mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:31 
 
Gunafq, Szeszen obiecal, sciagniecie w dniu jutrzejszym strazy. Ale spodziewac sie nalezy niestety, smokow, tudziez innych demonow, po stronie Lorda. Planuje wiec skontaktowac sie z moimi przyjaciolmi - Profianem i Raistlinem i wspolnie z nimi rozbic tlum przybyly na "koronacje"...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:34 
 
Taunis, o smoki sie nie martw, sa za glubie zeby zabic w miescie. A poza tym wystarczy zabic pana i juz smok cie moze cmoknac. Nawet mam taktyke na smoczka i jego wlasciciela. Na GG ci powiem.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:46 
 
Cala zabawa teraz popsuta... przedstawienie potrwa jakias godzine moze dwie potem wszyscy PK zaczna zarzynac NB jak prosiaki i po sprawie a zabawy 0 :sad: :sad:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:46 
 
Wszystkich sie na koronacje Sciagnie a i my moze bedziemy miec smoczki po naszej stronie...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

*

Posty: 182
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:49 
 
Cytuj:
2002-02-09 14:42, K-GEE napisał:
A powiedz mi Dipollo, dlaczego zginela z Twojej reki 20 razy?? Nudziles sie?

Hmm nie nudzilem sie. Mialem do tego powod. To mi wystaczy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:56 
 
Kto powiedzial ze PK beda zarzynac NB? Zarzniemy Lorda, damy swojego czlowieka na tron :razz:)

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:57 
 
Cytuj:
2002-02-09 17:46, bloob napisał:
Cala zabawa teraz popsuta... przedstawienie potrwa jakias godzine moze dwie potem wszyscy PK zaczna zarzynac NB jak prosiaki i po sprawie a zabawy 0 :sad: :sad:


A kto mowil o NB. NB nie mozemu ruszyc dopoki nas nie obraza lub nie zaatakuja. A rzez odnosi sie do tych starszych.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:58 
 
Dobra, dobra straznikow nie bedzie a starszych sie tylko taunis nie boi...

*

Posty: 182
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:59 
 
Cytuj:
2002-02-09 15:42, Lcv napisał:
Cóż, sprawa Dipollo Montarona, słynnego mordercy NB, stronnika Chaosu oraz jednego z głównych anarchistów CL SE...

Alice Ravenlord chyba zjadla za duzo grzybkow halucynogennych bo nei zauwzyla ze przez dlugi okres bronilem Minoc w raz z moja gildia (Bractwo Handlu) ludnosci przez chaosem.
Cytuj:
Zbrodniarz Dipollo Montaron, mąż Niny, który sterroryzował Rzeczpospolitą, tym razem daje o sobie znać na naszym forum. Garść informacji -

Hmmm ja sterroryzowalem Rzeczypospolita? hehe jeden czlowkiek pokonal panstwo budowane przez wielki przez rodzine Ravenlord! :grin: smiechu warte
Cytuj:
Screen pierwszy (post Dipolla) został wykonany podczas przemówienia Prezydent Alice Ravenlord do obywateli Republiki. Wydarzenie widoczne na screenie to zrzeczenie się Arkany pretensji do stanowiska burmistrza Minoc na rzecz demokratycznie wybranej (osławione 92%) Lady Alice Ravenlord. Dowód na to znajduje się na posiadanych przeze mnie screenach. Harmonium jest także w posiadaniu interesującego loga z rozmowy Arkany z Atreidesem:
http://www.enea.prv.pl/info.htm.

Tu sie zgodze poczesci. Gdyz tak mialo byc ale nie wyszlo. Ciagle mowisz ze Alice ma poparcie 92% ble zygac sie chce. Wladzy nie daja cyferki czy jakis Lord British ale lud! Alice w momecie ustepowania Arkany nie miala zadnego poparcia co widac na screenie. Lud nie chcial Alice w miesci i ja wypelnialem wole ludu :wink:
Cytuj:
Jezeli po przeczytaniu powyzszego dowodu ktokolwiek smie twierdzic, ze Arkana nie byla oszustka, a Alice Ravenlord legalnie wybranym Prezydentem, jest to jedynie dowod na to, ze jego wiedza o prawdziwej demokracji jest rowna zero.

To prawda, ze popularnosc Prezydenta znacznie spadla podczas jej nieobecnosci w Minoc - przyczyna byl spisek dzialaczy dwoch gildii zainteresowanych wprowadzeniem wlasnych reprezentantow do Rady Miasta oraz likwidacja strazy miejskiej, ktora mocno dawala sie we znaki wszystkim zlodziejom w miescie.

no comment :grin:
Cytuj:
Dipollo nie potrafił robić na CL SE nic więcej, jak mordować bezbronną kobietę - Alice Ravenlord. Nie potrafił on nigdy znaleźć dowodów na to, że Arkana jest prawowitym burmistrzem. Całą historię zamachu stanu w Minoc mogę opisać później. Grunt w tym, że budżetu Rzeczpospolitej NIKT NIE ZAGARNĄŁ - jest on cały czas pod kontrolą Regenta i wykorzystywany jest zgodnie z założeniami projektu budżetu. To właśnie Arkana, która zebrała ponad 10k 'na miasto' pieniędzy tych nigdy nie oddała.

Co do mordowania Alice to moje codzienne zajecie. Trudnie sie zabijamniem potworow, orkow, troli itp, wiec i Alice sie dostawalo :grin: Pozatym jaki regent??? W minoc panuje pelna piekna anarchia :grin: :grin: :grin: I jeszcze jedno. Te 10k o ktorych mowa to prywatne pieniadze Arkany i uwczesnej rady miasta wiec LCV przestac chrzanic...
Cytuj:
A tak przy okazji - symboliczny podatek w Minoc (650gp TYGODNIOWO!) uchwalil wybrany demokratycznie SENAT, a nie Prezydent Alice Ravenlord. Prezydent podpisała się jedynie pod uchwałą Senatu.

To chyba jedyna prawda jaka powiedziala Alice od kad ja znam. Ale tez nie do konca.

_________________
Pozdrowienia
Dipollo Montaron
-----Argh!-----


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dipollo Montaron dnia 2002-02-09 18:10 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:01 
 
Cytuj:
2002-02-09 17:58, bloob napisał:
Dobra, dobra straznikow nie bedzie a starszych sie tylko taunis nie boi...


Oj bloob co wy go tak wywyzszacie. To zwykly gracz. Znam takich co go pokonaja, a ostatnio to nawet ja mam szanse.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:02 
 
bloob --> Gunafek niemal mi dorownuje :grin:

*

Posty: 182
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:05 
 
Cytuj:
2002-02-09 15:36, lobo_17 napisał:
Nina ozen sie ze mna i poprowadzimy krucjate :smile:.


Przykro mi stary Ninka jest zajeta :razz:


_________________
Amin khiluva lle a' gurtha ar' thar
------------------------------------
I will follow you to death and beyond

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:05 
 
dzieki za uznanie Taunis :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:06 
 
Cytuj:
2002-02-09 18:05, Dipollo Montaron napisał:
Cytuj:
2002-02-09 15:36, lobo_17 napisał:
Nina ozen sie ze mna i poprowadzimy krucjate :smile:.


Przykro mi stary Ninka jest zajeta :razz:


Mowi sie trudno :wink:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:09 
 
Taunis, Lithus bedzie nowym Lordem ;P
Pozatym niewiem czy pokonamy Lorda Arkana ma strasznie wypakowanych ochroniarzy ;PPPP


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:11 
 
Ale jest w tym wszystkim cos fajnego - stworzylem legende, znaczy sama sie stworzyla :smile: Moze nie jest jakas monumentalna, lae ludzie wola juz nie stawac ze mna do walki, i tylko przylaza z demonem i krzycza - "stan do walki z rownym!". Wiec jakis respekt ludzie czuli i czuja nadal. A ten Lord caly, chce respekt wprowadzc i tyle! Przyszedl niewiadomo skad i powiedzial ze on krol i maja go szanowac... Bylo cos w Rosji kiedys, Dimitriada sie nazywalo. I tam tez byl numer z czlowiekiem co sie podawal za zaginonego syna cara... No dobra pisze glupoty, dam sobie spokoj. :razz:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:13 
 
Nie no qrna... Nie zdzierze! Mialem sie juz nie odzywac ale nie wytrzymam!

Po pierwsze... Skoro budujemy "harmonie i porzadek" (tak to chyba ujales?) to moze zmienmy nazwe serva na Strefa Swiatla >:|

Po drugie... Skoro mam juz uznac czyjas wladze to moze by tak jakies wybory? Jakies kampanie reklamowe? Wogole to jacys kandydaci?

Po trzecie... Skoro jasnie oswiecony pan Lord chce sie przekonac jak baaaaaardzo go gracze kochaja to ja proponuje udostepnic drugi swiat (Fellucia sie to to chyba nazywa)w ktorym rzadzilby ten drugi BigBoss ktorego imienia nigdy nie pamietam - a moze sie go wreszcie naucze (ten od Chaosu psia mac)...

Po czwarte... (co wiaze sie z 3) Skoro rozwijamy Order - rozwinmy Chaos - niech wroca rasy, JA CHCE GRAC TROLEM!

Po piate... (co rowniez z 3 sie laczy) Chcesz Lordzie straza sie zajac? To sie zajmuj... Proponuje zeby straz nie tylko w Britt ale i w calej krainie Brytanii zlikwidowac i obstawic powiedzmy piecdziesiecioma graczami dla ktory (zeby mogli sie szybciej przemieszczac) bedzie kilka dodatkowych teleportow (moongate'ow) i niech chronia Order! W swiecie Chaosu tez cos takiego mozna zorganizowac - oczywiscie tam wylapywali by orderowatych (oczywiscie mozna jeszcze 3 swiat dla neutralnych wprowadzic - a jusci!) Oczywiscie trudno bylo by przezyc Orderowcom w Chaosie i vice versa... Wszystko to jest oczywiscie qrna oczywiste az do szczytu oczywistosci w swej oczywistej kwintesencji... BLEH!

(OOC: (wybaczcie poprzednia pomylke - byc moze za malo uwaznie czytalem) To calkiem niezly pomysl jest... Ciekawe jakby to bylo... Kowale graja sobiw w swiecei bez potworkow itp :/)

Pozniej dokoncze - Ehh...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:20 
 
Jeden swiat ma byc i tyle! Straze niech beda nawet, bo w sumie nei dadza rady, ale takie... jakby t powiedziec... ludzkie (znaczy NPC, ale do pokonania).

I mam taki dylemat, bo co by nie mowic - Lord jest NB :smile: to ja go moge zabic z przyczyn stricte ideologicznych, czy nie? :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:22 
 
Cytuj:
Jedni usiłują nazwać zdemokratyzowaną monarchię dyktaturą, inni rządami Samoobrony, a tak naprawdę jest to realistyczny ustrój wzbogacony o elementy demokratyczne w celu ułątwienia Obywatelom wpływu na losy ich państwa.


Realistycznym ustrojem nie nazwal bym monarchi demokratycznej pojawiajacego sie znikad spadochroniaza dążacego do dominacji w zyciu polityczno - socjalnym calej spolecznosci. Dazacego do podoprzadkowania sobie poszczegolnych gildi OREDERU i proby przekupienia ich miejscem w niesitniejacej radzie lub senacie swiata.
Powiem wiecej demagogia ktora rzeczony skoczek uprawia i hasla pozwala mi na stwierdzenie ze " krowa ktora duzo ryczy malo .... "
Niewatpliwie taktyka polegajaca na zagadaniu przeciwnikow odnosi sukces badz co badz chyba nikomu nie chce sie czytac tych pierdol ( ja sie zmusilem )

Absurdalnosc calej sytulacji w zasadzie mozna by zglosic do skeczu monthypytona on wszak slynol z totalnie odrealnionych absurdalnych sytulacji. Czemu absurdalnosc, z prozaicznej przyczyny rzeczony osobnik cierpiacy niewatpliwie na przypadlosc zwana egomania predystynuje do roli osoby odpowiedzielnej mogacej poniesc ciezar korony zwoluje grono polecznikow stosujac zapewne roznego rodzaju wybiegi i czcze obietnice a w sytulacji kiedy napotyka zdecydowany sprzeciw polityczno/militarny ze strony opozycji zaczyna nawolywac do wsparcia swojej sprawy ORDER oskarzajac o sluszny sprzeciw tylko CHAOS a przeciwnicy dyktatury samozwanica sa ze wszystkich warstw i klas spolecznosci. Czyzby DEMOKRACJA polegala na wymuszeniu zbroinym w oraz ramieniem na tych slabszych respektowania praw nazuconych wbrew woli ogolu a tych silniejszych umiescic w pace ?
JA MOWIE ZDECYDOWANE NIE UZURPATOROM, SAMOZWANCOM i KARIEROWICZOM KTORZY CHCA CIAGNAC KORZYSCI Z CIERZKIEJ PRACY INNYCH I
stosujacy demogogie jako bron wymierzona w slusznie sprzeciwiajacym sie temu ludziom
Cytuj:
Wydaje mi się [...] że bez państwa jest lepiej zasługują na porównanie do polskich populistów. Bo populistami są.


PANSTWO - twor polityczno-spoleczny na ktorego szczcie stoi armia i senat a wladze dzierzy monarcha w twojej osobie - tak bez takiego panstwa jest zdecydowanie lepiej

Cytuj:
'Jak wieść gminna niesie, płacić nikomu nie warto, dajmy więc Prezydentowi w mordę i chodźmy na trolle'.

no comment - jedyna sluszna wypowiedz jaka udalo mi sie odnalezc w tym belkocie :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 18:26 
 
Scorpio --> W grze powiemy mu, co o nim myslimy i tyle...

"powiemy" nalezy rozumiec --> obetniemy leb i wsadzimy korone na glowe Tauniska :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-09 18:27 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.