mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:07 
Cytuj  
schemat

Klasa : Wojownik//Mnich
Atrybuty : Swordsmith, Strenght i Healing
Skille : skill1,skill2,skill3,skill4,skill5,skill6,skill7,skill8

Komentarz

Uwazam ze ten build jest dobry poniewaz...
----------------------------------------------------
chcialbym zeby tak mniejwiecej wygladaly posty, 1 post na 1 build - dziekuje.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 07:44 
Cytuj  
Uwazam ze W/Mo jest do dupy, postac dla tych ktorzy ida na latwizne,
na poczatku nawet niezle sie spisuje na pvp ale na wyzszych lvl to ciocia.

Moj build:

Me/N - obecnie 11 lvl
fast casting
illusion magic
blood magic
curses

skille: backfire, conjure feast, soul barbs, life siphon, vampiric gaze & touch, faintheartedness, rez signet

Komentarz
Wczesniej mialem Me/Mo ale nie polecam bo sie czlowiek rozprasza leczac innych
dobry na PVE
wymiata na PVP
i niech wojki nie mysla ze to oni odwalaja cala robote


Posty: 12
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:38 
Cytuj  
Zgadzam sie z robertosem.

Mój Build:


N/Me
Soul Reaping
Domination Magic
Curses

Skile:Insidious Parasite,Parasitic Bond,Soul Barbs,Mark of Pain,Shatter Hex,Energy Burn,Backfire,Power Spike, i moj ulubiony ->westrell worry( w poloczeniu z Soul barbs daje naprawde ladnego kopa).


Komentarz:
Bardzo przyjemnie mi sie nim gra na Pve ale juz jest full wypas na PvP (szczególnie madzy srają w gacie :) )

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 13:10 
Cytuj  
Ten soul reaping zupelnie nieprzydatny na pvp, polecam blood magic w jego miejsce


Posty: 12
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 13:39 
Cytuj  
W moim buildzie nie potrzebna jest mi jeszcze 1 szkoly ( Blood) gdyz mój dmg powstaje głównie z klotw

I teraz patrz:

puszczam soul barbs i bombarduje przeciwnika resztom klotw w najwiekszej mieze jest to Westrell Worry.

Westrell worry zadaje naprawde dobry dmg ,jego czas zucania wynosi1/4 secoundy ,a czas ladowania to 1 s.Wiec po co mi jeszce jedna magia np:blood ,skoro klotwy dajom se w zupelnosci rade ,a mana spada naprawde szybko .Nie potrzeba w tym buldzie blood bo co z tego jak bede mial wiecej magii skoro po chwili skonczy mi sie mana ,a Soul reaping zawsze cos tam uzupelni.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:04 
Cytuj  
ale musisz miec skille do leczenia, a vampiric touch (5-6 poz blood) wyssysa okolo 50 hp z przeciwnika i daje go tobie. Zreszta zobaczysz pozniej na poziomie 15+ ze mialem racje, nei sama klatwa czlowiek zyje.

Sprawdz sobie taka kompbinacje (u mnie tak jest):
soul barbs, conjure phantasm, life siphon, faintheartedness - 60 dmg z soul barbs 3 x 20, a pozniej degeneracja zycia -9 przez min 10 sekund, nikt nie daje rady z czyms takim.

moj build (11lvl) :
illusion magic 7
blood magic 6
curses 5


Posty: 12
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:17 
Cytuj  
jako skilla leczniczego uzywam Parasitic Bond które skutecznie uzdrawia mi hp.

Mozemy tak dyskutowac co jest lepsze a co gorsze ale wdg. mnie oba Buildy są dobre to zalezy jak kto lubi grac 8)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:44 
Cytuj  
Robertos mam bardzo podobny build, Me/N, wiekszosc idzie w Illusion i mysle, ze dam tez klatwy, blood magic jest przydatny, ale imho raczej sie w walkach GvG, a ja nie na to glownie nastwiam.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 12
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 23:00 
Cytuj  
robertos napisał(a):
ale musisz miec skille do leczenia, a vampiric touch (5-6 poz blood) wyssysa okolo 50 hp z przeciwnika i daje go tobie. Zreszta zobaczysz pozniej na poziomie 15+ ze mialem racje, nei sama klatwa czlowiek zyje.

Sprawdz sobie taka kompbinacje (u mnie tak jest):
soul barbs, conjure phantasm, life siphon, faintheartedness - 60 dmg z soul barbs 3 x 20, a pozniej degeneracja zycia -9 przez min 10 sekund, nikt nie daje rady z czyms takim.

moj build (11lvl) :
illusion magic 7
blood magic 6
curses 5




Heh ok robertos wlasnie testuje twuj buldzik


Posty: 12
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:26 
Cytuj  
Sprawdzilem ten buldzik na pvp i powiem szczeze nie jest zle.

Jest tylko maly problem jak gram przeciw monkom bo ten deregen hp jest na nich kiepski skoro on i tak zaraz pusci uzdrowienie i regeneracje hp.
Dlatego trza ten build jakos udoskonalic. Moze jakies podpowiedzi??

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 13:19 
Cytuj  
ten zestaw puszczasz na jedna postac, ja mam teraz - 10 degeneracja i to jest max, na monkow tylko backfire, nie musisz miec domination, ja nie mam nic, a backfire skutecznie zniecheca do wszelkich dzialan

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 15:29 
Cytuj  
Robertos, co ty kurwa wiesz o W/Mo, to jest perelka solo dochodzi do sanctuary 2 dzien nim gram i mam 14 lvl, caly czas soluje. W/Mo to jest totalny ownage w 2 dni udalo mi sie zarobic na tarcze 16 def 38 hp -3 dmg i dragon sworda 15-22 +11% dmg, lyso ? O.o, poprostu nie zniechecaj ludzi :P.
na pvp tez wymiata, widzialem w/mo lvl 20 (total lvl mial 34) wymiatal caly czas, okolo 100 dmg ze skilla, 40 hp normalne ataki :)


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 16:47 
Cytuj  
to wiem o w/mo ze dla leni

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 08:30 
Cytuj  
CowzAreNotDead napisał(a):
na pvp tez wymiata, widzialem w/mo lvl 20 (total lvl mial 34) wymiatal caly czas, okolo 100 dmg ze skilla, 40 hp normalne ataki :)


100 dmg ze skilla na lvl 20?
Moze niedlugo w to gram ale takich to ja spotykam na shiverpeak arenie, i maja 13-14 level o_o

Zawsze staram sie zostawic W/Mo na koniec, nie jest lepszy niz zwykly warrior w zaden sposob - dopoki nie zacznie mu spadac hp.
Wiec tak naprawde to dopoki sobie bije to mam go gdzies, twardsi na pvp sa np W/Ne albo W/Me, bo wspomagaja swoj damage np hexami...
Zreszta kazda postac z monkiem jako second jest dobra do solowania, tez mi odkrycie :]


robertos napisał(a):
a backfire skutecznie zniecheca do wszelkich dzialan


Mnie nie zniecheca, mam 300% hp regen z aura of restoration, rzucam nuke za 15 many, potem ether feast. Nie odczuwam backfire prawie wcale, za to wkurwiam mesmera :]


moj build:

E/Me14

3 inspiration magic
7 energy storage
8 water magic

ice spear
blurred vision
ice prison
drain enchantment
ether feast
physical resistance
aura of restoration
res signet

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 20:30 
Cytuj  
e tam ssiesz ;), wez pierdolnij w air ele magic :D, kolega z gildi uderzyl chain lightingiem za 327 dmg, a do tego air ma armor pirsing, wiec warto XD


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 20:50 
Cytuj  
Me/N

Illusion Magic, Blood Magic, Fast Casting

Tak sobie poki co rozstawiam punkty, w fast casting bardzo malo, tylko to co zostanie tam dam. Glownie w illusion, degenreacje lacze z life syphon i niezle zycie schodzi -7, daje sobie tez blood reneval i mam potezna regeneracje +5.
Problem jest gdy jest wielu przeciwnikow i wtedy mi energii nie starcza, dlatego mam zamiar dawac w armora do energy recovery i bonus armor while casting. Glownie bede castowal, wiec ciagle bede mial sporo bonus armora, energia bedzie mi szybko rosnac dzieki czemu nie bede musial czekac na regeneracje dzieki czemu nie ebde tracil dodatkowe armora.
Tak to mniej wiecej wyglada ;]

W sumie to jeszcze malo wiem, mam dopiero 9lv i dopiero co przeszedlem 2 lata pozniej w fabule (kupilem gre w piatek ale wyjechalem i dopiero wczoraj wrocilem).


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 23:14 
Cytuj  
CowzAreNotDead napisał(a):
e tam ssiesz ;), wez pierdolnij w air ele magic :D, kolega z gildi uderzyl chain lightingiem za 327 dmg, a do tego air ma armor pirsing, wiec warto XD


za to na water nikt nie nosi zbroi.
Poza tym ta postac to full support, teraz mam lvl 15 i troche sie zmienilo, ale dalej jest do wkurzania warriorow. dziala fajnie ;]

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 08:49 
Cytuj  
O przepraszam, nie ma czegos takiego jak zbroja na wode/ogien/ziemie/powietrze, jest armor vs fizyczne i armor vs elementalne,
a co do samej ochrony to zbroja rangera daje mu OGROMNA premie do obrony vs ele (jak zalozylem rangera kazda czesc jego poczatkowej zbroji miala +30def vs ele). W kazdym razie woda to nie jest zly pomysl, poniewaz spowolnienie dobrze dziala na wszystkich (wojak cie nie dogoni/nie ucieknie, mag nie ucieknie, ranger nie dogoni ;) )


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 08:50 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Me/N

Illusion Magic, Blood Magic, Fast Casting

Tak sobie poki co rozstawiam punkty, w fast casting bardzo malo, tylko to co zostanie tam dam. Glownie w illusion, degenreacje lacze z life syphon i niezle zycie schodzi -7, daje sobie tez blood reneval i mam potezna regeneracje +5.
Problem jest gdy jest wielu przeciwnikow i wtedy mi energii nie starcza, dlatego mam zamiar dawac w armora do energy recovery i bonus armor while casting. Glownie bede castowal, wiec ciagle bede mial sporo bonus armora, energia bedzie mi szybko rosnac dzieki czemu nie bede musial czekac na regeneracje dzieki czemu nie ebde tracil dodatkowe armora.
Tak to mniej wiecej wyglada ;]

W sumie to jeszcze malo wiem, mam dopiero 9lv i dopiero co przeszedlem 2 lata pozniej w fabule (kupilem gre w piatek ale wyjechalem i dopiero wczoraj wrocilem).


jaki masz nick w grze ?


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 09:28 
Cytuj  
nick: Quetzacotl Gathol

Jeszcze co do mojego builda, mysle, ze w PvP, jak tam mamy do rozdania 200 pkt, to dam 12 lv Illusion +3 illusion z armora, 10 lv blood magic i 8lv fast casting +3 z jakiegos armora, do tego zostaja mi jeszcze miejsca na jakies dwa superior vigor, czyli +100 hp, to mi zniweuje troche strate z superior illusion do -50 hp.
Czyli jak bedzie to wygladac tak 15lv illusion, 11lv fast casting i 10lv blood magic i -50hp. No ale to tylko plany, zobaczymy.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.