mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 23:38 
Cytuj  
moze zrobie taki topic z moimi pytaniami bo co jakis czas mam nowe pytania



nie dawno mialem przyjemnosc grac z W/Mo z taka zbroja ze go we 4 nie zabili wlasciwie to w 1 vs 1 nie mogli mu ani jednego dmg zadac 80 armor niezly a mail 15 lvl

i mam pytanie gdzie jest drakonars forge? (powiedzial ze tam ja zdobyl to jestem ciekawy jak to daleko i czy mam szanse tam sie dostac)

z gory thx za odpowiedz

pozdrawiam

P.S. bede edytowal tego posta jak bede mail jakies pytanie :)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 02:30 
Cytuj  
droknars forge jest na samym dole gor (tych co sa na srodku mapy) . Moze probowac zlapac team ktory bedzie biegl z Frozen gate albo beacon's perch , ale z reguly ludzie chca okolo 2-4k za doprowadzenie . Drugie wyjsice to zrobic Ascension jak najszybciej poniewaz kolejna misja za ascension prowadzi wlasnie do Droknar's forge .

Ja za to mam inne pytanie do ludzi ktorzy sa juz zaawansowani :P Ostatnio bylem w druzynie 3 osobowej z Mo/N w Underworld i chlopaczek robil za Tanka. Co lepsze , tankowal 4-5 mobow na raz i nawet nie byly mu w stanie sciagnac 1/3 HP .. Nie chcial powiedziec jak to robil , jedyne co zauwazylem to to ze zanim zaczol tankowac to szedl zginac 2 razy zeby miec DP 30%. W ten oto sposob w druzynie 3 osobowej (ja jako ele + jeszcze jeden ele + ten monk tank ) zrobilismy polowe UW zanim mnie nie wywalilo :/ .. Jak ktos ma jakies pomysly jak on to robil to chetnie poczytam :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 10:07 
Cytuj  
raz tylko widziałem gościa na tournament postacią PvP, który jechał te wszystkie początkowe duchy jak chciał :P W/Mo był... Wszyscy zginęli, a on dalej je nawalał, co jakis czas respa dawał komuś :)... nigdy nie zostało mu nawet 1/3 hp.. zawsze miał więcej :P po prostu typ był pr0 :) gra po kilkanaście h dziennie to już wie co i jak... zna ich słabe strony :]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 13:17 
Cytuj  
niewieze zeby to byly jakies slabe strony :P sadze ze to jest jakis trik :P tylko jak sie dowiedziec jaki oto jest pytanie ? :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 20:29 
Cytuj  
Małe pytanko, jeśli gildia chce dołączyć do rankingu na stronie AN to musi mieć gh?


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 01:33 
Cytuj  
EDIT jzu wykonalem quest o ktorego pytalem (hehe skasowalem wiadomosc:P)

to mam takie moze i bardzo glupie pytanei skad wziasc upgrady do broni? :P

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 02:32 
Cytuj  
Moze nie glupie, ale juz wczesniej zadane na tym forum i to nie tak dawno...

viewtopic.php?t=14270


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 23:18 
Cytuj  
to z tego co tam wyczytalem wydaje mi sie ze z broni takiej z dodatkami mozna exspertem wyciagnac upgrady i dac je innym bronia tak?

probowalem na roznych ale narazie z zadnej mi sie nei udalo wyciagnac czy moze to nie jest tak? -__-'

jeszcze poprobuje popatrze :P

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 01:15 
Cytuj  
jeśli grasz od niedawna to jak zidentyfiukujesz broń pojawi się takie coś co poinformuje Cię o "item unlocked". Wtedy (jeśli chcesz) bierzesz go expert salvage kitem i po sprawie. Później jeśli kiedykolwiek trafisz na identyczną broń musisz już pamiętać, że z tego można upgrade wyciągnąć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.