mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:21 
 
To tera ja proponuje tak... Kto je na servie to niech sie zjawi w jakims ustalonym miejscu... Mi by pasowalo kolo healera w Britt ale przypuszczam ze czesciowo mamy wsrod nas mordercow (oczywiscie Taunisq to tylko przypuszczenia ;P) wiec sami cos wymyslcie... A po co? A no poto zeby sie skonsyltowac moze, co?


_________________
NeVer born... NeVer die...

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:25 
 
"..."Co wczoraj robiles?"
"Szylem sobie sukienki..."
"I co? Cos nowego slychac?"
"No... Moge juz niebieskie."

No qrwa dajmy se spokoj! "

no sobie wypraszam;-)))))
chcialbys kiedys true black?:-)poczekaj to kupisz jesli nie masz
ja szyje ty zabijasz (?)
ja robie to dla pieniedzy ty dla przyjemnsci(?) mi przyjemnosc daje poczucie ze mam sporo kaski, taki mam sposob na pieniadze i juz;-)
a wypadu do lasu tez robie


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"


Posty: 44
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:25 
 
szkoda, ze mnie jutro nie bedzie (rodzinny zjazd czarownic :smile:) Mam wiec wielka prosbe, aby ktos opisal wszystko i dokladnie tutaj na forum. Pozdrawiam

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:29 
 
Tak w woli informacji. Nie obiecujemy, jako chaos, ze bedziemy bic tylko lorda i jego ludzi. Prawdopodobnie wszyscy oberwa, ktorych nie znamy(choc i to nie jest pewne :grin:) lub kiedys cos przeskrobali. :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:33 
 
EHHHH Mam pare słow do Lorda, wszyscy uważaja cie za jakiegos gościa co sobie od tak chce rzadzić, własnie w tym, robisz bład że chesz odrazu britt, ponieważ gracze cie nie znają i niewiedza czego po tobie sie spodziewać. Mołbyś zacząć od władzy np w Cove i tam rozwijać swoje poglady i pokazywać jak to ma wygladać, a powiem że dzięki Lordowi pierwszy raz widziałem taki tłok w Tawernie, a jeszcze jedno mniej koni jakoś teraz wierzdza do banku :razz:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:34 
 
Cytuj:

no sobie wypraszam :wink:))))
chcialbys kiedys true black? :smile: poczekaj to kupisz jesli nie masz
ja szyje ty zabijasz (?)
ja robie to dla pieniedzy ty dla przyjemnsci(?) mi przyjemnosc daje poczucie ze mam sporo kaski, taki mam sposob na pieniadze i juz :wink:
a wypadu do lasu tez robie



Alez ja sie absolutnie z toba zgadzam... Sam nie gram zabojcami... Mam kolejno:

Trickster - zlodziej... bardzo wstretny i bardzo uparty...

Graver (imie troche nie pasuje :/ tak na marginesie to prosze bardzo GieeMuf o mala przysluge z tym zwiazana nawet jesli maja odmowic... Mysle, ze Tanczaca Strzala byloby odpowiednie)- czyli jak mi sie nudzi to sie zgrywam na indianca :smile:

Lazharus DeParte - moja glowna chociarz nieco teraz zanidbana postac - mysliwy! Nie zaden zabojca stworkow tylko MYSLIWY! Taki co poluje na jelonki i skore z nich sprzeaje a mieso proboje upiec i mu 1000 na 1000 kawalkow nie wychodzi mimo ze ma 0.4% coocking...

Jak widzisz przyjemnosc gry przedewszystkim ale nie mozna ciagle robic jednego i bicie stworkow, ew. (sic!) innych graczy jest zawsze jakims urozmaiceniem...


_________________
NeVer born... NeVer die...

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:35 
 
"Tak w woli informacji. Nie obiecujemy, jako chaos, ze bedziemy bic tylko lorda i jego ludzi. Prawdopodobnie wszyscy oberwa, ktorych nie znamy(choc i to nie jest pewne ) lub kiedys cos przeskrobali. "

Nie mowilem???????????????;-)
no kurwa, LVC -LCV jak mi jutro wlos z krawieckiej glowy spadnie to w swej neutrealnej duszy nie bede szukal zemsty na Chaosie, tylko na was, samozwanczej wladzy (no moze nie dokonca to zalezy od okolicznosci, oczywista;-)))


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:36 
 
" Lazharus DeParte - moja glowna chociarz nieco teraz zanidbana postac - mysliwy! Nie zaden zabojca stworkow tylko MYSLIWY! Taki co poluje na jelonki i skore z nich sprzeaje a mieso proboje upiec i mu 1000 na 1000 kawalkow nie wychodzi mimo ze ma 0.4% coocking... "

hihihihi apropos kupie pociete skory;-)))))


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:38 
 
*z niecierpliwoscia czeka na polnoc*

*

Posty: 182
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:41 
 
Hmmm ostanio jak zagladalem do tego watku bylo 6 ston , teraz jest 10. Szczerze mowiac nie mam sily na czytanie wszystkiego przeczytalem post LCV i znowu spadlem z krzesla. Ten czlowiek cale zycie sie upiera przy 92% ale nie rozumie ze wladze nie daja procety ale LUDZIE!!!. Ja sie do waszego swaita nie wtracam. Opowiadam jak bylo na CLu. To prawda zaglosowalem na Alice, ale ja jej nie znalem. Jak sie poznalem na niej zrobilem wszystko aby dokupic swoja wine (oddany glos) Pozatym te 92% bylo wtedy gdy na CLu gralo ze 20 osob. Potem zrobilo sie ponad 100. Nie chce mi sie dalej dyskutowac bo LCV znowu powie : "ble ble ble 92% ble ble ble chaos ble ble ble Dipollo jest morderca :grin:" pffff. Powiedzialem co mialem do powiedzenia. Wy ocencie kto mowi prawde. Bawcie sie dobrze w polityke :wink:. Pozdrawiam cale SC

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:42 
 
Taunis, trudno watpic, z twoja reputacja...;-)hlehlehelhlehlehleehlhlehlehlehlehlehleehlehl


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:49 
 
*ma zamiar pozabijac wszystko co niebieskie*

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:52 
 
hlehlelhelhehl przefarbuje ubranie;-)

hmm powiedzmy hmmmmmmmm szary;-)))


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 22:56 
 
Taunis ->Juz sie nie moge doczekac, ale pewno nic z tego nie bedzie bo tepsiarze cos skopali i sie nawet zalogowac nie moge. :cry: :cry: :cry:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:01 
 
Wcielajac sie w mojego Lazharusa powiedzialbym "Sqwa dobrze prawi... Martre, zawsze do uslug ale od poniedzialku powiedzmy o Panie, gdyz nie chce zawstydzac Cie moja niedyspzycja... Zacny Taunisie - wstrzymaj swe zamiary gdyz nie warto dla tego pospulstwa miecza z pochwy wyciagac... Phi!"

Gdybym gral Graverem powiedzialbym "Howk! Sqwa Blada Twarz zna duchy... Duchy znaja Sqwa... Duchy spokojne... Martre Blada Twarzy, ciac skore to jak ciac dusze... Zalezy czyja i jakim ostrzem... O Wielki Wojowniku Taunisie! Ty byc potezny! Twoja sila wielka! Twoj duch szybki! Twoimi wrogami myszy..."

Jako ze gram Tricksterem ujme to tak "Sqwa, czlowieku! Zastanow sie nad tym co prawisz... Twe poglady dziwnymi sie wydaja... (itp.itd. a tu Sqwa traci pieniazki i wszystki woreczki jakie mial przy sobie) Martre, czcigodny, nie pros tylko bierz... Na tym polega Kolekcjonowanie... Bo widzsz Taunisie ja nie kradne... Nie jestem zlodziejem, bo nie czynie zla... Ja Kolekcjonuje... Jestem Kolekcjonerem... Wiec wypij kawe i pokolekcjonujemy razem, ja pieniadze, Ty trofea..."

Co nie znaczy ze ktorekolwiek ze zdan jest moim wlasnym, ot tak sobie to pisze :grin:


_________________
NeVer born... NeVer die...

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:03 
 
spox neverman:)))))
zakladam ze jestesmy umowieni;-)))


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:03 
 
Cytuj:
2002-02-09 22:49, Taunis napisał:
*ma zamiar pozabijac wszystko co niebieskie*

Ja tam wole niebieskie i odcienie szarosci :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:06 
 
Cytuj:
2002-02-09 22:49, Taunis napisał:
*ma zamiar pozabijac wszystko co niebieskie*


Nie no... Miejze litosc stary! Ze niebieski nie znaczy, ze dobry, czy ze nie_Chaos albo co innego... Ja przez 2 tygodnie na innoca czekalem zeby na Guardsy rabowac a teraz mi straze wylaczaja :/ To wracam do jawnych kradziezy chyba...

p.s.
Ma to jakies znaczenie jak powiem ze caly dzien dzisiaj w czerwonym chodze? :grin:


_________________
NeVer born... NeVer die...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:08 
 
Nev raczej nie ma znaczenia. Chaos to chaos, bije wyszystkich lub wszystkich leczy.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:12 
 
"Nev raczej nie ma znaczenia. Chaos to chaos, bije wyszystkich lub wszystkich leczy. "

ihiihi lobo ja jestem od dwoch dni porzadnie chory znaczy lecze kaca i nie mog eza cholere wyleczyc;-0
prosze o wyrozumialosc;-)
ihhlehlehlehlehelhlhl


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.