mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:17 
Cytuj  
Qmpel namawia mnie na kupno GW ale ja mam watpliwosci.....Czemu???Otoz slyszalem ze wykokanie glownego scenariusza ot okolo 100 godzin gry...nie jest to az tak duzo na ten typ gry(chociaz to nie mmorpg ale corpg..).Przypuscmy ze juz bede mial ten 20 lvl i co dalej???Jest sens grac ta postacia??Bo robienie w kolko nowej postaci jakos mnie nie fascynuje...Wogule 20 lvl to bardzo malo.Po przeciez po pewnym czasie PvP tez sie nudzi...Aha i chcialbym sie dowiedziec jak wygladaja questy w GW(czy sa to tylko questy na zasadzie zabil 10 pajakow czy cos bardziej wymagajacego).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:20 
Cytuj  
IMHo ta gra jest w 90% do PvP, a fabula to taki trening przed tym. Jesli nie lubisz PvP to nie dla Ciebie, ja ta gre kupilem dla PvP i sie nie zawiodlem, jest po prostu swietne. Jest teraz 15:24, nie spie od jakiejs 17 wczoraj, zgagdnij co robilem? Tłukłem na Team Arena ;D


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:49 
Cytuj  
Ale jak dlugo mozna tak prac sie PvP na arenach????Ma sie ciagle postac na 20lvl i ona tak stoi w miejscu nie rozwijajac sie..Nie staje sie to nudne po pewnym czasie????Majac ciagle te same 8 umiejetnosci???


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:51 
Cytuj  
PvE w GW jest właściwie tylko po to, aby oswoić się z postacią, odblokować skille, runy, upgrady do broni. Być może kogoś tak jak mnie, zaciekawi fabuła gry, ale uprzedzam - robienie tych samych questów, drugą postacią może wydać się bardzo nudne. Kupując GW masz gwarancję na dużo emocji i radości. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to gra, w której masz wszystko od razu. Nie wystarczy kiwnąć palcem. Aby coś osiągnąć trzeba myśleć, ćwiczyć. Nie jest to gra, w której liczy się ekwipunek albo lvl. Tutaj liczy się doświadczenie i ciężka praca, włożona w Twoją postać. To chyba wszystko ;) Szczerze polecam i zachęcam do kupna :P

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 16:48 
Cytuj  
Ale jak dlugo mozna tak prac sie PvP na arenach???? (...) Nie staje sie to nudne po pewnym czasie????

Ale jak dlugo mozna tluc te levelki na potworkach???? Nie staje sie to nudne po pewnym czasie????

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 17:00 
Cytuj  
Mi sie jak na razie milo gra, nie znudzilem sie jak na razie, a to sztuka dla MMORPG bez abonamentu bo takie zazwyczaj szybko mnie nudzily. Czasami wpadam do gry i ide tylko w gory czy pod wodospad, by popatrzec sobie na fajna grafe :) I zadania tez sa fajne, nie chodzi tylko o "wykoncz", czasem trzeba cos przyniesc, z kims pogoadac, cos zalatwic.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 18:09 
Cytuj  
Chodzi mi o to ile mozna grac w GW 250 h????no bo przeciez jak pierzesz sie ciagle na arenie to ile tak mozna??? 100h???Chodzi mi ogolnie o to na ile oceniacie zywotnosc GW.Ja aktualnie gram w dragon raja.Moim zdaniem narazie w darmowych mmorpg najlepszy.Jak znudzi ci sie bicie moobow to idziesz na arenke.Jak ci sie to znudzi to cwiczysz joba.Jak nie to idziesz na snow war.Co dzien jest jakis event no i wojna(wszyscy gracze przeciez sobie).Dr nie znudzilo mi sie ale ja potrzebuje powiewu nowosci.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 18:30 
Cytuj  
100 h obejmuje główne questy, a po za tym są też questy poboczne, co więcej w GW są takie jakby instance z WoWa, czyli misje do których możesz zawsze wracać, a co do różnorodności questów, to wierz mi że lepszych nie znajdziesz, nie ma takich jak w WoWie gdzie musisz zabic 10 tamtego, przynieśc 5 tego, tutaj jest inaczej i w sumie gra się miło.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 01:25 
Cytuj  
ja w pvp moge grac non stop, a w fabule zacialem sie przy elonie i nie chce mi sie dalej isc od tygodnia bo mnie nudzi.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 11:38 
Cytuj  
pvp gra sie tak jak w kazde pvp - jesli je lubisz to grasz i 1000h
a jak ludzie graja w qwaki, cs, bf to ile? 100h? nie ale po pol roku i dluzej

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 15:19 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
pvp gra sie tak jak w kazde pvp - jesli je lubisz to grasz i 1000h
a jak ludzie graja w qwaki, cs, bf to ile? 100h? nie ale po pol roku i dluzej


Tu sie z toba zgodze, ja np. gralem w ET ponad roczek (prawie codziennie po kilka godzin) :) .


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 18:54 
Cytuj  
Co do PvE trzeba jednak nadmienić, iż fabuła jest ciekawa. Dobrze zgrana, questy są interesujące, misje rożnorodne. Ja gram swoją postacię na PvE już ponad 250h i jeszcze mi się nie znudziło ;)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 09:52 
Cytuj  
Zaboleq - jeżeli dobrze kojarzę to ty jesteś ten koleś, który dostał ode mnie friend keya do bety GW. Jeżeli beta cię nie przekonała to dlaczego ma zrobić to kumpel? Jeśli interesuje cie tylko zmudne grindowanie dla coraz większego levelu to odpuść sobie tą gierkę. Jeżeli lubisz fajną fabułę i ciekawe questy/misje to zagraj PvE. Jeżeli lubisz naparzankę z innymi graczami (również z jakąś tam historią) to grasz PvP (liczy się taktyka i pomysł na builda postaci a nie sam fakt, że siedzisz 24/7 w grze i masz 1000000 lvl) Ta gra jest z załozenia inna niż większość znanych ci mmorpg. I tu wracam do początku mojego posta. Czy BWE nie pokazało ci choć troszkę o co chodzi w tej grze?


_________________
Pozdrawiam
Greg

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:31 
Cytuj  
Ja w tą bete grałem niestety jakieś 1,5 h:( gdyż miałem wtedy bardzo słabą karte graficzna.NIedosc ze wygladalo tragicznie to jeszcze gorzej chodziło:P.Więc wrażen z bety nie mam praktycznie żdanych


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:38 
Cytuj  
Więc napiszę Ci dużymi literami. Moim zadniem (i wielu z tego forum) naprawdę WARTO.


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 13:51 
Cytuj  
Ja tam mam ta gre miesiac gram 200h i jeszcze mi 1 misja i 6 bonusow zostalo ale ja zagladam w kazdy kat i na samym polowaniu na elity zeszlo mi mnostwo czasu. Fabula i cale PvE jest bardzo fajne chodz czasme henche doprowadzaj Cie do bialej goraczki ;-p

a co do PvP to jest dopiero zabawa zwlaszcza GvG kiedy to nie tylko bijesz sie dla bicia ale takze dla rankingu gildi - a tak jedna rozgrywka GvG moze i godzine nawet trwac moze tez 3 minuty jak sie trafi na jakis leszczy lub na takich co leszczami zdecydowni nei sa ;-p (ogulnie przecietna walka to 15-20min)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 17:15 
Cytuj  
Mi się ta gra podoba :) Ale troche się na niej zawiodłem...
PvE to niestety... zwykła sieczka :) Dopiero pod koniec wymagana jest odroina taktyki. A co do pvp... jest świetne xD. Ale...Gra jest dobra. Ale niejest spełnieniem moich mażen. Np: na pustyniach masz 8cm górke... ( i niejst strona... tylko lekko stroma) Chcesz sobie zejść... A tu klapa :( Niewidzialna ściana :har: . I trzeba obłazić pół planszy. Własnie dlatego ta gra mi aż tak nieprzypadła do gustu... To i KOMPLETNY BRAK KLIMATU U LUDZI :).

PS: chce ktoś kupić konto z 20lvl charem :? :P


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 18:50 
Cytuj  
Valed Ty lumpie masz z namim grac o.O jak chcesz sie pozbyc konta to moze od razu opusc gildie, zebysmy mieli czas znalesc zastepstwo co?

A te niewidzialne sciany sa wlasnie po to, zeby nie bylo jakichs bugow, typu 'zaklinowalem sie'.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2005, 19:06 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Valed Ty lumpie masz z namim grac o.O jak chcesz sie pozbyc konta to moze od razu opusc gildie, zebysmy mieli czas znalesc zastepstwo co?

A te niewidzialne sciany sa wlasnie po to, zeby nie bylo jakichs bugow, typu 'zaklinowalem sie'.



Hm... może masz rację :?. Myślę ,że niezagrzeje w GW dłużej niż miesiąc... Rozumiem ,że gildia "Mnemonic Sports" stara się mieć stały team ,który się rozumie i będzie grał ze sobą b. długo... Niemogę tego zapewnić... Niemoge zapewnić cię ,że niesprzedam konta :). A więc. lepiej będzie jak odejde :( . Spokojnie :P Spotkamy się jeszcze wiele razy :P (chyba :P).


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 01:41 
Cytuj  
Pytanko.O co chodzi z tym starym i nowym Ascalonem.Jakie sa roznice??No i u kogo sie mozna skili uczyc:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.