mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:19 
Cytuj  
Witam wszystkich forumowiczow gry gw. Dostalem niedawno gre i szukam porady jak sie odnalesc , gracza ktury wprowadzi mnie w ten wielki swiat tyrii i byc moze poleci jakas gildie albo postac ktura najlepiej grac.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 15:27 
Cytuj  
...

Dobra napiszę coś ;).

Ktury? Czy może który?
Jak to sobie wyobrażasz? Będe z tobą łaził po tyrri i pokazywał paluszkiem "to jest konik ,a to jest dwuręczny młot?". A postać łatwo wybrac... wejdz sobie na www.guildwars.org.pl Pozcytaj trochę itp...


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 17:12 
Cytuj  
Nikt Ci raczej nie pomoże dopóki nie wyjdziesz z Pre-Searing. Sam sobie bardzo łatwo tam poradziłem, korzystając tylko z guidebook z grą... polecam przejrzeć polskie strony dotyczące GW. Linki są w dziale linki na tym forum....


Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:12 
Cytuj  
jak masz cos takiego pisac to niepisz wogule bo to mi nieulatwia gry ja chcialem rady a nie sarkazmu co do linkow to za duzo zachodu


Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:12 
Cytuj  
koniec dyskusji

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 20:10 
Cytuj  
BT napisał(a):
jak masz cos takiego pisac to niepisz wogule bo to mi nieulatwia gry ja chcialem rady a nie sarkazmu co do linkow to za duzo zachodu

za to dla innych nie jest za duzym zachodem spedzenie z Toba 10h i tlumaczenie ci rzeczy, ktore sam mozesz rozgryzc w tym samym czasie. Dla Ciebie za to widze, ze za duzym zachodem jest tez nauczenie sie podstaw podstaw podstaw ortografii... Chociaz wysil sie następnym razem na jakies kropki, przecinki czy wielkie litery, by ulatwic ludziom czytanie Twojego posta. Eh :-?

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 21:37 
Cytuj  
BT napisał(a):
Witam wszystkich forumowiczow gry gw. Dostalem niedawno gre i szukam porady jak sie odnalesc , gracza ktury wprowadzi mnie w ten wielki swiat tyrii i byc moze poleci jakas gildie albo postac ktura najlepiej grac.

Heh...nie rozumiem czy to Twoja ignorancja czy tez totalne lenistwo, ze nie chce Ci sie przejzec wpierw forum. Stawiam na to drugie, skoro piszesz "za duzo zachodu". Gdybys tak uczynil napewno znalazl bys odpowiedzi na dreczace Cie pytania, a tak zostajesz poprostu zasypany postami podobnymi do mojego.
AMEN.

Ps. orty pomijam milczeniem


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:21 
Cytuj  
Ehh oprocz tego że już zaczynaja sie tyry :P powiem tylko jedno jak : "za duzo zachodu" to nie graj w ta gre. Ja pierwsze 3-4 dni spedzilem czytajac fora, poradniki, buildy i rozkminiajac gre. Czytalem kazdy opis przedmioty wysztko. A i tak nadal nie czaje wszystkiego a gram juz z 2 miechy :p moze nie systematycznei ale gram :] (ehh wiecie te cs, et, d2 itp,)


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 17:09 
Cytuj  
wczoraj kupilem sobie gierke i mam kilka pytan (napisze je tutaj, by nie zakladac nowego tematu...)
-> po zrobieniu paru misji moge opuscic pierwsze miasto (Z jakims krolem czy z kims...), ale nie wiem czy juz warto! z tego co widzialem, to jest tutaj jeszcze do zrobienia duzo zadan i nie wiem czy potem bede tu mogl wrocic (chyba ze ta misja, to tylko opuszczenie krainy na czas zadania i potem powrot...?)
-> co daja przedmioty 'energy +" ? bo kiedy je nosze, to nie mam wiecej many :/ a nie wiem jak ja zwiekszyc, bo mam ciagle 25, a grajac r/e troche mi jej brakuje!
->na jakim serverze najlepiej grac ? gram na eu,eng 2 (nic nie zmienialem) i nie wiem czy wybrac inny, czy pozostac tak jak jest?
->kiedy bede mial nowego slota na bronie? bo teraz mam tylko F1 i jak chce zmienic, to musze przez inventory, a na screenach widzialem, ze byl dodatkowy slot, na F2
-> jest cos takiego jak skrzynka, gdzie moge zostawiac swoje przedmioty? czytalem cos, ze jest jakas gildia (czy cos) gdzie dostaje sie skrzynke i tam mozna zostawiac swoje rzeczy (moze chodzilo o gildie ogolnie? :P)
->gdzie sa najemnicy? bo czytalem, ze moge ich 'dostac' w miastach, ale jak narazie zadnego nie widzialem (chyba, ze nie wiedzialem, ze to najemnik) mam dostepne 2 pierwsze miasteczka...
->gdzie moge kupic jakies lepsze zbroje/bronie/itd? w sklepach sa jakies daremne przedmiociki, a to co mam na sobie, to znalazlem albo mam od collectora ;)

z gory dziekuje wszystkim za pomoc!

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 03:29 
Cytuj  
1. Rób zadania...Ciesz oko pięknymi widokami...Zdybywaj doświadczenie. Na dalszą część fabuły masz sporo czasu...Śpiesz się powoli ;)
2. Mając dwuręczny łuk trudno jest nosić w drugiej ręce jeszcze przedmiot ;). Te przedmioty używane są głównie przez klasy magiczne lub przez wojów, którzy chcą mieć więcej energii kosztem tarczy. Skoro grasz Ra to inwestuj choć trochę pkt. w expertise, gdyż ona obniża koszt umiejętności opartych na atakch (i nie tylko)
3. Serwery są 3: europejski, amerykański i koreański. Większość polaków gra na EU. Dodatkowo do EU jest bliżej bo serwer znajduje się w Niemczech. Natomiast district jest nieistotny. Możesz go dowoli zmieniać. link
4. Jak dasz inventory to pod wizerunkiem postaci jest przycisk Weapon Sets. Tam możesz ustawiać ilość slotów na broń.
5. Taka skrzynka isnieje, ale dopiero po przejsciu prologu (czyli przejściu pierwszego miasta) można mieć do niej dostęp za 50g.
6. Podobnie jak powyżej. Najemnicy znajdują się dopiero za prologiem.
7. Zbroi w grze jest dość niewiele...Można je kupić w kilku miejscach (za prologiem ;)). Bronie raczej się znajduje...lub kupuje od innych. Nie ma w GW czegoś takiego jak wielkie sklepy z mnóstwem wypasionego sprzętu ;).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.