mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:50 
Cytuj  
Witam,

Myslalem ostatnio, czy by nie zaczac grac w Shadowbane'a.
Mam kila pytan - na jakim serwerze najlepiej grac?
Czy jest duzo ludzi? Czy ta gra jest popularna?
Kiedys gralem chwilke w triala i mi sie bardzo podobalo.
Jakby co, to zamierzam gras Shade/Rouge/Assassin - dagger + shadowmastery (nie wiem czy to potezna klasa postaci, ale bardzo mi sie podobala ^^ zwlaszcza stealth + backstab + paralyze ^^, fajnie sie nim gralo).

Wiec prosilbym o kilka informacji, co i jak :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 17:03 
Cytuj  
Ostatnio zrobilismy maly comeback (+doszli nowi) i gramy na nowym serwerze Vindication, ktory wyroznia sie sposrod innych ciekawym rulesetem (podzial na frakcje). Wiecej informacji o serwerze znajdziesz tutaj.

A jesli chodzi o popularnosc gry to jest dosc cienko :\ Z reszta swiadczy o tym liczba serwerow. SB od samego poczatku cienko przedzie, bo jest tytulem przygotowanym dla niszowego rynku. Do tego dochodza bugi, ktore wielu zniechecily na zawsze do gry, slaba grafika i brak dzwieku z prawdziwego zdarzenia:< Z Vindication jest juz troche lepiej, bo sporo roznych oldschoolowych gildii zdecydowalo sie na powrot wlasnie ze wzgledu na wprowadzenie nowego ruleseta, ktorego niektorzy uwazaja za ostatnia szanse SB...


Posty: 2
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:52 
Cytuj  
ale tak ogolnie, to np w weekend to jest komu dolozyc?

gralem swego czasu w Neocrona - gra swietna, ale sporo sie wynudzilem jak nie bylo kogo bic... lazilem tylko i szukalem zaczepki z kazdym ktos sie napatoczyl...

a w neocronie to dopiero byly bugi...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 20:29 
Cytuj  
Mysle, ze jesli chodzi o bugi to jednak SB>Neocron :) Chociaz nie wiem jak jest teraz w Neo2... Anyways, mysle, ze w weekend i w hamburgerowy prime-time bedzie kogo bic bez problemu.


Posty: 2
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 00:05 
Cytuj  
Haha no sądze, że z tym nie powinno byc problemów... =)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 00:18 
Cytuj  
Po jaka cholere odkopujesz temat z wrzesnia? Aaa no tak, postow trzeba nabic troche bo p33n maly.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 04:28 
Cytuj  
Odkopie ten temat,mysle ze sie przyda, jako ze mam kilka pytan, a i inni zapewne beda mieli. Do tych co juz w sb grali i jeszcze cos tam pamietaja.

1. Runestones - znajduje je w grze, ile mozna ich sobie zaaplikowac? Nieograniczona liczbe? Domyslam sie, ze kosztem tak jak przy tworzeniu postaci sa pkt skilli odpowiednio do kamyka i to jest jedynym ogranicznikiem ilosci? Ladowac w siebie te z poczatku gry juz(np +2con +5con)?Czy pozniejsze(lepsze) sa bardziej oplacalne (koszt-zysk) i gdzie moja postac je sobie wklada?bo cos mi tu nie pasi, takie gladkie czopy;)

2. Co to sa rare przedmioty np "Lion Broch", "Twilight Relic". Co one daja? Sa tam dlugie listy np minotaur1 fury1 vampir2 crusader1 itd<- co to daje? Moge uzyc takich przedmiotow - dwuklik, chociaz w opisie jest by zaniesc je do odpowiedniej swiatyni i dostane jakies blogoslawienstwo. Zatem ten przedmiot mozna uzyc w dwojaki sposob i sa dwa efekty ( jeden z tej tajemniczej listy, drugi blogoslawienstwo ) czy tez mozna go uzyc tylko w jeden sposob? No i czy ich uzywac, takich co na liscie maja po 1.. czy poczekac na lepsze okazy i ile tego mozna w siebie wladowac?

3. Do czego moga sie przydac kamienie ( tzn wywalic czy zbierac takie rzeczy? Domyslalm sie ze do budowania... ) Istnieje tu crafting?

4. Jak odblokowac transparency lub zrobic cokolwiek, oprocz przesuwania, z okienkiem przeswitujacym na maxa i zablokowanym? - bo dla mnie to zagadka.

5. Co oznaczaja cyferki przy opisie itm przez gracza ( ubioru ) np 2/2/10hp .. hp to wiadomo, ale pozostale?

Mam nadzieje ze czytelnie zadalem pyt, jako ze juz padam.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 17:45 
Cytuj  
Czytajac rozne guidy na forach czesto spotykalem sie ze zwrotem "GM".
Kod:
It can be cast on others so it is also a group asset. GM it.
Czy ktos moze wyjasnic o co chodzi. Mam jakies przypuszczenia ale chcem miec 100% pewnosc.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 18:37 
Cytuj  
W tym kontekscie znaczy to "Grand Master it", czyli wytrenuj na maxa.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 00:33 
Cytuj  
Jak otworzyc quest log? Za cholere nie moge znalezc.


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 00:46 
Cytuj  
@sniegu yhmmm quest log ? nigdy nie byl potrzebny bo w zasadzie w sb nie bylo questow jako takich.

@morgul
generalnie mozna aplikowac runestones bez obawy bo sumaryczny koszt robienia schodkow jest taki sam jak zaaplikowania duzej runy finalnie.

te "raresy" akurat sa very common ;) te kamyki mozna zdawac do votaries zeby dostac buffa ze shrine o ile pamietam, dropuja sie rozne to jak wspomoga twoja klase i rase jest wlasnie wylistowane w tooltipie.
Sorry za nieprecyzyjne odpowiedzi ale nie gralem od baaardzo dawna ( jesli nie liczyc krotkiego comeback na miesiecznego triala nowego rulesetu na test serwie pare miesiey temu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 16:14 
Cytuj  
Szukam i szukam i znalezc nie moge :/. A mianowicie gdzie jest nie jaki Vampire Lord co ma uczyc vampy lepszych skillow.

http://chronicle.ubi.com/VampireLesserKiss.php
http://chronicle.ubi.com/VampireVampiresKiss.php
http://chronicle.ubi.com/VampireDarkFortitude.php


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 16:16 
Cytuj  
Kazdy necromant trainer moze ci podniesc te skille albo jesli juz masz disciplin rune to w oblivion przy runegate jest 4 trainerow.
Edit: necromant trainer jest w kazdym player city z trainerami z tego co widzialem . No i na 100% jest w safeholdzie kingcross.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 17:11 
Cytuj  
W kingcross jest w lewej czesci miasta - siedzi w szafie wiec ciezko go wylookac, najlepiej wertowac npc klawiszem "home" i sie znajdzie.

Te runy na siebie sie nakladaja? np mam +20int znajde +10 to bedzie = 30, czy teraz musze juz znalezc lepsza rune +30 lub 40. Co do oplacalnosci, to chyba jednak taniej wychodza te lepsze, taka +2con +5max con koszt 3, a taka +x int +20max int kosztowala mnie 8. ( chyba ze int i con roznia se cenami ) Aha jezeli runy sie nie sumuja, to nakladajac np na ta +20int taka +30int odzyskuje te 8ability points z 20? Czy przepadaja?

To normalne ze wraz z lvlupami raz dostaje 1ability point, raz 4 ability points, raz 3.. i ogolnie tak dziwnie.. jaka jest laczna suma ability pointsow na max lvlu ktos sie orientuje?

Czemu spawnpointy sa tak zjebane, gdzie sie nie rusze to albo czesc sie spawnuje w jakis drzewach, kamieniach albo tam zdycha i nie moge zlootowac. Kurde no 3lata gra istnieje, chyba mogli to poprawic :/ Do tego jeszcze kosmiczne lagi mam... ehh.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 18:04 
Cytuj  
Gra jest free czego sie spodziewac :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 48
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 19:07 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Gra jest free czego sie spodziewac :P

Ale gra jest free dopiero od kilku dni ;o

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:28 
Cytuj  
Dorzuce jeszcze pytanie - czy w grze sa jakiekolwiek questy, PVM, dungeony, czy mobki to tylko przystawka przed PvP ?


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:38 
Cytuj  
nie ma


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 13:48 
Cytuj  
Jak uzywa się Runów? (w jaki sposob ...) .


_________________
A-Test!

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 14:07 
Cytuj  
2xclick na rune i zostaniesz zapytany czy napewno chcesz uzyc tej runy, potwierdzasz i runa dodana (jesli to +stats runa musisz miec odpowiednia ilosc stat punktow do wykorzystania, odpowiednia ilosc danego statsu i rase ktorej wymaga runa - wszystko masz w opisie danej runy).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.