mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 16:04 
 
Moby7777: tak bardzo ci sie niepodoba DZ a jednak na nim grasz. Hmm dziwne troche nieuwazasz?
A co do stronniczosci to tak, jestesmy stronniczy, jeden GM drugiego bedzie bronil :)

*

Posty: 79
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 19:01 
 

*

Posty: 79
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 19:05 
 
"DZ jeszcze nie sprawdzalem... wyslalem zgloszenie."

Malcolm --> Po pierwsze to u Was nie gram... chcialem sprawdzic. Po drugie nie powiedzialem ze mi sie nie podoba... Po trzecie to jesli to co przeczytalem (wypowiedz jakiegos goscia ktory chcial zostac PK i kilka razy oberwalo mu sie za to z obnizeniem skilli wlacznie) jest prawda to cos w tej stronniczosci jest... w kazdym razie uzylem tego argumentu niepotrzebnie i za to przepraszam.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 20:28 
 
Cytuj:
2001-12-01 22:44, Moby7777 napisał:
Ja gram glownie na CL... probowalem grac na SC... stworzylem postac. Wybieram Minoc na moje miasto startowe... a tu co? Wyladowalem w Yew...


Ciekawe, ani Page od Ciebie nie bylo, ani nie slyszalem o podobnych wypadkach hmmm bardzo ciekawe... baaardzo... zwlaszcza ze kolo Yev jest dosc duze zaludnienie. chocby lesnymi zwierzatkami, ale zdazaja sie i lepsze atrakcje.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 09:01 
 
Hmm... ja bym bardzo prosil nie porownywac mnie do ksiazki... stronic nie mam... O!:) I tak was wszystkich koffam... Jedynym wyjatkiem sa idioci, ktorzy nie slyszeli od mamy nigdy wyjasnienia slowa kultura... a od tego trzeba zaczac podboj tego swiata... Ogolnie nie wiem o co chodzi mi w tym poscie, ale jest git:) hyhyhy... cmokusie:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.