mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:51 
 
Lcv ---> Ja sie na nikim nie mszcze, stwierdzam jedynie fakty...
Jak chcecie wiedzieć czemu tak skacze z jednej strony na drugą to albo se poczytajcie tu:
board/viewtopic.php?topic=1429&forum=11&start=20
albo niech Wam wystarczy, że mnie ta cała polityka już nie rajcuje.

Z mojej strony
EOT

_________________
Bractwo Kupców i Rycerzy
http://www.webcard.home.pl/gildia_kowali
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nina dnia 2002-02-09 13:54 ]</font>


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:52 
 
Re Rokkyu:
Ano dzieje sie dzieje, coraz ciekawiej, ale Arkadia i tak rzadzi <<<<<:


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:56 
 
Pozatym bym cos powiedzial ale sie powstrzymam ;]


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:57 
 
Taka mala dygresja - CHAOS zapanowal w Brytanii! Znaczy w calej krainie :grin: Order sie wykruszyl, a wiec moge okrzyknac sie zwyciezca!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:58 
 
I dobrze Lithus - nie niszczmy go na samym poczatku - moze cos z tego wyjdzie...

BTW jak sie na SC nazywa faris?


Posty: 7
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:59 
 
Dla rozluznienia atmosfery podam godzine koronacji mojej postaci :

Godzina 15:00 w Zamku Brytanii. A jezeli nie uda sie otworzyc go na czas, wszystko odbedzie sie w centrum miasta.

Zdecydowanie nie podoba mi sie to, ze mimo pozytywnych zmian, jakie moja postac wprowadzila na SC (ludzie zostawiaja konie przed budynkami, ni uzywaja ":)", nauczyli sie mowic "ooc:", pewna czesc graczy ma to Lordowi za zle.

Podam teraz informacje ktora zadziwi nasza hipokrytke - przed odejsciem Alice Ravenlord wyznaczyla regenta, ma on na imie Cervantes i pelni wladze w Minoc i Vesper pod jej nieobecnosc.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:00 
 
A ja powiem krotko:
Koniec pierdolenia, wylaczcie straze
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:00 
 
Re Up:
Jak znam Farisa to pewnie Gola Dupa albo cos z Final Fantasy <<<<<:


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:01 
 
faris To byla Celes ale nie gra juz ;]
A ja mam taki pomysl moze na czas koronacji zdjac Guardsow :]]]]]] ciekawie by bylo :]


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:02 
 
Ap --> Zapraszam do mojej gildi :grin:

co do farisa to Lithus cos wie :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:02 
 
Dzieje sie duzo - jest dobrze, a bedzie jeszcze Leppe..ee lepiej ;]]] .
W sumie porownanie naszego Alberta ( bez urazy bro;] ) do slynnego krzykacza-pseudorewolucjonisty Andrew Zbigniewa L. jest nawet nawet na miejscu ;D.
Im wiecej bedzie sie dziac tym lepiej - juz teraz japa mi sie otwiera kiedy widze wzrost zalogowanych graczy :grin:. No nic.. trza sie wziac.. i budowac..pracowac. ;]


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:06 
 
Dla wiekszej ilosci zalogowanych - WSZYSTKO!


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:08 
 
Byc moze, choc ja wole na serwie jednego Arkana, niz 5 " :smile: exp skille magery o 0.1 Cm Irc"


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:09 
 
Cervantes Buhahahaha oj biedny ten regent jesli ktos sie dowie o tym ze nim jest Hahahaha Cervantes zal mi pomimo tego ze jest moim kumplem na CL.
Ja na CL nie wracam bo nie mam po co. Szanowna Pania ALice widzialem moze ze dwa razy a prze okragle dwa miechy kulem GrandMastera w kowalstwie w Minoc i okolicach. Nie wiem o jakich 92% mowi skoro ja nie glosowalem i chyba nikt z moich znajmoych tez nie ....

"Smierc zbierze tego dnia krwawe zniwo ..
wielu pozuci tarcze ... innych poniosa na tarczy .. mrok i krew zagoszcza tego dnia w swiecie by zbebrac krwawe zniwo wsrod tych co sieja zament i tron nieprawnie posiasc chca ... "

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:10 
 
Cytuj:
2002-02-09 14:08, K-GEE napisał:
Byc moze, choc ja wole na serwie jednego Arkana, niz 5 " :smile: exp skille magery o 0.1 Cm Irc"



LOOOOOL - Jak Pan to pieknie ujal Panie dzieju. LOOOOOL NAD LOOOOOOL`e :smile:))))))) i do tego ROFL w gnojowniku !!! :grin:DDDD


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:19 
 
Oka - koniec z moimi odpowiedzimi - dodam co dodam i tyle:

Nine popieram jako ze stara sie nas ostrzec - nie wiem czy jej wierzyc ale popieram...

Arkcostam - bufon i tyla... skoro sie uwaza za nieomylnego (no z dokladnoscia do 1%) to niech sie trafi prosto i nieomylnie w tylek lewa noga nad prawym ramieniem (no oczywiscie z dokladnoscia do 1% :wink:) i nie miesza sie do czegos na czym sie nie zna (tzn powiedzmy ze sie zna na polityce ale tylko od strony despotyzmu)

Co do tego ze admin stronniczy - kazdy by byl stronniczy jakby jego pies (bez obrazy dla kogokolwiek) ugryzl go w noge na rozkaz obcej osoby! Jak sie cos kroi bez zgody szefa to szef jest opozycjonista i ja sie mu nie dziwie - nawet powinni mu dac prawo "veta"

Arkcostam - jeszcze sobie cos przypomnialem - uwazasz sie za tworce "ooc"??? Zbadaj sobie glowe

Nina:
Nie ogladaj sie za siebie, bo KROCZY tam smierc i dotyka Twoich wrogow :wink:


_________________
NeVer born... NeVer die...


Posty: 7
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:21 
 
Oto pare istotnych informacji :

1) Pionierzy i straznicy juz prowadza spis ludnosci.
2) Dzis zebrano 126 500 zlotych monet, a caly czas pieniedzy przybywa, ostateczna kwote podam okolo 21.
3) Od jutra administracja panstwowa bedzie dzialala w Yew, Cove, Minoc i Vesper (Zostanie przydzielony namiestnik, a burmistrzow wybiora mieszkancy)

Namiestnik zorganizuje glosowanie na nazwe prowincji obejmujaca Yew, Cove, Minoc i Vesper.

Prawo bedzie egzekwowac garnizon strazy prowincji.

Na razie to tyle.


Posty: 7
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:24 
 
Re: NeVerman

po 1) Lcv to nie JA tylko moj brat.
po 2) Nie jestem tworca OOC i tego nie napisalem, napisalem ze przed pojawieniem sie Arkana na serwerze nikt nie uzywal ooc, a wielu pytalo co to znaczy.
po 3) Gram w uo od lutego 2001 i co nieco wiem o grze, mentalnosci wiekoszci graczy etc.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:27 
 
Zastanawiam sie czy ludzie Lorda, nie sa przypadkiem z rozbitych gildi Orderu :grin:

*

Posty: 182
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 14:27 
 
Mieszkancy SC, wspolczuje wam szczerze ze cala rodzinka Ravenlord przenosi sie do was. Na CLu mialem z nimi troche do czynienia co moze potwierdzic Taunis czy chociazby Nina. LCV gada non-stop o 92% poparciu. Jezeli chcecie zobaczyc poparcie dla Alice pod koniec jej rzadow zobaczcie ten adres: http://www.webcard.home.pl/gildia_kowal ... alice.html - Po lewej stronie widac Alice a po prawej Arkane i jej zwolennikow. Wtedy sytuacja byla taka ze GMowie musieli Alice odizolowac od tlumu bo kazdy ja chcial zabic. I to jest to jej 92% poparcie :smile: Uwiezcie mi na slowo. Mam nadzieje ze Taunis nie da zyc Ravenlordom. Sam bym sie tym zaja ale niestety nie mam dobrej postaci na SC. Hmmm nie wiem co tu jeszcze o Ravenlordach skrobnac. Z mojej reki zginela ze 20 razy. Kiedys pracowalem dla niej ale przejzalem na oczy. Zycze powodzenia w walce z Ravenlordami :grin:. Pozdrowienia z rownoleglego swiatu.
Ps. Na zakonczenie watek Alice w swiecie DM :grin: http://www.diplo.cad.pl/Alice.jpg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.