mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:29 
 
"Nina, która gra na CL, kłamie jak z nut :>. Na CL opowiadała się po stronie chaosu i dlatego zraziła do siebie Prezydent Alice Ravenlord, mającą 92% poparcie graczy w Minoc i Vesper. Sam grałem i zapewniam, że w tym przypadku jestem całkowicie obiektywny."

Sranie w banie panie Arkanie :razz: . "Całkowicie obiektywny"... pffff :lol: . "92% poparcia" ... boshe...


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:31 
 
Nie bardzo rozumiem zachowanie co poniektorych graczy i <pewnych> GM'ow...
Pamietam jak sami narzekaliscie, ze nie ma klimatu, ze gracze tylko expuja, zamiast odgrywac RPG. Oto pojawia sie gracz, ktory RPG odgrywa wysmienicie, stara sie wczuc w swoja role, slowem: robi bardzo wiele dla swiata SC. I co sie dzieje? Gracze na niego 'jada', Admin na niego 'jedzie' i co najgorsze, podburza na niego innych graczy. Nie wiem dlaczego. Zdecydujcie sie w koncu, o co Wam wszystkim chodzi.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:32 
 
Po pierwsze Szersz - to nie fair - nie dales sie wykazac - sam wpadlem na pomysl powstania jakies 3 wypowiedzi ponad Twoja :razz:

A tak na powarznie (czyli po drugie) to ja bylbym w stanie to zrozumiec gdyby np Szerszen byl Lordem Britishem - jako ze najglowniejsiejszy z Najwyzszych GieeMuf :/ Ale zeby jakis tam Aravoacostam to nie!

Podtrzymujac powyzsze stanowisko oglaszam sie samozwanczym przywodca "Organizacji Konspiracyjnej ds Zwalczania Samozwanczych Przywodcow" :razz:

Klimatowi - tak... Bufonom - NIE! NIE! NIE!

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:33 
 
Nina - ja tu widze jakies glebokie niesnaski z CLSE, a moze i nie tylko? Moze przylacz sie do gry na SC i pokaz, ze twoje slowa sa czegos warte. O ile mnie pamiec nie mysli to na SG szlas z Albertem ramie w ramie. Problemy z CeeLa zostaw na CL.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:33 
 
Re Nina:
O ile dobrze pamietam to na SP. SG bylas zona Lorda Alberta i robilas dokladnie to z czego sie teraz smiejesz na SC... Dosc radykalna zeklbym, zmiana pogladow...


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:33 
 
"Klimatowi - tak... Bufonom - NIE! NIE! NIE!"

I DOKŁADNIE O TO TU CHODZI :smile: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:36 
 
Re Nina:
Ja bym powiedzial: Hipokrytka NIE!

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:37 
 
Cytuj:
2002-02-09 13:33, K-GEE napisał:
Re Nina:
O ile dobrze pamietam to na SP. SG bylas zona Lorda Alberta i robilas dokladnie to z czego sie teraz smiejesz na SC... Dosc radykalna zeklbym, zmiana pogladow...



Żoną Lorda Alberta... weź mnie nie posądzaj o takie rzeczy :smile: .
Co do tego, że mam jakis uraz z CL... wierzcie mi, że ja go znam dosyć długo i wiem, że tu będzie robił dokładnie to samo.
I jeszcze, że kiedyś stałam z nim ramie w ramie... tak, to prawda ale teraz zmądrzałam :smile: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:37 
 
Nina - a moze jakas konstruktywna odpowiedz? Bo z tego co widze cos cie boli i przez to siejesz zamet.
Widze tez inna mozliwosc: Tesknisz za Albertem, bo byc moze nie przyklada on juz takiej uwagi do gry na CL i toczenia sporow z Toba... HE ?


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:41 
 
Co mnie boli? To, że gość robi wode z mózgu innym... I powiem Ci szczerze, że sie ciesze iż zostawia CL w dali... będzie przynajmniej spokój.


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:42 
 
RE Nina:
Ja Cie o nic nie posadzam, mowie jak bylo z Albertem... Jak biegalas zbieralas podatki itp... Hmm Mowisz o jakim Bractwie kupcow i rycerzy, a stoisz murem za chaosem - imo troche sprzeczne jedno z drugim jest... Zdecyduj sie wreszcie, moze za tydzien oglasisz sie Jasnie Wielmozna Krolowa Vesper, a miesiac pozniej bedziesz sie smiac z kogos kto zrobil to samo w Minoc... taa kobieta zmienna jest, ale w Twoim przypadku, mowienie o kobiecie jest troche na wyrost<<:


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:43 
 
Taunis, Ja juz nie gram ale wiesz chyba jesli ma byc taka zabawa w zabijanie Lordow Arkanow to znow zagram :]]


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:44 
 
Widać, że Nina jakoś nie kwapi się do tego, by napisać na Forum prawdę o tym, co jest przyczyną jej nienawiści do Harmonii. Czekamy na wyznanie ^_-.

92% - zostało to policzone przeze mnie, więc nie ma mowy o pomyłce (ewentualnie +/- 1%). Tyle właśnie procent głosów w Referendum Republikańskim Vesper i Minoc było ZA proklamacją niepodległej Wolnej Republiki Północy pod przywództwem Prezydent Alice Ravenlord, córki Alberta. Takie są fakty, Nino, A to, że garstka spiskowców z Chaosu zrobiła w obu miastach niezły bałagan podczas rządów regenta nie zmienia faktu, iż absolutnej większości obywateli Republiki podobały się zmiany zaprowadzone przez Harmonium.

Jeżeli ktoś uważa mnie za NIEOBIEKTYWNEGO :>, zapraszam do skontaktowania się z byłymi graczami jednej z dwóch najsłynniejszych gildii CL, RZK. Można także pogadać z byłymi obywatelami Autonomii Harmonium, państwa założonego przez Księcia Arkana Ravenlorda I na CL. Zapytajcie, co oni mają do powiedzenia o zasługach rodu Ravenlordów dla rozwoju społeczeństw graczy na polskich serwerach. Na CL domy Ravenlordowie rozdawali każdemu, kto chciał zostać obywatelem Autonomii. I to był właśnie dobrobyt. Każdy, kto chce zmian na SC, niech nie słucha takich osób, jak Nina (która nota bene sama była jedną z zagorzałych zwolenniczek Harmonium, zanim doszło do kłótni między nią a Atreidesem - teraz Nina nie robi nic poza mszczeniem się na Ravenlordach pomimo ich licznych zasług), lecz postara się skontaktować z porządnymi graczami z CL.

To by było na tyle. Czekam na opinie.


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:45 
 
Wiek nie ma tu znaczenia - ale Albert przynajmniej trzyma sie jednego, a Ty Nino skaczesz raz na jedna strone raz na druga. Moze maść na hemoroidy? ;D


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:46 
 
Heh... stoje murem za chaosem... no ciekawe. A to co ja robie to wyłącznie moja sprawa... i moje zdanie do którego chyba mam prawo, czyż nie?


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:46 
 
Cos mi sie zdaje ze zaraz na flames to sie przeniesie...


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:47 
 
Popieram lcv za RPG, co nie znaczy, ze nigdy nie uslyszy swistu strzaly, lecacej ku jego glowie <<<:


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:


Posty: 20
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:49 
 
Re Nina:
No jasne, ze masz prawo do zdania, a ja mam prawo to komentowac prawda? Po to jest forum, ale prosze Cie zastawow sie dwa razu zanim nacisniesz <Wyslij> ...


_________________
Stojacy z boku, ale zawsze obecny <:

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:50 
 
Trzeba tez spojrzec na to z tej strony: co trzyma taka ilosc graczy na CL?? Serw pada czesto i na dlugo, zasady wprowadzane przez GMow sa miazdzace, a mimo to liczba 220 graczy jednoczesnie BYLA normalka ( przed tymi MEGA padami ;] ). Tak wiec tacy ludzie jak ALbert z cala pewnoscia tworza lep na graczy, spojrzcie ilu juz sie zdeklarowalo powrocic na SC zeby zdetronizowac Lorda, hehehe. Oj dzieje sie panie dzieju, oj dzieje...


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 13:51 
 
Tak sie sklada ze gralem i grac mam zamiar na CL... Z RZK mialem dobre stosunki i "mieszkalem" w Minoc. Prawda obiektywna wyglada tak:

- na poczatku kazdy sie przerazil wizja podatkow

- potem kazdy zlewal Alice

- potem kazdy sie z niej nabijal

- potem kazdy ja tepil

Do strazy brala jakichs smiesznych NB i grozila tylko jakimis przesladowaniami (sic!). No ale dajmy mu jeszcze jedna szanse! Moze cos z tego wyjdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.