyle ze w rot juz bedac nie wystarczy uderzyc kurczaka :) zalezy to od poziomu stworka... mi nie zalezalo to bilem misia na poczatku :) ale pozniej juz prawie nie roslo... w rot tez nie... mozna go bylo bic i nic... w poblizu byl lizardman czy ogre i na nich juz po pierwszym ciosie gain... no i tyle ze na nastepny trzeba czekac 20 minut
a doba na statsy i skille dla nas zaczyna sie o 1 w nocy... statsy rosna spokojnie bez problemu... ale skille tak sa troche zbugowane... czasami nie chce podrosnac ale jakos po chwili zawsze sie uda... i mozna te 3.6 na dobe podniesc bez problemu... pewnie do 80 bo pozniej mniej

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:18 
Cytuj  
eh mac ale ja prosilem o tresciwa odpowiedz :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:48 
Cytuj  
1. polaczenie ujdzie
2. fakt
3. coraz mniej czasu...
4. lol
5. co..? :/
6. nie mam nic przeciwko graczom sp
7. nie
8. mam to gdzies
9. patrz pkt 8
10. nie mam nic przeciwko..

a prawdziwy powod to - na sp nie ma ucieczki do tramiel

Heh.. zaczynamy od poczatku?

btw mac co do postaci - miales okolo 9 miesiecy na zrobienie postaci nie 3-4 tygodnie bo wlasnie 9-10 miesiecy nie bylo rot

Otoz sp zainteresowalem sie jakies 2 miesiace przed powrotem rotu... tyle ze przez pierwszy miesiac bylem przekonany ze rot caly czas dziala (super update'owane stronki osi i stratics :/ )

Potem dowiedzialem sie ze rotu nie ma (od Ferga?) tyle ze okazalo sie ze nie mam czasu na uo :sad: Rot wlaczyli miesiac pozniej...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 19:41 
Cytuj  
aha i dlatego ze tobie sie nie chcesz innym tez ma sie nie chce i maja sobie wykrzywiac pojecie o uo grajac w tramiel ? ehh

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 19:45 
Cytuj  
Kazdy gra gdzie chce... zaden problem heh..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.