mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:40 
 
Szerszen --> To byl zart :smile: Jak nie chce to nie wroci, ale i tak bedziemy razem zabijac :grin:

Nina --> Nie ma czego wspolczuc - bedzie co zabijac :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:46 
 
W chwili potrzeby ruch oporu moze liczyc na wsparcie biednego druida i heremity :grin:
Ale do gildi nie wstapie :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:53 
 
Cytuj:
2002-02-09 11:38, Nina napisał:
Huehue... co do mości pana Arkana Ravenlorda :smile: ...



Nina hihihi opowiedz cos wiecej. Jakies szczegoly z alkowy "Lorda Britisha Samozwanca Pierwszego" hihihi A co do wspolczucia, to mam wrazenie ze w tym wypadku chlopcy nie beda patrzyli czy sa z chaosu czy z orderu... tylko stana ramie w ramie... w koncu wszyscy pamietaja jak sadze ze Lord British obiecal kiedys powrocic i na nowo objac w posiadanie swoje krolestwo.

Zatem okazcie wiernosc Prawdziwemu Lordowi Britishowi. Kto zyw jest wzywany w obronie jego tronu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:06 
 
Szerszen --> Miales nie stawac po zadnej ze stron, a tu jak widze zywo opowiadasz sie za "opozycja" :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:07 
 
Druid pochylony nad ogniem z ktorego wzonsza sie smugi wonnego dymu przymyka oczy i nieobecny duchem zaczyna wieszczyc :

Dnia tego ulice miast splyna krwia polecznikow samozwanca, glowa jego zatnieta zostanie na najwyzszej wierzy miasta, palac ktory samozwaniec sobie przywlaszczy rozbrzmi krzykami mordowanych slug jego .....

Druid opada bezsilny na skory wyscielajace jego siedlisko ....

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:10 
 
ale zobaczcie ile nowych rzeczy sie pojawi.
nowy quest
nowe wyzwania
nowi gracze
wlasciwie same zalety.
i jak to mowi i powtarza do usrania Szerszen - klimat tworza gracze.
a propos chaosu. podobal mi sie opis w podreczniku do WFB.
Chaos to najpotezniesza armia swiata.
jedynym, rownorzednym przeciwnikiem chaosu jest... chaos.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:24 
 
Wojownik odziany w zbroje z kosci niezwykle poteznego stworzenia, oraz w peleryne w kolorze krolewskiej purpury, otwiera wrota swego zamku. Jest noc, pochodnie na wszystkich wiezach plona niewyraznym swiatlem. Drazniacy powonienie zapach znad bagien, naplywa wraz z zachodnim wiatrem. Za wojownikiem z wrot wylaniaja sie jego sludzy, gotowi oddac zycie za swego Mistrza. Jego twarz schowana jest pod krwicie czerwonym helmem, ale po blysku w oku mozna sie domyslic po co zmierza - po wladze...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:25 
 
Pisarzem to ja nie bede :smile: Pozazdroscilem Scorpiowi i taka chala wyszla :sad:

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:31 
 
HEHE juz to widze jak nie bedzie straży :razz:, totalna rzeż bedzię, ale nie Lord na reszte,a le chaos order pewnie :grin:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:39 
 
qrde bele, lece do brit jak w morde strzelil.. kiedy ta koronacja?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:53 
 
Tera bedzie chala :smile:


Przez gęstwine lasu przemierzala jakaś mroczna postać. Szybkość z jaką się poruszała była niewiarygodna. Mrok okrywajacy postać nie był wywołany nocą lecz było w nim coś nie z tego świata. Żadne czary nie mogłyby go rozproszyć, gdyż powstał on dzięki starym rytuałom wykonywanym przez wyznawców boga chaosu.
Nagle cień zatrzymał sie tuż na skraju lasu. Przed nim rozciagało sie miasto imperialne Britania. Wtem cień opadł z postaci i ukazał sie masywnie zbudowany męzczyzna. Jego zbroja była ciemna jak noc a na jego mieczu wciąż były ślady krwi.
"A wiec już niedługo królu pożyjesz. Nadszedł czas aby dokonała się przepowiednia druida."
Zza krzaków wyleciał na niego ogromnych rozmiarów Ogr. Rycerz wykonał nieznaczne ruchy ręka i wypowiedział słowa magicznej sekwencji.
-In Nox!
Ogr, mimo drążącego jego ciało zepsucia nadal biegł w strone mężczyzny. Ten dobył miecza upiętego u pasa i z niesamowitą szybkościa, niezważając na ciężar noszonej zbroi, powalił Ogra jednym cieciem. Ciało spadło na ziemie a pod nogi okutej w żelazo postaci potoczyla się głowa. Postać zwruciła się znów w kierunku miasta.
"Już jutro mój królu. Już jutro."
Nagle z ziemi powstał cień i na powrót okrył rycerza.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:55 
 
Cytuj:
2002-02-09 11:53, Szerszen napisał:
Cytuj:
2002-02-09 11:38, Nina napisał:
Huehue... co do mości pana Arkana Ravenlorda :smile: ...



Nina hihihi opowiedz cos wiecej. Jakies szczegoly z alkowy "Lorda Britisha Samozwanca Pierwszego" hihihi A co do wspolczucia, to mam wrazenie ze w tym wypadku chlopcy nie beda patrzyli czy sa z chaosu czy z orderu... tylko stana ramie w ramie... w koncu wszyscy pamietaja jak sadze ze Lord British obiecal kiedys powrocic i na nowo objac w posiadanie swoje krolestwo.

Zatem okazcie wiernosc Prawdziwemu Lordowi Britishowi. Kto zyw jest wzywany w obronie jego tronu.



Coś więcej, hmmm... :smile:
Arkan, tzn. Alice (jego... hmm... żona albo siostra :smile: - zamieszkiwała świat CL'a ) wprowadziła podatki, wmawiając nam, że pójdzie to na straże, oświetlenie miasta itp. itd. :smile: . Biednych górników nękała swoimi podatkami, które się poszły... :smile: . A jak sie znalazło paru przeciwników całej tej władzy, to na wszystkich tablicach ogłoszeniowych wywieszane były informacje o pościgach :smile: . Widać już nie wytrzymała tego wszystkiego i przyszła nękać ludzi na SC... ja patrząc na te wszystkie jej (jego właściwie :smile: ) starania mam ochote wybuchnąć GROMKIM śmiechem :smile: ... nie wiem, może sie myle?


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:59 
 
No jak wprowadzi podatki to szybko pozegna sie z tronem. Ale jezeli bez podatkow to czemu nie? Fajnie jakby bylo, ze nie ma strazy w formie "guards" tylko ze gracza stanowia straz. Szkoda tylko ze malo osob na to pojdzie bo nikt nie chce ginac caly czas :grin:.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:09 
 
Wiesz jescze jak by mnie zabil ktos, a lord fundowal by mi zbroje itp. to moge ginać, ale jak maja mnie zacinać straże ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:10 
 
Cytuj:
Chaos to najpotezniesza armia swiata.
jedynym, rownorzednym przeciwnikiem chaosu jest... chaos.


Ehhh Toll, zeby oni chcieli czerpac wiedze z tej zacnej ksiegi:]

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:12 
 
A i najważniejsze powienien rządzić miastem ktos wybrany przez lud :razz: demokracja !!!


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:13 
 
Witam wszystkich,

Widzę, że jutrzejsze wydarzenie wywołało ożywioną dyskusję :>. Cóż, najpierw trochę faktów:

Nina, która gra na CL, kłamie jak z nut :>. Na CL opowiadała się po stronie chaosu i dlatego zraziła do siebie Prezydent Alice Ravenlord, mającą 92% poparcie graczy w Minoc i Vesper. Sam grałem i zapewniam, że w tym przypadku jestem całkowicie obiektywny.

Sprawa druga - bardzo zawiodłem się na adminie. Wydaje się, że nie potrafi on nawet zachować neutralności w sprawach graczy. Apeluję do Szerszenia o odrobinę rozsądku. Faworyzowanie określonej grupy graczy (w tym przypadku skrajny Chaos) na pewno nie działa na korzyść SC. Jeżeli admin nie potrafi być neutralny i nie mieszać się w sprawy świata, niech lepiej zrezygnuje ze stanowiska. Wydaje mi się jednak, że Szerszeń zrozumie, kto w całym 'sporze' ma rację i pomoże w sprawach technicznych zamiast szerzyć poglądy zdecydowanie Evil ^_-.

Po obiektywne informacje na temat historii rodu Ravenlordów można zgłaszać się tutaj: [email protected]. Zapraszam także do zapoznania się z przeszłością Starożytnej Cywilizacji Harmonium. Nina będzie zapewne kontynuować swoją krucjatę przeciwko Harmonium z prostej przyczyny - an CL jest żoną jednego z najbardziej znanych morderców i złodziei, zagorzałego wroga Orderu reprezentowanego przez Harmonium oraz ród Ravenlordów. Zwolenników Orderu zapraszam do przybycia na jutrzejszą koronację do Brytanii (cały dzień powinny dzień powinny dziać się interesujące rzeczy), podobnie z neutralnymi. Chaos niech trzyma łapy precz od tego, co ciężką pracą budują na SC porządni gracze :P.

Mam nadzieję, że Szerszeń zrozumie swój błąd i nie będzie już angażować się w sprawy świata :). Proszę przy okazji GM o otwarcie Zamku Brytanii tak, by był on dostępny podczas jutrzejszej ceremonii. Jedyne, czego oczekujemy, to wsparcie techniczne - koronę królewską zakupimy w sposób uczciwy, płacąc wymaganą kwotę Valarom. Chciałbym, by od dzić Valarowie złożyli UROCZYSTĄ PRZYSIĘGĘ :>, że nie będą ingerować w sprawy świata, o ile nie dotyczą one samych mechanizmów gry. Czego potrzeba, by tworzenie nowego społeczeństwa postąpiło naprzód? 1) Korona (Harmonium zapłaci tyle, ile trzeba) 2) Otwarcie zamku (sprawa techniczna) 3) Nie ingerowanie w sprawy świata (sprawa uczciwości wobec graczy)

Dziękuję :),

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:20 
 
Tak to jest ze zmianami na SC. Byly rasy, wynikly konflikty, teraz jest lord i sa konflikty. Jesli pojdzie glowa to tylko moja i "naszego" lorda. Powrzechnie daje do wiadomosci, ze mu ufam. Przy okazji jednak zwracam sie do Alberta, zeby nie liczyl na Gm`ow - nie wiem czy takie zwyczaje panuja na CL, ale juz mielismy nauczke parokrotnie, chociazby przy pomaganiu graczom w robieniu ozdob wokolo domkow. Pomoc GM`ow powinna sie ograniczyc jedynie w sytuacji kiedy czegos brakuje na serwie w stosunku do pierwowzoru.
Przyznaje ze zlamalem ta zasade dajac mu tytul Lord - jak powiedzial Szerszen zobaczymy co z tego bedzie. Moze to wszystko wynika z mentalnosci Polakow i strachu przed zmianami, a to wszystko podsycone brakiem zaufania i potknieciami - potem robi sie afera. A propo Niny - nie gralas nigdy na SC, wiec nie mow co jest dla nas złe. Przyjdz, pograj, daj opinie. IMHO gracze z CL sa z podobnej gliny ulepieni i sianie zametu u nas ( przez czesc ) to widac miła rozrywka po stresach na tamtym serwie.
Czlowiek az sie boi czegokolwiek chwycic - lepiej zostac przy edytowaniu WWW ;].


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:21 
 
Kończę już pracę nad projektem ustroju Królestwa. Burmistrzowie miast zostaną wybrani demokratycznie przed lud. Wszyscy mamy wpływ na kształt świata. Propozycje przekazujcie na ręce Lorda Arkana Ravenlorda II. Wybory na stanowiska burmistrzów odbędą się jeszcze w tym miesiącu. Kandydatury można zgłaszać już dziś: [email protected]. Kraj zostanie podzielony na prowincje (w każdej z nich władzę centralną reprezentuje Namiestnik Prowincji). Namiestników nominuje Król Brytanii. Na szczeblu samorządowym obowiązuje pełna demokracja, prawo do zgłoszenia swej kandydatury ma każdy, kto nie był notowany na listach przestępców oraz widnieje na lokalnym spisie ludności.

Oprócz tego w każdej prowincji powstanie Garnizon Straży Królewskiej - straż każdej prowincji będzie miała inne barwy munduru. Dowódcą straży w prowincji jest kapitan straży, jego zwierzchnikiem zaś rezydujący w Brytanii Hetman Królewski. Dowództwo Straży powstanie w Brytanii.

Więcej informacji na temat ustroju politycznego Królestwa już wkrótce na powstających właśnie stronach Królestwa Brytanii.

Dziękuję,
Lcv

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:25 
 
Powiem Ci tyle Lcv ---> BUAHAHAHAHAHAHA :lol: :lol: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.