mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:27 
 
Taunis ja stawiam ze to wszystko wydarzy sie w ciagu 5-6 dni :grin:. Przyspieszy to dzisiejsza rzez w Brit-Minoc.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 20:32 
 
Co do daty ustapienia (dobrowolnego ofkoz) Lorda Arkana to moze i masz racje :smile: Ale wydaje mi sie ze gdy to juz nastapi, Szerszen przywroci instant kill, i wtedy nie bedzie mozna zrobic Britt zlym miastem :grin:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:14 
 
Cytuj:
2002-02-09 19:13, Lcv napisał:
Naprawdę dziwią mnie żałosne próby ośmieszenia przygotowań do budowy państwa na serwerze. Admin daje dowód swego chamstwa grożąc brutalną ingerencją w świat gry


lol nie wiem jak to chcecie zrobic, wpieprzajac sie na serw i oglaszajac sie monarcha wkurzajac graczy i przede wszystkim GM

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:17 
 
Cytuj:

Zdecydowaliśmy się realizować określony program (budowa państwa Orderu), a nie bogacic się. Arkan Ravenlord był najbogatszą postacią na CL, a na wszystko zarobił tylko własną pracą (12 godzin harówki na dobę). Kasę już widzieliśmy, teraz budujemy kraj :razz:. Wspólny kraj.



No wlasnie! I tutaj (m.in.) lezy problem... Widzisz kolezko - to WY zdecydowaliscie! A gdzie chcecie organizowac swoje panstwo? W swiecie ktory jego mieszkancy nazywaja Strefa Cienia... Cienia... Mowi Ci to cos? Czym dla ciebie jest Cien?

"Cien nie jest przeciwienstwem swiatla, a jedynie jego brakiem... Bac nalezy sie tego, co sie w nim kryje."

Skoro tworzycie (pozwole sobie powtorzyc ze WY - nie MY) panstwo Orderu to zakladacie ze jego jedynym aspektem ma byc wlasnie Order i ogolnie rzecz ujmujac Chaos jest zakazanym... To je kurwa dyskryminacja!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:19 
 
Nev jaka dyskryminacja? Chaos nigdy nie byl lubiany przez masy.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:20 
 
Cytuj:
2002-02-09 19:13, Taunis napisał:
Revolta to kiepski pomysl, bo nie wiadomo czy bedzie sie przed czym revoltowac :smile: okaze sie ze na obrzed koronacji, w charakterze widzow przybeda 3 osoby, natomiast 30 bedzie chcialo ich obalac :grin:


Chyba pierwszy raz zgadzam sie z Twoimi pogladami Taunisq!!! TOSH TO KONIEC SFIATA!!!

A tak na serio: na SC jest jakies 1500 kont, nawet jak podziele przez 3 to jest nadzieja ze kogos jednak bedziesz mogl ubic - a ja bede mial na co popatrzec :razz:


_________________
NeVer born... NeVer die...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:20 
 
Nie no ciekaw jestem ilu straznikow bedzie mial lord :grin: Jedyny ktory wypowiedzial sie na foroom, juz z tej funkcji zrezygnowal...

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:30 
 
Cytuj:
2002-02-09 19:37, Lcv napisał:
Admin zachowałby się uczciwie, gdyby albo raz na zawsze zrezygnował ze straży w miastach na serwerze, albo nie usuwał ich wcale.



Te... A slyszal Ty kiedy o eksperymetnach? Bez nich bosilbys majtki z niewyprawionej skory - bo widzisz nawet jedany neandertalczyk musial kiedys sprobowac garbowania - czyli experymentowal... A ze sie experyment Szersza z wasza "proba stworzenia panstwa" zbiegl to czysty zbieg okolicznosci... I to nie ma nic wspolnego z jakakolwiek antypatia admina do autora wyzej zacytowanej wypowiedzi... :razz:

Cytuj:

Poza tym to nie ja kieruję postacią Arkana Ravenlorda II, więc o 'przymioty charakteru' skarg proszę nie kierować do mnie :>. Wydaje mi się, że postać Arkana jest najodpowiedniejsza na to stanowisko zważywszy na fakt, że gracz, który nią kieruje, ma naprawdę najlepsze doświadczenie z nas wszystkich.



Musze Ci przyznac ze adwokata tez ma nienajgorszego... Ale nie przekonasz mnie gadaniem o idealnym panstwie, bez Chaosu, itp. itd... Wiesz? Juz byl taki jeden... Nazywali go chyba Leninem...


_________________
NeVer born... NeVer die...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:32 
 
Hmm. Jak tak wszyscy skapituluja to straze powroca, a tego bysmy nie chcieli. Ludzie, czemu sie nie pogodzicie. Rozumiem wkurwiaja bo mowia co wolno a co nie, ale to mozna przebolec. Ja juz sie przyzwyczailem do tego.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:36 
 
Cytuj:

Czas dorosnąć :>. GM zajmują się techniką, gracze grą.



Te... A grales kiedys w prawdziwe RPG??? Ta wersje w Realu... Wiesz Warhammer, Merp, VampireTM... Skoro juz o tym pomyslales to powtorz tamto zdanie trzy razy z marchewka wsadzona w poprzek w paszcze :grin:


_________________
NeVer born... NeVer die...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:43 
 
Jak juz wszystko ucichnie wtedy ukoronujemy lorda . Oczywiscie jak juz beda straze :evil: :oops: ...


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:43 
 
Witam,

W imieniu całego Harmonium chciałbym oicjalnie podziękować Szerszeniowi za otwarcie dla Króla Zamku oraz obietnicę nieingerencji (poza usunięciem straży NPC). Mam nadzieję, że istnieje możliwość zakupu obiektu 'korona' - jeżeli nie, będzie trzeba obyć się bez niej, ale to chyba trochę zaburzy klimat gry :>. W realu koronę można wyprodukować - a jak jest na SC?

Dziękuję także tym wszystkim, którzy pomimo ataków Chaosu (jak na razie słownych, ale jutro może dojść do prawdziwej rzezi praworządnych postaci) zdecydowanie wspierają inicjatywę budowy państwa Orderu. Królestwo zostanie proklamowane już jutro. Duży udział we władzy będą mieli reprezentanci czołowych gildii Porządku oraz neutralnych, a także osoby wybrane w demokratycznych wyborach samorządowych. Na czas deaktywacji straży NPC monarchia nie będzie w stanie zapanować nad sytuacją w miastach, więc apeluję do dobrych postaci o ukrywanie co cenniejszych przedmiotów w bankach i przeczekanie tego trudnego czasu.

Jeżeli nie chcesz siedzieć bezczynnie i patrzeć, jak Chaos bezczelnie plądruje nasze miasta, wstąp do Straży Królewskiej. Jeżeli jesteś dobrym wojownikiem i wykażesz zdolności przywódcze, możesz zostać awansowany na Kapitana Straży oraz oddelegowany do garnizonu Vesper-Minoc.

A propos Straży - nie możemy niestety liczyć, że będzie ona w stanie zapewnić porządek na ceremonii proklamacji Królestwa (już nie koronacji ze względu na fizyczny brak korony :P). Jeżeli dojdzie do poważnego zakłócenia programu imprezy :>, Królestwo zostanie proklamowane w bezpiecznym miejscu -Chaos nie powinien liczyć, że uda mu się nie dopuścić do proklamacji państwa mordując niewinnych ludzi.

Cóż, dziękuję jeszcze raz GM oraz co porządniejszym graczom. SC zmienia się dzięki Wam. Harmonia to współpraca władców ziemskich, mających możliwość bezpośredniej ingerencji w świat gry z Valarami, którzy sprawują pełną kontrolę nad mechanizmami gry. Jeżeli taka równowaga zostanie zachowana, SC ma szansę stać się najciekawszym s serwerków w kraju :>. To GM zawsze są górą - nigdy nie powiedziałem, że na SC rządzą gracze, ani tym bardziej Lord Arkan Ravenlord II. Król Arkan jest władcą w świecie gry, jednak całość jest jak zawsze pod kontrolą GM, od których zależy, czy gra będzie realistyczna, czy dalej na SC będzie bałagan zniechęcający nowo przybyłych.

Przyznaję, że źle oceniłem Szerszenia. Sądziłem po prostu, że będzie on opowiadał się za jedną z 'opcji politycznych' :>. Jeżeli Chaos nie będzie faworyzowany, gra powinna potoczyć się w interesującym kierunku.

Pozdrawiam
Lcv

P.S. Zapraszamy gildie Orderu do przybycia do Zamku Brytanii na godzinę 12:30. Odbędzie się mała narada przed ceremonią oraz wstępne ustalenia dotyczące podziału stanowisk w Rządzie. Reszta uzgodniona zostanie później, na dużej konferencji.


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:44 
 
Lvc(czy Lcv nie pamietam) jak grales w RPG na papierze to powinienes widziec ze GMowi nie mowi sie co moze a co nie i co ma robic bo to sie zazwyczaj zle konczy.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:47 
 
Szerszenia na Britisha!!!!

Taunisa na Blackthorna!!!!

Arkan do bani!!!!
Ale oczywiscie dajmy mu szanse... Nawe Taunis daje (przez 12 dni :grin:)


_________________
NeVer born... NeVer die...

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:55 
 
Cytuj:
2002-02-09 21:19, lobo_17 napisał:
Nev jaka dyskryminacja? Chaos nigdy nie byl lubiany przez masy.



Lobo - moze i nie przez masy... Ale jak jakis palant przez pomylke podczas karczmianej zwady zdzieli Cie kuflem przez leb to przypuszczam ze mu oddasz... Wtedy on Ci odda... A wtedy on zginie... A wtedy bedziesz (no co? nie wiem co robiles wczesniej a w tawernach duzo ludzi czasem siedzi) Murder (oczywiscie teoretycznie)... A jak bedziesz murder to bedziesz Chaos... A jak ktos lubi w karczmie siedziec to co? A powiedzmy ze ktos sie lubi w UO powyzywac - a jusci! sie zdarza - to sie go nie lubi... Ale jezeli ktos przez zamierzone dziauanie, np przez jakis zamach zaplanowany - gildie itp - stworzy odpowiedni klimat to jest fajnie... Nie kazdy Chaos jest dyskryminowany masowo - no chyba ze przez pana Lorda...


_________________
NeVer born... NeVer die...

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 21:58 
 
"Dziękuję także tym wszystkim, którzy pomimo ataków Chaosu (jak na razie słownych, ale jutro może dojść do prawdziwej rzezi praworządnych postaci) zdecydowanie wspierają inicjatywę budowy państwa Orderu. Królestwo zostanie proklamowane już jutro. Duży udział we władzy będą mieli reprezentanci czołowych gildii Porządku oraz neutralnych..."

wypraszam sobie jestem neutrealny i robie to co mi odpowiada, nie to co moze odpowiadac jakiemus samozwancowi

"A propos Straży - nie możemy niestety liczyć, że będzie ona w stanie zapewnić porządek na ceremonii proklamacji Królestwa (już nie koronacji ze względu na fizyczny brak korony :razz:). Jeżeli dojdzie do poważnego zakłócenia programu imprezy :>, Królestwo zostanie proklamowane w bezpiecznym miejscu -Chaos nie powinien liczyć, że uda mu się nie dopuścić do proklamacji państwa mordując niewinnych ludzi."

hmmm kupcie domek, podobno najtanszy kosztuje ok 55k, zamknijcie drzwi i uroczyscie proklamujcie co tylko chcecie
kurwa mac i zamiast szyc i przymierzac jutro sukienki bede musial uciekac przed PK;-)))
Osobiscie moim zdaniem macie przejebane;-)
moje poczucie neutralnosci zostalo chyba zaburzone, strzezcie sie znalazlem magiczny tasak;-)
co prawda nie mam podobno wystarczajacej hhhihihi inteligencji zeby go uzywac ale cos pokombinuje, metr ode mnie kurwa, metr i ani kroku blizej
a i podpisuje sie pod Szerszeniem - jezeli to taki slaby shard , to co tu u licha robicie?


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:03 
 
Cytuj:

A jak bedziesz murder to bedziesz Chaos...



Nev morderca to nie to samo co chaos. Chaos ma tez objawy dobra wiec nie pierdol ze kazdy morderca to chaos :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:07 
 
Cytuj:

Na czas deaktywacji straży NPC monarchia nie będzie w stanie zapanować nad sytuacją w miastach, więc apeluję do dobrych postaci o ukrywanie co cenniejszych przedmiotów w bankach i przeczekanie tego trudnego czasu.




Nie radze! Banki sa pospute i wogole czaem cos moze zniknac... Doradzam nosci wszystko przy sobie... Aha - gdyby ktos zobaczyl kogos z profesja Pickpocket to smialo podchodzcie i podajcie przyjazna dlon... To bardzo szanowani obywatele miasta... Za kazde 10 sec stania zaraz obok takiej osoby wasza postac dostaje "a lot of fame"... Ponadto gdy zaplacicie takiej osobie bez obaw podniesie wasza wybrana umiejetnosc na poziom grandmastera czyli Arcyistrza :grin: Rzecz jasna sumy nalezy wymieniac w tysiacach...


_________________
NeVer born... NeVer die...

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:14 
 
Cytuj:

Nev morderca to nie to samo co chaos. Chaos ma tez objawy dobra wiec nie pierdol ze kazdy morderca to chaos :evil:



Nieeeee.... Zle mnie zrozumiales... Ja wlasnie pokazalem roznice ze nie wszystko to Chaos - ale dla jasnie pana Lorda to nie robi roznicy czy jestes Chaos bo masz taka mentalnosc czy dlatego ze ktos Cie chamsko oszukal i walczyles o swoje :/ A poza tym czesciowo Chaos tez jest potrzebny bo przecierz jak bedzie samo dobro to bedzie nudno:

"Co wczoraj robiles?"
"Szylem sobie sukienki..."
"I co? Cos nowego slychac?"
"No... Moge juz niebieskie."

No qrwa dajmy se spokoj!


_________________
NeVer born... NeVer die...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:18 
 
Z tym przeczekaniem trudnych czasow, to sie zblazniles lcv (czy lvc :razz:). Chcesz rzadzic, to rzadz! Ty czy ten twoj lord! Od 0:01 macie faktyczna wladze we wszystkich miastach kontynentu i tylko od was zalezy, czy ja utrzymacie (szczerze w to watpie). Guardsi to ingerencja GM w swiat gry, a tego sobie przeciez nie zyczycie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.