mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 20:43 
 
Słyszałem pogłoski o rzekomych pracach nad dodatkiem do GW. Czy to prawda? Jeśli tak to może ktoś wie trochę więcej na jego temat, np. co nowego wniesie i jaka ew. byłaby jego cena?

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 21:14 
 
właśnie najwazniejsza jest cena i czy bedzie sie dało grać bez dodatku bo nie stać mnie na co pare miechow kupowac nowy dodatek...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 21:51 
 
1000 razy bylo mowione, ze bedzie sie dalo grac bez dodatku... Wychodzic mialy co 6-9 miesiecy. Co do ceny pewien nie jestem, ale pewnie bedzie to cena rzedu 1/2 wersji podstawowej.

Co do nowosci to swego czasu cos tam ci z Areny pisali, ze oprocz nowych terenow, skilli, moga pojawic sie nowe rasy postaci i moze nowe profesje. No ale to byly takie luzne informacje, jeszcze przed premiera podstawki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 23:11 
 
Ceny dodatkow maja byc takie same jak retaila. Ot taki zastepnik abonamentu. A grac bez dodatkow? Da sie, bez nowych skilli, nowych itemow, bez wstepu na nowe tereny.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 00:51 
 
ByQ`u oni Cie tu dyskryminuja na tym forum, lol


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 05:42 
 
moze chociaz cena odsieje troche gowniazerii z gry :)
moze zamiast kupowac dodatek beda woleli kupic inna gre - oby :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 07:19 
 
a ja bym chcial zeby scena GW sie rozrosla


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 07:25 
 
Ja tam najbardziej lubie wojownikow na arenie ktory nie ida ze mna na wysoki teren tylko atakuja 1v4 :roll:

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:13 
 
Soulless napisał(a):
moze chociaz cena odsieje troche gowniazerii z gry :)
moze zamiast kupowac dodatek beda woleli kupic inna gre - oby :D

Co do gownazerii w grze, to z wieksza iloscia takich osobnikow spotykam sie o dziwo w WoW. W GW jak dotad nie zetknalem sie dzieki Bogu.


Posty: 11
Dołączył(a): 7.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:46 
 
Soulless napisał(a):
moze chociaz cena odsieje troche gowniazerii z gry :)
moze zamiast kupowac dodatek beda woleli kupic inna gre - oby :D


i tu sie z kolegą zgodze ;) raz jedyny ;) dla mnie dodatek moze kosztować 200 - wtedy bedzie git ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:47 
 
W kazdej grze mozna spotkac :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:24 
 
hmmm... co do gowniarzerni to w WoWie było wiecej takich dzieci ktore lubiły sobie pozabijać moby i powkurzać graczy... tutaj jak dotąd nie spotkałem sie... najwiecej polakow ( tak mi sie zdaje ) to ludzie w przedziale wiekowym od 14 do 20 lat ... a co do dodatku to im mniej bedize kosztować tym lepiej :P

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:19 
 
ja mam tsynascie i pool, lol
tak szczerze to jeszcze kolo Ascalonu sie palentaja rozne dziwne, potem juz znikaja, lol, czyzby za gleboka gra?


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:05 
 
taka gównażeria to z reguły postaci nie zrobi nawet do 15 lvl, bo za długo... woli mieć te 4 (zapewne jeszcze w newbie area) na jakimś 9 i szpanować... :P


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 00:29 
 
fredi napisał(a):
... a co do dodatku to im mniej bedize kosztować tym lepiej :P


w 100% sie zgadzam 1/2 ceny orginalu to jeszcze ujdzie choc i tak drogo (ja jestem biedny student i wydac naraz tyle kasy na cos to az serce boli)

a co do gowniarzeri to tu wychodzi niesamowity plus instance - zbieram ekipe wchodze w teren i cisza spokuj zadnych irytujacych gamoniow

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 08:57 
 
"Gówniarstwo" miektórych graczy nie zależy chyba od wieku. Nie mam jeszcze GW(początek sierpnia :D ) , ale jak mogłem się zorientować grając w inne gry Online, to gówniarzem można nazwać tesh ludzi dobrze po 20. To fakt że zdarzaja się bardzo rzadko , lecz jednak istnieją. Ludzie którzy zwyzywają Cie tylko dlatego że mash gorszy ekwipuynek , albo że troszke spóźnish się na wykonywanie jakiegoś questu.Tacy najbardziej mnie wnrwiają.

PS. Mój post miałbyć jak najbardziej obraźliwy dla wszystkich idotów którzy nie umieją grać i się tym chwalą. :]


Co do ceny dodatku to wolałbym żeby jednak kosztował jakieś 20-50 zł. Bo jednak o iloe się orientuje to w GW gówniarstwo będzie tępione przez całe Gildie. (Bo nikt nie lubi gówniarzy , nawet oni sami siebie nie lubią)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 12:48 
 
Mnie śmieszą ludzie (ale to naprawdę smieszą) którzy mówią: (mówią to zaślepieni maniacy wow którzy niechcą żadnej innej gry online bo "oni" płaca abonament i ich gra jest najlepsza) no ale wracając do tematu... którzy mówią:
-Zasypią was darmowymi dodatkami to dopiero będziecie mieli !
Moim zdaniem wole kupić dodatek co kilka miesięcy i mieć duuuużo zmian niż płacić co miesiąc 50zł i mieć kilka małych poprawek :P mam nadzieje ,że dodatek się niedługo pojawi....


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 12:50 
 
Co do ceny dodatku to wolałbym żeby jednak kosztował jakieś 20-50 zł.

Pomarzyc sobie mozna... Tak naprawde nikt dokladnie nie wie, ile dodatki beda kosztowac. Mozna sie na razie co najwyzej domyslac.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 12:59 
 
valed napisał(a):
Mnie śmieszą ludzie (ale to naprawdę smieszą) którzy mówią: (mówią to zaślepieni maniacy wow którzy niechcą żadnej innej gry online bo "oni" płaca abonament i ich gra jest najlepsza) no ale wracając do tematu... którzy mówią:
-Zasypią was darmowymi dodatkami to dopiero będziecie mieli !
Moim zdaniem wole kupić dodatek co kilka miesięcy i mieć duuuużo zmian niż płacić co miesiąc 50zł i mieć kilka małych poprawek :P mam nadzieje ,że dodatek się niedługo pojawi....

Nie badz stronniczy. Znam maniakow GW, ktorzy twierdza, ze to wlasnie ich gra jest najlpesza pod sloncem. Dodatki raczej beda ukazywac sie zadko. A to o czym mowisz, ze niby co misiac za 50 zeta to raczej chodzi o patche-a to zupelnie co innego.
Osobiscie chcialbym zeby w dodatku do GW pojawily sie jednak nowe rasy, profesje i krainy.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 13:02 
 
Oh... rzeczywiście trochę przesadziłem :(
Ale trochę mnie poniosło :)
Ale czy niemam trochę racji? Mam.... niestety :(


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.