mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:15 
 
A tera znoof z innej beczki...

Ale dzisiaj interes robilem!!! Ze hoho! Nie wiem co namieszalem podczas farbowania "a robe" ale jak ja mialem na sobie wazyla normalnie... Kiedy ja sciagnalem wazylem 6 ton przeszlo :smile: No to siup ja na siebie i ide do banku zaklady robic! :grin:

"Jedyna i niepowtarzalna okazja!!! Masz szanse wygrac 10kgp!!! Sprawdz swoja sile! Zrob jeden krok z moja szata w plecaku a wygrywasz 10kgp!!! Zobacz - ja ja nosze i moge nawet biegac" Tutaj male tup, tup, tup... "No dalej! To nie zadna sztuczka - kto ja przeniesie w plecaku na odleglosc 1 kroku wygrywa pieniadze... A jesli przegrasz? Placisz tylko 500gp! A probowac mozna do woli!!!"

Fiu fiu... 17k mam :grin: I mi Snake i DartMoor zajebali >:| A taka byla zabawa :sad:


_________________
NeVer born... NeVer die...


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:16 
 
To nieprawda, że Chaos to każdy, kto uczyni coś złego. Według przygotowanej przez Harmonium definicji Chaos to wszyscy, którzy za swój cel stawiają osiągnięcie określonych celów bez względu na to, ilu innych ludzi będzie musiało przez to cierpieć. Chaos to ustawiczni mordercy, złodzieje lub po prostu gildie za cel stawiające sobie niszczenie Porządku w świecie (anarchia). Do Chaosu można zaliczyć nawet kogoś, kto zgodnie z regułami gry nie zrobił 'nic złego' - tutaj właśnie wkracza straż PC, która ma możliwość prowadzenia śledztw oraz aresztowania (przy pomocy technicznej GM). Jeżeli dodatkowo GM umożliwiają PC budowę wymiaru sprawiedliwości, świat staje się znacznie bardziej realistyczny, niż przy strażnikach NPC.

Jedna z przeczytanych przeze mnie wypowiedzi to kolejny dowód na to, że każdy, kto nie ma tak naprawdę pojęcia o Ravenlordach znajdzie argument za tym, by 'dać im w pysk tak na wszelki wypadek'. Oto przeczytałem, że 'Lord dyskryminuje Chaos' (!). Nie wiem, jak Wam, ale mnie takie stwierdzenie wydaje się ciut bezczelne :>. Chaos czuje się dyskryminowany ^_-. A jeżeli Lord zaprosi Chaos do tworzenia rządu, obie strony ogłoszą go hipokrytą. Poprze Chaos - będzie Władcą Chaosu, którego trzeba zgnoić, by wyzwolić Order.

To taka nasza polska mentalność - dać w skórę każdemu, kto jest z naszych i zaczyna się 'wywyższać', w jakikolwiek sposób dominować. Zamiast bluzgać na Arkana moglibyście zjednoczyć się przeciwko Chaosowi, który naprawdę jest wrogiem wszystkich postaci praworządnych i nikt nie może temu zaprzeczyć.

Każdemu chaotycie, który był na tyle naiwny, by uwierzyć Dipollo albo Ninie, polecam herbatkę ziołową oraz odczekanie dwóch tygodni. Wszyscy, którzy nie rozumieją idei budowy państwa w UO, zrozumieją ją po tych dwóch tygodniach. A na razie zapraszam do przybycia na imprezę bez niebezpiecznych narzędzi :P. Nie psujcie ludziom zabawy. Miejsce dla demonstrantów zostało już wyznaczone - każdy może mówić, co chce na wyznaczonej przestrzeni przed Zamkiem. W Sali Tronowej odbywa się uroczystość, której nikt nie zamierza nawet chronić. Jeżeli Chaos zechce ją przerwać, uczyni to, a Straż Królewska nie będzie próbować mu przeszkodzić. Takie otrzymała dyspozycje. Dlaczego? Arkan Ravenlord II po raz kolejny udowadnia, że nie jest 'dyktatorem', lecz dobrym (!) władcą, zdecydowanym zwolennikiem Orderu, który woli zginąć, by uniknąć rzezi niewinnych ludzi. Mimo to zapraszam wszystkich, którzy chcą być świadkami debilizmu tych, których jedyną zabawą na SC jest psucie tego, co budują inni. Porządni RPGowcy, nawet ci z Chaosu, nie będą wykorzystywać braku straży NPC w celu mordowania niewinnych - zrobią to prawdopodobnie za nich ci mniej porządni :>. Nawet, jeżeli ceremonia zostanie przerwana, zostanie ona uznana za zakończoną, a monarchia rozpocznie swą historię od jutra. Procesu budowy państwa nie da się zatrzymać dopóty, dopóki ostatnia postać uczestnicząca w procesie budowy nie zostanie zamordowana.

I na koniec - 'zabijać Lorda i jego ludzi'??? A kto to są ludzie Lorda? Pionierzy? Straż Królewska? Wszystkie służby umundurowane? Wszyscy pracownicy przyszłej budżetówki? ;) A może cały Order i neutralni? Pachnie mi tu jakąś kolejną teorią spiskową :>. Zły Lord i tajemnicza grupa nazywana 'ludźmi Lorda' przybywa i ogłasza się panami świata. My, dzielni mordercy z SC będziemy bronić niewinnych ludzi przed złą władzą. A może jest tak: Zaproszony przez osoby grające na SC doświadczony gracz wyspecjalizowany w budowie społeczeństw w polskich shardach decyduje się zgodzić na budowę Królestwa na SC pomimo, że znacznie łatwiej byłoby mu po prostu pozostać na CL SE i tam kontynuować budowę Rzeczpospolitej? Zanim nazwiecie Arkana złym władcą zastanówcie się, czego w takim razie oczekujecie od dobrego władcy. Z doświadczenia wiem, że tak samo, jak spór z GM kończy się zagładą cywilizacji :>, tak samo zabójczo działa efekt 'my - on', czyli domniemany konflikt interesów anarchizujących grup postaci oraz 'obcego władcy usiłującego narzucić swoje panowanie'.

I na złość Dipollowi powtórzę - 92% to nie tylko liczba, ale LUDZIE, którzy wsparli budowę Rzeczpospolitej swymi głosami oddanymi na Prezydent Alice Ravenlord. I ci ludzie zostali oszukani właśnie przez Ciebie oraz członka jednej z najsilniejszych gildii na serwerze, który przekupił Regenta i nielegalnie wprowadził do administracji własnych ludzi na spółkę z Twoją gildią. Cała sprawa konfliktu wokół Arkany to jedynie spór wokół marionetki dwóch gildii, jaką była ta właśnie Arkana. Dowód przedstawiałem wielokrotnie: http://www.enea.prv.pl/info.htm. Komuś nie podobał się demokratyczny porządek zaprowadzony w mieście. Demokracja nie wypaliła, na SC budujemy realistyczną monarchię z domieszką demokracji na szczeblu samorządowym. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Tym razem spisku gildii unikniemy, ponieważ wydaje się, że Order jest tu w miarę silny i zapobieże ekspansji Chaosu, który na pewno spróbuje wykorzystać tymczasowy nastrój niechęci wobec zmian wśród mniej zorientowanych graczy.

Kończę, i tak nikt tego nie czyta :>.

Lcv

P.S. Jutro o 12:30 spotkanie Gildii Orderu w Zamku Brytanii. Zapraszam do przybycia.

_________________


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:19 
 
No to zapytam tych co dzis graja.
Gracie przez SDI ?
Bo ja dzis sie w ogole polaczyc nie moge, a jak juz to od razu conn lost.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:23 
 
Z otchlani CHAOSU wychodza potezni wojownicy. Czy cos ich powstrzyma? Czy ktos sie im oprze? O tym przekonaja sie wszyscy gdy nastanie czas Mroku, a to o wy smiertelni nastapi niebawem.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:26 
 
A przyszlo ci wogole LVC (LCV?) do glowy ze to czego chcemy i pragniemy to moze nie byc "dobry wladca"? Typowe... Nazwac wrogow debilami chocby mieli racje... My nie obrazamy Twojej inteligencji... Urazilismy jak dotod Twoja dume... Co do dyskryminacji Chaosu... Moze przesadzielma - nie mnie to osadzac - ale jak nazwiesz calkowit jego wykluczenie z rozgrywki? Swiat bez zla? Juz mowilem kto tak chcial - i jak skonczyl?

Co comments today... Ide spac... Poczytam sobie jutro - moze za ten czas minie nikt w UO nie zabije :/ Narrasta...

Man from Nowhere in Neverland...


_________________
NeVer born... NeVer die...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:31 
 
Lcv Mowisz ze chaos chce zbuzyc porzadek, ale to porzadek sprzeciwia sie chaosowi. Porzadek tez lezy w naturze chaosu wiec mozna uznac go jako dziecka sprzeciwiajace sie rodzicowi.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:38 
 
Karanira - SDI

Lcv - a tak na marginesie... Zawsze musisz tyle naraz pisac??? To nudne takie czytanie politycznych pierdol jest :/


_________________
NeVer born... NeVer die...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 23:56 
 
Chcecie zbudowac silne panstwo, tylko trzeba zadac sobie pytanie - w oparciu o co pragniecie to uczynic? Ciezkie czasy nastaly, i ludzie juz nie wieza innym na slowo, ani na piekne oczy. Trzeba dysponowac sila, byc poteznym czlowiekiem, aby inni pragneli sie podporzadkowac. Lub wykazac sie, przez dluga gre, jako dobry czlowiek, posiadajacy honor i inne przymioty wladcy potrzbne. Najlepiej jesli oba te warunki sa spelnione - wtedy krol moze byc pewny swych racji i tego, iz innie beda wykonywac jego rozkazy i uznaja go za swoj autorytet.

Tymczasem Lord Arkan (czy jak mu tam), to zwykly NB. Szczerze to nie obchodzi mnie, kim byl na CL, SG, DZ, OSI, ZSRR czy nawet USA. Dla mnie jest zwyklum NB, ktoremu pomieszalo sie w glowce. Poza tym nie slyszalem NIGDY o jego dynastii (a takowa musiala by zaginac, aby moc ubiegac sie o tron w prszyszlosci), a na SC jestem od poczatku...

Koncze moj wywod, bo niedlugo Szerszen straze zdejmie, i bedzie mozna szerzyc to co kocham - CHAOS!

PS. Lord moze sobie ginac w obornie ludu, nie broniac sie, ja sie tym nie przejme zbytnio. Bo co mozna zauwazyc po prawej stronie - Chaosem jestem i anarchie szerzyc pragne ponad wszystko!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:00 
 
SZERSZENIU! CZYN COS OBIECAL...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:02 
 
Chcialbym przypomniec Bogom, ze obiecane bylo sciagniecie strazy.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:05 
 
hmmmmmm LCv-LVC czy nie wydaje ci sie ze twoje natchnione przemowy (tfu)traca jaks sekcirska przemowa??:-))))
dobra rada wujka Kuny, zamknijcie sie w domku i jak to napisal kolezka AS zacznijcie malowac jakies cudne obrazki kreda na drewnianych scianach, mysle ze przy odrobinie wysilku mozna na tym zarobic;-))


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:25 
 
*nadal czeka na zniesienie strazy*

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:25 
 
A tak wlasciwie to po co robic go Krolem?
Co sie zmieni? A wiem bedzie nas bronil przed osciennymi panstwami ? :grin: :grin: :grin: :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:26 
 
No tak. Godzina 00:30 a straze nadal. I jak tu zaplanowac piknik jak nie mozna do miasta?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:27 
 
Przed Chaosem bedzie nas bronil :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:29 
 
Taunis, to prawie jak panstwo tyle ze bez granic :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:32 
 
a gdzie ten piknik?;-)
bo hiii blakam sie po bezdrozach;-)
znaczy opuscilem bezpieczne miasto.....zeby popatrzec;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:34 
 
Dobra ja jebie... Ide spac...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:38 
 
Hmm wiecie co - takie przejęcie miasta to jest całkiem niezły pomysł, tylko wymaga troche dopracowania no i koordynacju działań z all GM'ami.
No i oczywiscie nie mogło by to byc (przynajmniej nie na początku) Britt czy tez jakieś inne większe miasto ale np Magnica lub jakies maloznaczące.
Taki ktoś wprowadził by swoje prawa w miescie (np nie LOL'owanie, zamiast usmieszków po prostu *smieje sie*, niewjezdzanie konno do sklepow - a moze i miasta :smile:).
Jezeli by komus to nie pasowało to bym w takim miescie nie mieszkał. Poza tym mozna by było wprowadzic instytucje straży tylko takim straznikom trzeba by wprowadzic (w mechanice gry) mozliwosc interweniowania w miescie jesli jest łamane prawo (trudno sobie wyobrazić strażnika zabijającego złodzieja i potem zabijanego przez innego strażnika :smile:). Tu się kłania współpraca z GM'ami. Oczywiscie tacy strażnicy dostawali by żołd (moze mieli by gdzies blisko miasta swoją kwatere). Moze taki burmistrz miałby prawo wsadzać do paki i np nadawac tytuł crima jakiemus osobnikowi na terenie miasta.

Ta inicjatywa wydaje sie przeprowadzona za bardzo na łapu capu a skozystają z niej raczej tylko ci co sie budzą rano z okrzykiem mordować.

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 00:39 
 
Taunis;-)
poczekaj juz biegne;-))))))

hlehlehlehlehlhl


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.